Dolabınızda Hala Bir Crop Top Yok Mu?

Dolabınızda Hala Bir Crop Top Yok Mu?

SİZİN HALA BİR CROP-TOP’INIZ YOK MU?

Son zamanlarda crop top olarak bilinen göbeği açıkta bırakan üstler çok moda. Küçücük, kısacık, hanım hanımcık bu moda yaz aylarının gelmesiyle birlikte kendini göstermeye başladı. Bu üstlerin örnekleri o kadar çok ki, bu moda erkek giyimine bile sıçramış durumda.

Bazılarının çok sevdiği crop top parçalara bazıları pek cesaret edemiyor. Ama kesin bir şey var ki bu parçaların popülerliği giderek artıyor. Hava atmış gibi olmayayım ama karnım kaslı, sıkı ve fit olduğu için ben sıklıkla ve rahatlıkla tercih ediyorum. Ayy biraz hava atmış gibi mi oldum ne?

Çekinmeden deneyiniz

Sözüm yeniliğe açık ve modayı takip edenlere kızlara! Giymeye karar verdiyseniz, bu minnacık parçayı göbeğinizi açıkta bırakarak giymek ya da daha farklı şekillerde kombinlemek tamamen size kalmış. Ama ben bugün sizlere crop-top üstlerin ve yüksek belli kıyafetlerin uyumunu göstermek istiyorum. Belki ilk bakışta çok kısa olduğunu düşünüp giymekten vazgeçersiniz falan. Geçmeyin…Yok, yapmayın…

Bu paragraf crop top’ sevip, neyle giyeceğini bilmeyenlere gelsin

Yüksek bel kalem etekle crop top’ları birlikte kombinlemek gerçekten çok akıllıca bir hareket. Yani kim düşündüyse onu bizzat ben tebrik etmek istiyorum. Böylece fazla dekolte vermek istemeyen kişiler yine de oldukça şık ve modern bir havaya bürünebiliyor… Ayrıca ekstra bir bilgi vereyim: Son zamanlarda göbek dekolteleri de bence çok daha revaçta. Haa bu demek değil ki iş yerinde de crop-top’ları rahatlıkla giyebiliriz. Birçok iş yeri henüz bu modaya hazır değil gibi kızlar. Aman dikkat!

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

crop-top-tile SİZİN HALA BİR CROP-TOP’INIZ YOK MU?

Spoiler veriyorum

Özellikle yüksek belli pantolonlarınız ve crop-top’larınız şık bir stiletto ile harika bir kombin oluşturabilir. Böyle bir kombini hem gece hem gündüz rahatça kullanabilirsiniz. Erkekler gözlerini sizden alamazken, birçok hemcinsiniz de  kıskanır gözlerle size bakabilir. Bence bu da önemli. Bırakınız baksınlar, bırakınız kıskansınlar…

Dekolte vermek istemiyorum diyenler

Hem crop-top modasına uymak, hem de “Ben dekolte vermek istemiyorum.” diyebilirsiniz. Yüksel belli üst parçayla alt parçayı arada hiç boşluk kalmayacak şekilde seçerseniz hiç dekolte vermeden crop-toplarınızı kullanabilirsiniz. Hem böylelikle bacaklarınız çok daha uzun görünecektir. Tamam sizin karnınız istediğiniz kadar düz ve fit olmayabilir. İnanın hiiiç farketmiyor kızlar. İsteyen herkes bu crop-top’lardan giyebilir.

SİZİN HALA BİR CROP-TOP’INIZ YOK MU?mavi-crop-top-tile

Yaz modasını da takip ediyorsanız bari bir tane crop-top’ınız olsun

Crop-top’larınızı yüksek belli şortlarınızla tamamlayabilir ve bu kombini şıklığınızdan ödün vermeden hem gece hem de gündüz kullanabilirsiniz. Hayır modayı takip edip de gardırobunuzda en az bir tane crop-top’ınız yoksa hemen bir tane alın lütfen. Modayı uzaktan takip etmeyin; giyinin.

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK