Deezer Türkiye Etkisi

Deezer Türkiye Etkisi

180’den fazla ülkede, aylık 12 milyon aktif kullanıcıyı 30 milyonu aşan geniş müzik kataloğuyla buluşturan dijital müzik platformu Deezer Türkiye’deki yayın hayatını Babylon’da düzenlenen lansman partisiyle kutladı.

Deezer’da keşfettiği favori şarkıları #GQIQ hashtagiyle Twitter’da paylaşan 10 takipçisine  çift kişilik bilet hediye eden GQ  Türkiye’nin etkisi inanılmazdı.

Kırmızı Halı’da Oben Budak’ın misafirleri karşılamasıyla start alan partinin her karesi adeta moda şöleniydi. En çarpıcı isimlerden birisi kırmızı ceketiyle şüphesiz Oben Budak’ın ta kendisi oldu.

Deezer Türkiye Lansman Partisi’nden Kareler

Oben Budak

Müziği multi-lokalleştiren platform Deezer Türkiye partisinin en göz alıcı konuğu ise Türk Pop müziğinin ünlü ismi Hande Yener oldu. Uzun, gri, parıltılı ceketi, melek kanatlarıyla süslenmiş şapkası ve muhteşem ayakkabılarıyla Hande lansmanın en iddialı ismi oldu.

İlk kez Deezer Türkiye lansmanında seslendirdiği yeni şarkısı “Biri Var”ın performansıyla tüm alanı coşturdu Hande Yener. Aynı zamanda ülkemizde bir ilke imza attı ve “Biri Var”ı  www.deezer.com/app/deezer-lansman adresi üzerinden 180’den fazla ülkede canlı olarak Türkiye ile eş zamanlı görücüye çıkardı.

IMG_8313

 

HANDE YENER3

En sevdiğimiz meczup Can Bonomo’da davetliler arasındaydı. Her zamanki gibi kendine has tarzı, hayran olduğumuz dövmeleri ve şapkasıyla “keşke daha çok erkek Can gibi giyinse” dedirtti 🙂

Can Bonomo-3

“Her sezon sahnede 10 dakika içerisinde yeni bir hikaye anlatmak istiyoruz, kıyafetler ve müzik arasındaki müthiş ahenk bunu mümkün kılıyor.”  demiş  Probal Gurung. Modayı ve hayatı müziksiz düşünemiyoruz.

Böyle muhteşem bir lansmanla ülkemizdeki yerini kutlayan Deezer’da en sevdiğimiz  platform oldu. Sabahları İlk açılan sekmemize, bu vesileyle Türkiye’ye hoş geldin diyoruz.

PAYLAŞ
Dijital vortex, klişe tutkunu - yazan ama çizemeyen bol kedili ve kahveli sıradan kadın kişi. Müzik ile ciddi moda ile tek gecelik düşünüyorum.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK