Masaüstü Ev Dekorasyonu Mum Mumluk

Masaüstü Ev Dekorasyonu Mum Mumluk 9 farklı mağazada 2463 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (174)
 • (171)
 • (41)
 • (41)
 • (50)
 • Horizon Mum (282)
 • (52)
 • (48)
 • (33)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Franco Altın Şamdan 54,99 TL
The Ashk
Can Mum Büyük Gümüş 390,00 TL
The Ashk
Nil Mum Refil Küçük 120,00 TL
Franco Kristal Orta Konik Mumluk 89,99 TL
Tailored Home
Saxton I Mumluk 250,00 TL
The Ashk
Su Mum Refil Küçük 120,00 TL
Franco Kristal Konik Şamdan 49,99 TL
Franco Kristal Büyük Şamdan- 59,99 TL
Beyaz 32-11 2'Li Yasemin Kokulu Bar Mum - Kokusuz 5,90 TL
MUM 850,00 TL 425,00 TL
%50 İNDİRİM
Sihirli Elektronik Mum (Büyük) 6,99 TL
Horizon
Horizon Beyaz Buhurdanlık 22,90 TL
Arte Home Half Simli Beyaz Mumluk 59,99 TL
Yargıcı Porselen
Yargıcı Porselen 3Lü Mumluk 116,99 TL
Sarı 5*10 Cm Papatya Kokulu Silindir Mum - Limon 9,90 TL
The Ashk
Hayal Mum Büyük Gümüş 390,00 TL
Horizon
Horizon Siyah Buhurdanlık 22,90 TL
İkili Mavi Nazar Boncuklu Mumluk Seti 14,99 TL
Queen's Kitchen
Altın Lüx Kararmaz Dekoratif Şamdan 44,99 TL
Horizon Mum
Horizon Mum Nazar Boncuğu Şeklinde Mum 10 Cm 29,90 TL
Horizon Mum
Tealight Pvc Kutu Silindir 6'Lı Turkuaz Okyanus 8,90 TL
Hera Kristal Şeffaf Büyük Silindir Şamdan 79,99 TL
Arte Home Bubble Turuncu Mumluk 44,90 TL
Cowshed
MUM 156,00 TL
Beymen Club
Aerin Mum 280,00 TL 140,00 TL
%50 İNDİRİM
Pembe Kare 7 Cm Gül Bahçesi Kokulu Mum - Gül Bahçesi 6,90 TL
DecoTown
Deniz Yıldızı Ahşap Mumluk 18,90 TL
Beymen Club
Creed Mum 409,00 TL
Franco Bronz Silindir Şamdan 69,99 TL
DL &Co
MUM 325,00 TL 163,00 TL
%49 İNDİRİM
The Ashk
Nadir Mum Küçük Gümüş 325,00 TL
Altıncı Cadde 3Lü Beyaz Ahşap Fener Seti 890,00 TL
Hera Kristal Şeffaf Silindir Şamdan 64,99 TL
Casa Di Mona Saray Şamdan 150,00 TL
Lucky Art Krem Gold Küp Tilaytlık - 21 Cm 70,00 TL
L'erbolario Çubuklu Oda Kokusu - Ortanca Özlü 155,00 TL
The Ashk
Umut Mum Refil Küçük 120,00 TL
Pembe 5*10 Cm Gül Bahçesi Kokulu Silindir Mum - Gül Bahçesi 9,90 TL
Kırmızı 6.5*7 Cm Beş Çiçek Kokulu Silindir Mum - Beş - Çiçek 9,90 TL
Beymen Club
Vila Hermanos Mum 235,00 TL
Raspberry Lemonade Büyük Kavanoz Mum 59,90 TL
AltıncıCadde
Altıncı Cadde Kahverengi Kuvars Taşlı Gümüş Kapaklı Mum Ve Mumluk 8X6 Cm 74,63 TL
Desa Mobilya
Desa Mobilya Ahşap Mumluk (Şamdan) Takımı - Altın Yaldız 364,90 TL
Horizon
Horizon Beyaz Buhurdanlık 22,90 TL
Arte Home Leopar Desenli Siyah Mumluk 59,90 TL
Our Own Candle Sweet Nectarıne & Fresh Mınt Büyük Kavanoz Mum 39,99 TL
L'erbolario Çubuklu Oda Kokusu - Dolcelisir 155,00 TL
Beymen Club
Vance Kitira Mum 145,00 TL 73,00 TL
%49 İNDİRİM
Fornasetti
MUM 755,00 TL
The Ashk
Hayal Mum Büyük Altın 410,00 TL
Nars
MUM 179,00 TL
Pandora
Pandora Ahşap Üçlü Tealight Düz 15,90 TL
MUM 125,00 TL 63,00 TL
%49 İNDİRİM
Tailored Home
Saxton II Mumluk 320,00 TL
Tink
Tink Merry Christmas Mum 9,99 TL
The Ashk
Nevin Mum Büyük Altın 410,00 TL
Aydınev
Askılı Kandil 44,46 TL
AltıncıCadde
Altıncı Cadde Turkuaz Taşlı Gümüş Kapaklı Mum Ve Mumluk 8X9 Cm 101,25 TL
Dessen Ahşap Dekoratif M Harfi Mumluk 14,90 TL
MUM 273,00 TL

Evinize Farklı Bir Ambiyans Katacak Mum ve Mumluk Modelleri

Evimiz kendimizi en rahat hissettiğimiz yerdir. Evimizin dekorasyonundan ve rahatlığından ne kadar memnunsak o kadar çok severiz evimizi. Bu sebeple de evimizi dekore ederken en çok kullanılabilir dekorasyon ürünlerini tercih etmeye özen göstermeliyiz.

Değişen dekorasyon trendleri kafamızı karıştırıyor. Fakat bu trendlerin hepsini evimize uygulamak hem mümkün hem de doğru değil. :) Her trend evimize ve eşyalarımızla uyum sağlamayabilir. Evinize yeni sezon trendlerini uygularken çok keskin çizgilerden kaçınmanızda fayda var. Küçük dokuşunlarla büyük fark yaratarak hem bütçenizi sarsmamış olursunuz hem de hiçbir zaman modası geçmeyen kendinize özel bir tarz yakalamış olursunuz.

Dekoratif yastıklar, avizeler, aynalar, aydınlatıcılar, duvar süsleri, saatler ve tablolar gibi evinize hava katacak daha birçok ürün var. Bunlardan bir diğeri de mum ve mumluklar. En çok kullanılan dekorasyon aksesuarlarındandır mumlar.

Mumlar evinize romantik bir hava katar, loş bir doğal ışık elde etmenize yardımcı olurlar. Mumları tek başlarına kullanabileceğiniz gibi, çeşitli tasarımlarla üretilen mumluklarla da kullanabilirsiniz. Mumları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. (Salon, mutfak, banyo, yatak odası, yemek odası gibi...)

Mum ve Mumluk Çeşitleri

Önceleri sadece elektrikler kesildiğinden ortaya çıkan mumlar, şimdi neredeyse evin her köşesinde karşımıza çıkıyor. Özellikle loş ışık sevenlerin tercihi olan mumlar, evlere farklı bir ambiyans katıyor.

Mumların bu kadar sevildiğini fark eden üreticiler tabii ki de tek çeşit mumla kalmamış çeşit çeşit, renk renk bir sürü farklı tasarımda mumu ve ona uygun olacak mumluğu piyasaya sürmüştür.

Mum Çeşitleri

Dekoratif mum: Aslında evlerimizde kullandığımız çoğu mum dekoratif mumdur. Farklı desenlerde ve farklı şekillerde karşımıza çıkan mumlar, bazen ev dekorasyonumuzda önemli rol oynuyor bazen de kokusuyla evimizi güzelleştiriyor.

Özel gün mumu: Kişiye özel mumlar da son zamanlarda yükselişte. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günler için özel olarak tasarlanan mumlar da gününüze hoş ve farklı anlamlar katabiliyor.

Kap içi mum: Mumların farklı tasarım ve süslemelerle hazırlanan büyük – küçük farklı boylardaki kapların içine yerleştirilmesiyle oluşurlar.

Bahçe mumu: Bahçesine loş ve farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olan bahçe mumları, genellikle ledli mumlardan oluşur.

Ledli mum: Her gün biraz daha trend olan bu mumlar, karanlıkta gece lambası görevi bile görebiliyorlar. Rengarenk ve farklı tasarımlara bürünen ledli mumlar, hem daha güvenli hem de daha kullanışlıdır.

Jel mumlar: Çeşitli maddeler karıştırılarak oluşturulan mumlardır. Normal muma göre 5 kat daha dayanıklıdır. Mumların arasında diğerlerine göre yeni olan mumlar arasındadır. Eğlenceli ve şeffaf görünümüyle ilgi çektiği için, evlerde dekorasyon amacıyla fazlasıyla tercih edilir.

Kokulu mum: Hem evinizde hoş bir görüntü oluştursun hem de güzel koku bıraksın... Günümüzde her türlü koku yayan mumu bulmak mümkün. Farklı desen ve tasarımda satılan kokulu mumları evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Tealight mum: Tealight mumlar sayısı fazla olması sebebiyle tüketim mumlar olarak da adlandırılır. Özel kaplarda muhafaza edilen yiyecek ve içecekleri ısıtmanıza yardımcı olan bu mumlar, aynı zamanda evinizin herhangi bir köşesinde yakılarak ortama hoş bir ambiyans kazandırır. 6'lı, 10'lu ve 50'li gibi birçok alternatif sayısı bulunan tealight mumların fiyatı da uygundur.

Mumluk Çeşitleri

Fener:  Fenerler eski zamanda kullanılan fenerlere göre artık çok daha farklı. Değişik tasarımlarda karşımıza çıkan bu fenerlerin içerisine genellikle bir tane tealight mum konulur. Bunun dışında, dilek fenerleri de vardır. Fakar dilek fenerlerine özel mum genellikle alacağınız dilek fenerinin içerisinde olur.

Mum Tabağı: İçerisinde birçok tealigt ya da blok mum koymak isteyenlerin tercih ettiği mumluklardır. İsteğe göre mumların yanına farklı ve renkli taşlar koyularak ev dekorasyonuna katkıda bulunulabilir. :)

Tealight mumluk: Tealigth mumları dekorasyon amaçlı kullanmak isteyenler için küçük cam ya da farklı materyallerde satılan mumluklardır.

Metal mumluk: Metalden yapılan mumluklardır. Genellikle gümüş renklerde karşımıza çıksalar da, farklı desen ve renklerle süsleme yapılmış olanları da görmemiz mümkün.

Ahşap mumluk: Ahşaptan dekore edilen mumluklardır. Farklı desen ve tasarımlarla kaşımıza çıkan ahşap mumluklar özellikle fener tasarımlarında kullanılır.

Cam mumluklar: Camdan yapılan mumluklardır. Her renk cam mumluğu bulmanız mümkün. Mum ışığı cam mumlarda çok hoş bir görüntü bırakır.

Ferforje mumluk: Ferforje bir sanattır. Demir fövme anlamına gelen ferforje, özel motifler belirlenerek tasalanır. Mumluklarda da bu durum böyledir. Şık tasarımları bulunan ferforje mumluklar evinizin dekorasyonuna katkıda bulunur.

Noel mumluk: Aslında birçok farklı tasarımla karşımıza çıkan mumlar ve mumluklardan biri de noel mumlarıdır. Özellikle aralık ayında fazlasıyla karşılaşımıza çıkan bu mumlar ve mumluklar çok şirin tasarımlara sahip.

 

Mum ve Mumluklarla Yapılacak Dekorasyon Önerileri

Evinizin her alanında kullanacabileceğiniz mumlarla fark farklı dekorasyon fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bazen kitaplığınızda, bazen TV ünitenizde bazen de orta sehpanızın üzerinde mumlarınızı farklı kombinasyonlarla birlşetirerek değişik tasarımlar oluşturabilirsiniz.

 • Çiçekleri ve mumları birleştirerek sıradan bir köşeyi bile evin en güzel köşesi haline getirebilirsiniz.
 • Farklı taş tasarımları ve kumlarla kadehlerinizin içine ya da uygun bir materyal ile kendinize özel şamdan ve mumluklar da oluşturabilirsiniz. Böylece sadece size özel bir yaşa alanı tasarlamış olursunuz.
 • Tekli mumlarları uygun mumluklarla kullanarak yatak odanızda baş ucunuzda kullabilirsiniz.
 • Tüm mumları bir araya getirmek için illa ki bir mum tabağına sahip olmanıza gerek yok. Dilerseniz mutfağınızda kullandığınız şık bir tepsinin içerisine büyük – küçük karışık mumları birleştirerek salonunuzda farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz.
 • Banyoda mum kullanabilirsiniz. Banyoda mum kullanmak banyonuzun havasını fazlasıyla değiştirir ve bu sıcak ambiyans sizi rahatlatır.
 • Eğer evinizde şömine varsa, şöminenizin içini blok mumlar ile doldurabilirsiniz.
 • Yemek masanızın olmazsa olmaz şamdanları masanızdan eksik etmeyin. Bu dekorasyon fikri, masanızı çok şık göstercek.
 • Tavandan çiçeklerle ya da farklı süs araçlarıyla sarkıtılmış avizenizi mumlarla süsleyebilirsiniz. Özellikşe yemek masalarının üzerinde çok şık duran bu avizeler, yemek masanızı güzelleştirecek.

 

Mum - Mumluk Markaları ve Fiyatları

AltıncıCadde, Beymen Club, Boyner, Durance, Horizon Mum, iHouse, Our Own Candle Company, VavanaVoluspa, DecoTown, De Noir Concept, Durance, Fidex Home, ve Fornasetti gibi markalardan dilediğiniz çeşit mum ve mumluğu seçebilirsiniz.

Mum ve mumluklarınızı online olarak satın almak isterseniz; 365ist, Beymen, Beymen Club, Boyner, D&R, EvimHayatım, Hepsiburada, Koçtaş, Lidyana, Morhipo ve Oleg Cassini gibi mağazalardan satın alabilirsiniz.

Siz de evinizde farklı bir ambiyans yaratmak ve farklı tasarımlardaki mumlara – mumluklara sahip olmak istiyorsanız, VitrinGez'de bulunan mum ve mumluklara mutlaka göz atın.

1,90 TL'den başlayan mum ve mumluklar için tıklayın.

Ayrıca indirim fırsatı olan mum ve mumlukları görmek için, sayfanın sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" kutucuğuna tıklamayı unutmayın.

VitrinGez kullanıcılarına özel indirimler için "Kuponlar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler. :)