Cool Çiftler için Sokak Modası

Cool Çiftler için Sokak Modası

Son yıllarda popüler hale gelen sevgiliyle aynı giyinme modası için, sokak stiline yön veren ve sevgililer için sıklıkla tercih edilen bir akım diyebiliriz. Artık bu akımla birlikte sokaklarda aynı renkte ve aynı modelde parçaları giyen sevgilileri görmek mümkün. Sevgililer arasında ortaya çıkan bu uyumun oldukça göz alıcı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Artık bir çok marka koleksiyonlarında, hem kadınlar hem de erkekler için üretilen ortak modelleri bir araya getiriyor ve sokak modası kombinlerinde bu parçaları ön plana çıkarıyor. Eğer siz de sevgilinizle ya da eşinizle stillerinizde benzerlik yaratmaktan hoşlanıyorsanız, sizlere sunduğumuz önerilere göz atmadan geçmeyin. Özellikle aksesuarlarınızda uyumu yakalamanız, sokak modası trendlerini en yakından takip etmenize yardımcı olacaktır.

Sevgiliyle Sokak Modası

Tüm Zamanların En Çok Tercih Edilen Rengi: Siyah

Mevsim ve trendler ne olursa olsun, her zaman tercih edilen ve sokak modasından ofis kombinine, özel davetlerden günlük stile kadar her kombin için baş tacı olan siyah renk, sevgilinizle uyumu yakalamanızın da en kolay yolu olacaktır. Sezonun öne çıkan ayakkabı ve üst giyim modellerinde aynı rengi kullanarak sevgilinizle sokak modasının en cool çifti siz olabilirsiniz!

The Roof - Black University Erkek Ceket - Vitringez The Roof - Nike Stefan Trainers Erkek Ayakkabı - Vitringez

The Roof - Vans Arlington Kadın Sweatshirt - Vitringez The Roof - Vans Authentic Black Kadın Ayakkabısı - Vitringez

Yazdan Kışa Her Mevsimin Vazgeçilmez Rengi: Beyaz

Masumiyetin ve saflığın rengi olan beyaz, duru bir stile sahip oluşuyla sokak modasının da en iddialı ve göz alıcı renklerinden biri. Yaz-kış demeden her mevsim kombinlerde tercih edilen ve koyu renklerle müthiş bir kontrast yakalayan beyaz rengi, sevgilinizle uyum sağlamak için kullanabilir ve sokak modasının en cool çifti olabilirsiniz!

The Roof - Canvas Beyaz Bez Çanta - Vitringez The Roof - Roof Imming Erkek Sweatshirt - Vitringez

The Roof - Vans Road Burn Creme Kadın Tişört - Vitringez The Roof - Team Logo Cyan Deck - Vitringez

Göz Alıcı Desenlerle Uyumu Yakalayın!

Sevgilinizle kombinlerinizde bir benzerlik yaratmak için sadece aynı renkleri değil aynı desenleri de kullanabilir ve bu desenlerle stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bizim sizlere önerimiz, siyah ve beyazın muhteşem bir uyumu olan zebra deseni! Ayakkabı, şapka ve sweatshirt gibi parçalarda zebra desenini kullanarak, sokak modasının en cool çifti siz olun!

The Roof - Vans Abbey Red Hoodie Zebra Sweatshirt - Vitringez The Roof - Vans Hi Platform Stripes Black - Vitringez

En yenilikçi ve en göz alıcı parçaları sezon trendleriyle birlikte sunan theroofskateboards.com’un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK