Masaüstü Ev Dekorasyonu Mum Mumluk

Masaüstü Ev Dekorasyonu Mum Mumluk 6 farklı mağazada 1923 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (182)
 • (171)
 • (41)
 • (39)
 • (48)
 • Horizon Mum (316)
 • (48)
 • (36)
 • (34)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Queen's Kitchen
Altın Lüx Kararmaz Dekoratif Şamdan 39,99 TL
The Ashk
Nadir Mum Büyük Gümüş 390,00 TL
Thanx Co
Bright Mumluk 20,99 TL
Mikasa Moor
Gold bon. amber mumluk h:23 l:13 cm 64,99 TL
The Ashk
Nadir Mum Refil Küçük 120,00 TL
The Ashk
Nil Mum Büyük Gümüş 390,00 TL
Aydınev
Duvar Kandili 207,36 TL
Thanx Co
Birds Colorful Mumluk 15,99 TL
Pembe Kurdeleli Somon Güller Romantik Mum 19,99 TL
The Ashk
Hayal Mum Refil Küçük 120,00 TL
The Ashk
Hayat Mum Refil Büyük 150,00 TL
The Ashk
Hayat Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
Beyaz Doğal Tarçın Çubuklu Sakinleştirici Özelliğe Sahip Dekoratif Mum 22,99 TL
Otantik Çarşı
Tayland 4´lü Şamdan 101,25 TL
The Ashk
Can Mum Refil Büyük 150,00 TL
DecoTown
Kırmızı Beyaz 2li Mum 13,99 TL
Otantik Çarşı
Şişe Mumluk Koyu Pembe 8x54 cm 18,23 TL
Otantik Çarşı
Ahşap Mumluk 4´lü 80,19 TL
Otantik Çarşı
Şişe Mumluk Turuncu 8x54 cm 18,23 TL
The Mia
Mumluk - Yün - Küçük - Gri 10,99 TL
The Ashk
Hayal Mum Büyük Gümüş 390,00 TL
Otantik Çarşı
Dalgıç Başlıklı Ahtapot Mumluk 315,09 TL
The Ashk
Nevin Mum Büyük Altın 410,00 TL
Tailored Home
Newton Mumluk 1.079,00 TL
The Ashk
Hayal Mum Küçük Altın 350,00 TL
Otantik Çarşı
Ahşap Hasır Tayland Mumluk 5´li 120,69 TL
Thanx Co
Knob Golden Şamdan 56,99 TL
Mikasa Moor
Gümüş çizgili 2li tealightlık 18x7x12 cm 39,99 TL
Queen's Kitchen
Altın Lüx Kararmaz Dekoratif Şamdan 44,99 TL
Otantik Çarşı
Şişe Mumluk Mor 8x54 cm 18,23 TL
The Ashk
Nil Mum Refil Küçük 120,00 TL
Mikasa Moor
Aynalı kelebekli 2li tealightlık 18x7x12 cm 44,99 TL
Sihirli Elektronik Mum Büyük 5,99 TL
Thanx Co
Ethnic Gold Mumluk 9,99 TL
Üfleyince Yanan Sihirli Kare Mum 9,99 TL
Mikasa Moor
Gold Tel Armut Mumluk Byk 20x37cm 69,99 TL
Queen's Kitchen
Altın Lüx Kararmaz Büyük Dekoratif Şamdan 39,99 TL
The Ashk
Su Mum Refil Büyük 150,00 TL
Mikasa Moor
Armut şek. 4lü mumluk h:27 l:17 cm 66,99 TL
Thanx Co
Baroque Şamdan 99,99 TL
Alla Turca
Dekoratif Fener / Aydınlatma /Mumluk 49,99 TL
ALEXANDRE HOME INTERIORS
Harf Detaylı Mum 135,00 TL
Otantik Çarşı
Askılı Şişe Mumluk 6'lı Set 96,39 TL
The Ashk
Su Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
Thanx Co
Nature Mumluk 37,99 TL
The Ashk
Hayal Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
Mikasa Moor
Gold çizgili 2li tealightlık 18x7x12 cm 39,99 TL
Mikasa Moor
Metal Güllü Yapraklı Yuv Mumluk orta 12x27cm 62,99 TL
Chiccy Decolife
Kırmızı Mavi Çapalı İkili Mum Seti 26,99 TL
The Ashk
Nil Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
The Ashk
Umut Mum Refil Büyük 150,00 TL
Thanx Co
Ethnic Silver Mumluk 8,99 TL
The Ashk
Su Mum Refil Küçük 120,00 TL
The Ashk
Nevin Mum Küçük Altın 350,00 TL
The Ashk
Umut Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
Tailored Home
Saxton I Mumluk 325,00 TL
Kendinden Açılan Müzikli Sihirli Pasta Mumu 4,99 TL
Thanx Co
Keep Calm Cam Mumluk Mavi 9,99 TL
Thanx Co
Knob Gray Şamdan 51,99 TL
Ham Çuvallı Yeşil Kurdeleli Dekoratif Mum Seti 26,99 TL

Evinize Farklı Bir Ambiyans Katacak Mum ve Mumluk Modelleri

Evimiz kendimizi en rahat hissettiğimiz yerdir. Evimizin dekorasyonundan ve rahatlığından ne kadar memnunsak o kadar çok severiz evimizi. Bu sebeple de evimizi dekore ederken en çok kullanılabilir dekorasyon ürünlerini tercih etmeye özen göstermeliyiz.

Değişen dekorasyon trendleri kafamızı karıştırıyor. Fakat bu trendlerin hepsini evimize uygulamak hem mümkün hem de doğru değil. :) Her trend evimize ve eşyalarımızla uyum sağlamayabilir. Evinize yeni sezon trendlerini uygularken çok keskin çizgilerden kaçınmanızda fayda var. Küçük dokuşunlarla büyük fark yaratarak hem bütçenizi sarsmamış olursunuz hem de hiçbir zaman modası geçmeyen kendinize özel bir tarz yakalamış olursunuz.

Dekoratif yastıklar, avizeler, aynalar, aydınlatıcılar, duvar süsleri, saatler ve tablolar gibi evinize hava katacak daha birçok ürün var. Bunlardan bir diğeri de mum ve mumluklar. En çok kullanılan dekorasyon aksesuarlarındandır mumlar.

Mumlar evinize romantik bir hava katar, loş bir doğal ışık elde etmenize yardımcı olurlar. Mumları tek başlarına kullanabileceğiniz gibi, çeşitli tasarımlarla üretilen mumluklarla da kullanabilirsiniz. Mumları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. (Salon, mutfak, banyo, yatak odası, yemek odası gibi...)

Mum ve Mumluk Çeşitleri

Önceleri sadece elektrikler kesildiğinden ortaya çıkan mumlar, şimdi neredeyse evin her köşesinde karşımıza çıkıyor. Özellikle loş ışık sevenlerin tercihi olan mumlar, evlere farklı bir ambiyans katıyor.

Mumların bu kadar sevildiğini fark eden üreticiler tabii ki de tek çeşit mumla kalmamış çeşit çeşit, renk renk bir sürü farklı tasarımda mumu ve ona uygun olacak mumluğu piyasaya sürmüştür.

Mum Çeşitleri

Dekoratif mum: Aslında evlerimizde kullandığımız çoğu mum dekoratif mumdur. Farklı desenlerde ve farklı şekillerde karşımıza çıkan mumlar, bazen ev dekorasyonumuzda önemli rol oynuyor bazen de kokusuyla evimizi güzelleştiriyor.

Özel gün mumu: Kişiye özel mumlar da son zamanlarda yükselişte. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günler için özel olarak tasarlanan mumlar da gününüze hoş ve farklı anlamlar katabiliyor.

Kap içi mum: Mumların farklı tasarım ve süslemelerle hazırlanan büyük – küçük farklı boylardaki kapların içine yerleştirilmesiyle oluşurlar.

Bahçe mumu: Bahçesine loş ve farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olan bahçe mumları, genellikle ledli mumlardan oluşur.

Ledli mum: Her gün biraz daha trend olan bu mumlar, karanlıkta gece lambası görevi bile görebiliyorlar. Rengarenk ve farklı tasarımlara bürünen ledli mumlar, hem daha güvenli hem de daha kullanışlıdır.

Jel mumlar: Çeşitli maddeler karıştırılarak oluşturulan mumlardır. Normal muma göre 5 kat daha dayanıklıdır. Mumların arasında diğerlerine göre yeni olan mumlar arasındadır. Eğlenceli ve şeffaf görünümüyle ilgi çektiği için, evlerde dekorasyon amacıyla fazlasıyla tercih edilir.

Kokulu mum: Hem evinizde hoş bir görüntü oluştursun hem de güzel koku bıraksın... Günümüzde her türlü koku yayan mumu bulmak mümkün. Farklı desen ve tasarımda satılan kokulu mumları evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Tealight mum: Tealight mumlar sayısı fazla olması sebebiyle tüketim mumlar olarak da adlandırılır. Özel kaplarda muhafaza edilen yiyecek ve içecekleri ısıtmanıza yardımcı olan bu mumlar, aynı zamanda evinizin herhangi bir köşesinde yakılarak ortama hoş bir ambiyans kazandırır. 6'lı, 10'lu ve 50'li gibi birçok alternatif sayısı bulunan tealight mumların fiyatı da uygundur.

Mumluk Çeşitleri

Fener:  Fenerler eski zamanda kullanılan fenerlere göre artık çok daha farklı. Değişik tasarımlarda karşımıza çıkan bu fenerlerin içerisine genellikle bir tane tealight mum konulur. Bunun dışında, dilek fenerleri de vardır. Fakar dilek fenerlerine özel mum genellikle alacağınız dilek fenerinin içerisinde olur.

Mum Tabağı: İçerisinde birçok tealigt ya da blok mum koymak isteyenlerin tercih ettiği mumluklardır. İsteğe göre mumların yanına farklı ve renkli taşlar koyularak ev dekorasyonuna katkıda bulunulabilir. :)

Tealight mumluk: Tealigth mumları dekorasyon amaçlı kullanmak isteyenler için küçük cam ya da farklı materyallerde satılan mumluklardır.

Metal mumluk: Metalden yapılan mumluklardır. Genellikle gümüş renklerde karşımıza çıksalar da, farklı desen ve renklerle süsleme yapılmış olanları da görmemiz mümkün.

Ahşap mumluk: Ahşaptan dekore edilen mumluklardır. Farklı desen ve tasarımlarla kaşımıza çıkan ahşap mumluklar özellikle fener tasarımlarında kullanılır.

Cam mumluklar: Camdan yapılan mumluklardır. Her renk cam mumluğu bulmanız mümkün. Mum ışığı cam mumlarda çok hoş bir görüntü bırakır.

Ferforje mumluk: Ferforje bir sanattır. Demir fövme anlamına gelen ferforje, özel motifler belirlenerek tasalanır. Mumluklarda da bu durum böyledir. Şık tasarımları bulunan ferforje mumluklar evinizin dekorasyonuna katkıda bulunur.

Noel mumluk: Aslında birçok farklı tasarımla karşımıza çıkan mumlar ve mumluklardan biri de noel mumlarıdır. Özellikle aralık ayında fazlasıyla karşılaşımıza çıkan bu mumlar ve mumluklar çok şirin tasarımlara sahip.

 

Mum ve Mumluklarla Yapılacak Dekorasyon Önerileri

Evinizin her alanında kullanacabileceğiniz mumlarla fark farklı dekorasyon fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bazen kitaplığınızda, bazen TV ünitenizde bazen de orta sehpanızın üzerinde mumlarınızı farklı kombinasyonlarla birlşetirerek değişik tasarımlar oluşturabilirsiniz.

 • Çiçekleri ve mumları birleştirerek sıradan bir köşeyi bile evin en güzel köşesi haline getirebilirsiniz.
 • Farklı taş tasarımları ve kumlarla kadehlerinizin içine ya da uygun bir materyal ile kendinize özel şamdan ve mumluklar da oluşturabilirsiniz. Böylece sadece size özel bir yaşa alanı tasarlamış olursunuz.
 • Tekli mumlarları uygun mumluklarla kullanarak yatak odanızda baş ucunuzda kullabilirsiniz.
 • Tüm mumları bir araya getirmek için illa ki bir mum tabağına sahip olmanıza gerek yok. Dilerseniz mutfağınızda kullandığınız şık bir tepsinin içerisine büyük – küçük karışık mumları birleştirerek salonunuzda farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz.
 • Banyoda mum kullanabilirsiniz. Banyoda mum kullanmak banyonuzun havasını fazlasıyla değiştirir ve bu sıcak ambiyans sizi rahatlatır.
 • Eğer evinizde şömine varsa, şöminenizin içini blok mumlar ile doldurabilirsiniz.
 • Yemek masanızın olmazsa olmaz şamdanları masanızdan eksik etmeyin. Bu dekorasyon fikri, masanızı çok şık göstercek.
 • Tavandan çiçeklerle ya da farklı süs araçlarıyla sarkıtılmış avizenizi mumlarla süsleyebilirsiniz. Özellikşe yemek masalarının üzerinde çok şık duran bu avizeler, yemek masanızı güzelleştirecek.

 

Mum - Mumluk Markaları ve Fiyatları

AltıncıCadde, Beymen Club, Boyner, Durance, Horizon Mum, iHouse, Our Own Candle Company, VavanaVoluspa, DecoTown, De Noir Concept, Durance, Fidex Home, ve Fornasetti gibi markalardan dilediğiniz çeşit mum ve mumluğu seçebilirsiniz.

Mum ve mumluklarınızı online olarak satın almak isterseniz; 365ist, Beymen, Beymen Club, Boyner, D&R, EvimHayatım, Hepsiburada, Koçtaş, Lidyana, Morhipo ve Oleg Cassini gibi mağazalardan satın alabilirsiniz.

Siz de evinizde farklı bir ambiyans yaratmak ve farklı tasarımlardaki mumlara – mumluklara sahip olmak istiyorsanız, VitrinGez'de bulunan mum ve mumluklara mutlaka göz atın.

1,90 TL'den başlayan mum ve mumluklar için tıklayın.

Ayrıca indirim fırsatı olan mum ve mumlukları görmek için, sayfanın sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" kutucuğuna tıklamayı unutmayın.

VitrinGez kullanıcılarına özel indirimler için "Kuponlar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler. :)