Country Tarzı Dekorasyon Nasıl Yakalanır?

Country Tarzı Dekorasyon Nasıl Yakalanır?

Rahatlığından ve konforundan vazgeçmeyenlerin tercihi olan country tarzı dekorasyon evlerde sıcak ve huzurlu bir atmosfer oluşturuyor. Klasik ve sade hatlara sahip olan mobilyaların kullanıldığı country türünde, İngiliz ve Amerikan dekorasyon detayları kullanılarak evlerde ferah ve dingin bir hava yakalanıyor.

Yaşanmışlıkların izlerini sürmesi ile ön plana çıkan country tarzı dekorasyona ait ev tekstili öğelerinde ekose, pötikare, balıksırtı ve zig-zag desenlerine sıklıkla rastlanıyor. Genellikle pamuk, keten ve yün kumaşların kullanıldığı country türünde pastel ve toprak tonları tercih ediliyor. Uçuk pembe, nil yeşili ve bebe mavisi tonları ortamlara samimi ve sıcak bir hava katıyor. Rahatlığın ön planda olduğu, sade ve yorucu olmayan country dekorasyon parçaları arasında dekoratif objeler, ev tekstili ve bebek ürünleri bulunuyor.

Country Stili Dekorasyonda Aksesuarların Kullanımı

Country tarzını yansıtan önemli öğeler arasında aksesuarlar yer alıyor. Doğal kumaşlardan üretilen kırlentleri kullanarak country tarzını güçlendirebilirsiniz. Daha rahat ve ferah mekanlar için cam ve kristal objeler yerine, doğal tonlarda bulunan seramik ve ahşap bibloları tercih etmenizi öneriyoruz.

chevron1r_3-a1c475237 biblo aegeanblue_1-a1c527193 signaturer_1-a1c485237


Yatak Odaları İçin Country Tarzı Dekorasyon Parçaları

Floral, ekose ve balıksırtı desenlerine sahip olan ev tekstili ürünleri sayesinde country tarzı dekorasyonu destekleyebilirsiniz. Ekose desenli nevresim takımı kışın sıcak, yazın serin hissettiren yapısıyla dikkat çekerken, kareli desendeki battaniye ise hafif ve sıcak tutan yapısı ile ön plana çıkıyor.

Kapak-Bed_Cover_D pike oxford-a1c439132 battaniye


Country Dekorasyonu Stilinizle Bütünleştirin

Son dönemlerde, ekose desenlerinin giyim ürünlerinde de moda olduğu görülüyor. Country tarzının ana parçalarından biri olan ve rahatlığı temsil eden ekose desenli ev kıyafetlerini tercih ederek, stinizde bütünlük oluşturabilirsiniz. Ekose detaylara sahip olan bornozlar ise yüksek emiciliğe sahip yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

long_beach_pestamal edward_flannel_shots_top-a1c502245 bornoz eve_flannel_pants_sweatshirt_-a1c505246


Country Tarzının Bebek Ürünleri İle Harika Uyumu

Pastoral tonların sıklıkla kullanıldığı country türü dekorasyon ile bebek tekstil ürünleri arasındaki uyum görülmeye değer. Açık pembe ve mavi tonlarında bulunan bebek nevresimleri, havlu ve battaniyeleri bebek odalarına hem uyumlu bir görünüm kazandırıyor, hem de bebekleri sıcak tutmaya yardımcı oluyor.

nathalie2r_1-a1c489251 lucas1r_1-a1c488251 animalr_2-a1c516254 elier-a1c492134


Huzurlu, rahat ve sıcacık evler oluşturmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olabilecek country tarzındaki dekorasyona ait kilit öğeleri ve daha fazlasını casualavenue.com üzerinde bulabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK