Damat Tween Yeni Yıl Partisi

Damat Tween Yeni Yıl Partisi

Efendim geçenlerde Damat Tween – Yeni Yıl Partisi’ne konuk oldum, içtiğim üzüm bazlı sıcak içecekleri bir kenara bırakıyorum diğer konulara geçiyorum.

Babanız, sevgiliniz, kardeşiniz erkek giyiminde türlü yenilikleri biliyorlardır da size söylemiyorlardır diye düşündüm. Ben sizi habersiz bırakmam, vay erkek giyimini takip etmiyormuş dedirtmem. Bir kaç parça denedim parti de, ceketi olsun kazağı olsun, o kadar hafif ve yumuşacık kumaşları terminatör gibi adamlara yapmışlar diye üzüldüm. Biz saksı değiliz, en çok kadınlara ceket yapacaksınız, konulu bir mail atmayı planlıyorum Damat Tween ailesine. Bizi çok tatlı bir ekip ağırladı partide, vitrinlerin düzenlenmesinden, WGSN partisine, kumaşların son haline kadar her şeyi konuştuk. Sizin haberiniz var mı bilmiyorum ama, geçtiğimiz aylarda çok önemli bir partinin sponsorluğunu ve organizasyonunu yaptı Tween. Açılımı Worth Global Style Network olan WGSN awards sonrası parti Tween’e emanet edildi.

Damat Tween Yeni Yıl Partisi’nden Kareler

_MG_3546

Siz biraz araştırın, etkileneceksiniz, prestijli bir adım sonuçta.

_MG_3491

Her şey harikaydı partide, ekibin ellerine sağlık, güler yüzlü ekiplere bayılıyorum. Bir de ricam kadınlar için de yavaş yavaş bir şeyler yapsınlar, yoksa ben babamın ceketleri çalacağım.

_MG_3470

 

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK