Daima Genç Kalan Kadınların Sırrı: Kişisel Bakım

Daima Genç Kalan Kadınların Sırrı: Kişisel Bakım

Daima genç kalan kadınların küçük sırrı: Kişisel bakım

Kadınların zamana karşı yarıştığını, görünümlerini korumak için çeşitli kozmetik ürünlerinden yararlanarak kişisel bakım konusunu ihmal etmemeye çalıştığını hepimiz biliyoruz.

Bu genç, sağlıklı ve ışıltılı görünümü, sağlamak ve sürdürmek için başvurulan kişisel bakım ürünlerini kullanırken, mümkün olduğu kadar profesyonel ürünler satan markaları tercih etmeleri önemli. Her kişisel bakım ürününün, her cilde, her saça, hatta her tırnağa uygulanamayacağını, bu ürünlerin isminden de anlaşıldığı gibi “kişisel” bakım ürünü olması gerektiğini unutmamak gerek.

Kişisel bakımda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri, örneğin saçlarınız için ürün tercih ederken saç tipinize, boyalı veya boya uygulanmamış saçlara göre, herhangi bir sağlık problemi yaşıyorsanız uzman görüşlerini de dikkate alarak seçim yapmanız gerekiyor.

Kişisel bakım alanında hangi ürünler öne çıkıyor, gelin birlikte inceleyelim…

Kişisel Bakım Adımları

Cilt bakımı

Cilt bakımı ürünlerinin ilerleyen yaşlarda kullanılması gerektiği gibi bir yanılgıya düşmemek gerekiyor. Bunun için ürünlere 20’li yaşların sonu, 30’lu yaşların başında başlanmasında fayda var. Makyajınızı mutlaka bir tonik yardımıyla temizleyerek cildinizi yıpranmalara ve erken gelişen kırışıklıklara karşı korumanız gerekiyor. Özellikle göz çevresi için hassasiyet göstermek önemli. Ayrıca, daima kullanabileceğiniz nemlendiricilerle cildinizi nemlendirerek, kurumalara karşı önlem alabilirsiniz.

Daima genç kalan kadınların küçük sırrı: Kişisel bakım
Sarı Saçlara Özel Saç Kremi
Daima genç kalan kadınların küçük sırrı: Kişisel bakım
Tonique Pure Focus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saç bakımı

Kadınların güzelliğini ortaya çıkaran en önemli detaylardan biri de herhalde saçları olmalı. Bu nedenle saç bakımınızı aksatmamanızda, onları beslemek ve güçlendirmenizde fayda var. Kırılmış ve bakımsız görünen saçlar, daha sonra kırıkların yol açtığı uzamama ve kötü görünümlere neden olur. Ancak, bakımdan önce, ürünlerde saç tipinize göre tercih yapmayı ihmal etmeyin. Boyalı, kepekli, hatta renklerine göre saç bakım ürünleri olduğunu unutmayın.

Daima genç kalan kadınların küçük sırrı: Kişisel bakım
Wella – Boyalı Saçlara Özel Saç Maskesi
Daima genç kalan kadınların küçük sırrı: Kişisel bakım
Biotherm – Biotherm Homme Age Refirm Göz Kremi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tırnak bakımı

Tırnak bakımı, yalnızca manikür ve pedikürden ibaret sanmayın. Bakımlı tırnaklara giden yol, sürekli kullanılan bakım ürünlerinden geçer. Elbette, dermotologlarca önerilen ürünleri tercih ederek, onları yıpratmayan ürünler kullanmanız da çok önemli. Ayrıca, gerekli tırnak

bakımlarınızı yaptıktan sonra, maniküriçin kendi setinizi kullanabilir, manikürü kendiniz uygulayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK