Ev Dekorasyonu Şişe Cam Aynalar

Ev Dekorasyonu Şişe Cam Aynalar 2 farklı mağazada 107 ürün bulundu.
Marka
 • (1)
 • (6)
 • (1)
 • (1)
 • (7)
 • (1)
 • (1)
 • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

All Deco
Alldeco Su Sümbülü Ayna 65 X 50 X 2 Cm 149,90 TL
Çağ Deccor Gümüş Lüks Telkari Ayna 30X25 Cm 145,99 TL
Noble Life
Noble Life Üçlü Barok Ayna - Altın 233,86 TL
M3 Decorium
Dudak Formunda Kesilmiş Ayna 139,00 TL
Aydede Dekoratif Ayna 69,90 TL
Çamur Deseni Dekoratif Ayna 69,90 TL
Semazenler Dekoratif Ayna 79,90 TL
Dikdörtgenler Dekoratif Ayna 59,90 TL
Gold Case
Gold Case Eskitme Metal Ayna Kuşlu Cja-304 142,36 TL
Çiçek Desenli Daire Dekoratif Ayna 89,90 TL
Deniz Kızı Dekoratif Ayna 89,90 TL
All Deco
Alldeco Naturel Halatlı Yuvarlak Ayna 50 Cm 164,91 TL
Kelebekli Daire Dekoratif Ayna 69,90 TL
Kareler Daireler Dekoratif Ayna 59,90 TL
Kuş Tüyü Dekoratif Ayna 69,90 TL
Çerçeveli Ayna KMO312, Beyaz, Dekoratif Aynalar 49,99 TL
Oval Ayna - KM27, Gümüş, Dekoratif Aynalar 54,99 TL
All Deco
Alldeco Hasır Ayna 129,89 TL
Çağ Deccor Gümüş Telkari Ayna 123,99 TL
All Deco
Alldeco Su Sümbülü Deniz Atı Ayna 65 X 40 X 2 Cm 159,90 TL
Casa Di Mona Saray Ayna 350,00 TL
Vav Dekoratif Ayna 49,90 TL
M3 Decorium
Uçan Kuşlar Dekoratif Ayna 61,99 TL
Halkalar Dekoratif Ayna 59,90 TL
M3 Decorium
Fas Motifi Figürlü Kilim Desenli Duvar Aynası 150,00 TL
Eurocell Em-206Ha L Dıs Dikiz Ayna Sol (Mekanık - Isıtmalı) P206-P206+(T3e) Isı Sensörlu-Manuel Katlanır Tıp-Astarlı-Asferık Camlı (98-10) 110,24 TL
Papatya Dekoratif Ayna 69,90 TL
M3 Decorium
Kelebekcikler Dekoratif Ayna 23,75 TL
Bmd Mobilya Dekoratif Ayna 6 Beyaz 198,90 TL
Oval Ayna - KM27, Beyaz, Dekoratif Aynalar 74,99 TL
Simetrik Kuğu Dekoratif Ayna 79,90 TL
Bmd Mobilya Dekoratif Ayna 7 Beyaz 298,90 TL
Altıncı Cadde Ahşap Çerveveli Ayna 75X140 Cm - 75 x 140 cm 1.500,00 TL
Rüyam Barok 3'Lü Ayna Takımı 72,00 TL
All Deco
Alldeco Ferforje & Su Yosunu Ayna 66 X 66 X 2 Cm 122,90 TL
The Mia
The Mia Nadine Ayna - Beyaz - Gümüş 189,99 TL
Rüyam Barok 3'Lü Ayna Takımı 71,00 TL
Yuvarlak Ayna Siyah, Dekoratif Aynalar 39,99 TL
Güneşli Ayna Dekoratif Ayna 59,90 TL
Portre Dekoratif Ayna 89,90 TL
Rüyam Asay 3'Lü Ayna Takımı 72,00 TL
Besmele Dekoratif Ayna 79,90 TL
Kareler Dekoratif Ayna 59,90 TL
Rüyam Asay 3'Lü Ayna Takımı 71,00 TL
Hz. Muhammed Dekoratif Ayna 79,90 TL
Çerçeveli Ayna, Kırmızı, Dekoratif Aynalar 39,99 TL
Rüyam Barok 3'Lü Ayna Takımı 71,00 TL
Bal Peteği Dekoratif Ayna 99,90 TL
Çiçek Desenli Elips Dekoratif Ayna 89,90 TL
Balık Fanus Dekoratif Ayna 59,90 TL
Geçmişten Kareler Dekoratif Ayna 49,90 TL
Gül Dekoratif Ayna 59,90 TL
Daire Yaprak Dekoratif Ayna 59,90 TL
Giz
Victoria Ayna Güneş Desen 261,90 TL
Bmd Mobilya Dekoratif Ayna 10 Beyaz 296,62 TL
Lecoy E2309 Dıs Dikiz Ayna Sol (Elektrıklı-Isıtmalı) Boxer Iıı-Jumper Iıı-Ducato Iıı (Cıft Camlı) Manuel Katlanır Tıp-Sınyallı-Sıyah (06->) 246,16 TL
Sevimli Balina Dekoratif Ayna 59,90 TL
Bmd Mobilya Dekoratif Ayna 1 Beyaz 298,90 TL
Gün Batımı Güneşi Dekoratif Ayna 69,90 TL
Albera Home
Albero Home Pencere Ayna 824,82 TL

Ev Dekorasyonuna Renk Katan Şişe, Cam ve Aynalar

Ev dekorasyonu denildiğinde akla öncelikle masa, koltuk takımı, televizyon ünitesi gibi büyük ebatlı mobilyalar geliyor olsa da; eve yaşanmışlık hissi katan ve dört duvarı sıcacık bir yuva haline getiren aslında küçük dokunuşlardır. Kendi zevk ve beğenilerinize göre seçtiğiniz dekoratif objeler ve aksesuarlar, evinize kişisel bir dokunuş yapmanızı sağlarken, aidiyet hissinizi de arttırır.

Dekoratif öğelerde kişisel tercihlerinin öneminin daha iyi anlaşıldığı son dönemde, özellikle el işçiliği ile üretilen; küçük ancak etkili dokunuşlar yapma yetisine sahip dekoratif şişeler, el aynaları ve kolonya şişesi gibi tasarımlar ön plana çıkmaya başladı. Son yıllarda çok farklı tasarımlarda görmeye başladığımız, her zevke hitap edebilen renk ve desenlerde üretilen ve evlere romantik bir hava katan şişe, sam ve aynalı dekoratif objeler, bizim de radarımıza takıldı.

Dilerseniz ev dekorasyonu denilen bütünün bir parçası olan bu özel ürünlere ve bu ürünleri kullanarak yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerine birlikte göz atalım.

En Güzel Kokuları Saklayabileceğiniz Kolonya Şişeleri

Seramik, cam gibi materyallerle hayat bulan kolonya şişeleri küçük boyutları ve mis gibi kokularıyla evinizin hem dekorasyonunu hem de favasını değiştiriyor. Kişiye özel tasarımlarla özelleştirilen kolonya şişeleri, farklı boyutlardaki bir araya gelerek setler oluşturabildiği gibi; isim işleme, boncukla süsleme, kurdelelerle renklendirme gibi işlemlerle farklılaşarak kişiye özel bir anlam da kazanabiliyor.

Özel günlerde davetlilerinize hediye olarak dağıtabileceğiniz ya da sevdikleriniz için özel bir anlamı olan kokularla doldurarak özelleştirebileceğini kolonya şişeleri; bu yönleriyle dekoratif değerlerinden fazlasını da ifade ediyor.

Kolonya şişelerini amacına uygun olarak kullanmanın yanı sıra, dekoratif olarak da faydalanabileceğinizi belirtmiştik. Nasıl mı?

 • Farklı renk ve boyutlardaki kolonya şişelerini camlı vitrin dolapların içerisinde sergileyebilirsiniz. Kim bilir, belki de böylelikle ilerde sergilemekten çok keyif alacağınız bir koleksiyonunuz oluşur :)
 • Farklı kokularla dolduracağınız kolonya şişelerini dresuarınız ya da makyaj masanızın üzerine sıralayabilirsiniz. Böylelikle hem parfümünüzü şişesinde muhafaza edip bozulmasını önlerken, kullanacağınız kadarını her daim elinizin altında bulundurabilirsiniz. Diğer yandan makyaj masanıza romantik bir hava ve mis kokular katabilirsiniz.
 • Kolonya şişelerini evinizin banyosunda da değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz banyonuzdaki raflara yerleştirebileceğiniz kolonya şişelerini, dilerseniz hoş koku vermesi adına dolaplarınızın içine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle dolabın kapağını her açtığında yayılan güzel kokular size mutluluk verebilir :)

Şık ve Romantik Aynalar

Dekorasyon konusundaki önemi ve yeri oldukça büyük olan aynalar, küçük formlarıyla da evlerde yerini alıyor. Özellikle romantik bir havaya sahip el aynaları, giyinme odalarından yatak odalarına, salonlardan banyolara evin birçok alanını süslüyor.

Romantik el aynalarını dilerseniz makyaj masanızın üzerine, dilerseniz de banyonuzda sergileyebilirsiniz. Sonsuzluk işareti, kalp gibi farklı formlarda tasarlanabilen küçük boyutlu aynaları isterseniz de özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çoğunlukla el yapımı oldukları için kişiselleştirme olanağı da sunan bu küçük ama marifetli aynaların üzerine isim ya da tarih yazdırarak ve yahut nazar boncuğu, taş kurdele gibi işlemelerle renklendirerek daha farklı bir havaya büründürebilirsiniz.

Evlerde kullanılan fonksiyonel ve büyük boyutlu aynaların dışında kalan, küçük ancak farklı formlara getirilmiş aynaları da bu kategorimizde bulabilirsiniz. Özellikle evinizin sade dekore edilmiş alanlarında ve hatta koridorlarınızda değerlendirebileceğiniz bu aynaları, kalp, kuşlar, yunusla gibi değişik şekillerde kestirebilir; ister tekli isterseniz de çoklu olarak kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyon şişe / cam / aynalar kategorimizde ayrıca metal çerçeveli, resim işlemeli, dantel çerçeveli gibi farklı şekillerde hareket kazandırılmış ayna modellerini de bulabilirsiniz.

Küçük Ama Çok Renkli: Kavanozlar

Kavanozlar, mutfaklardan çıkıp küçülerek dekoratif objeler arasındaki yerini aldı. Pirinç ya da kuru bakliyatlar yerine renkli taşlar, kuru çiçekler, kokular ve şekerlerle dolu kavanozlar, artık ev dekorasyonunun parçalarından biri.

El işçiliği ile yeniden yaratılan küçük kavanozlar; özellikle nikah hediyesi, nişan hediyesi gibi özel günlerde davetlilere dağıtılan hediyeler olarak sıkça karşımıza çıkıyor. Siz de bu minik kavanozları dilediğiniz şekilde süsleyerek, üzerlerine etkinlik tarih, isimleriniz gibi bilgileri yazdırarak özel gününüzü ölümsüz hale getirecek küçük hatıralar bırakabilirsiniz.

Kendi dekoratif kavanozunuzu kendiniz yapmak isterseniz; farklı boyutlarda seçtiğiniz kavanozların üzerlerini boyayabilir ya da içlerine hoş kokulu esans ya da kolonyalar doldurabilirsiniz. Dilerseniz kurutulmuş çiçekler, lavanta, gül yaprağı gibi güzel görünümlü objelerle doldurarak da kavanoz tasarımınızı renklendirebilirsiniz. Seçtiğiniz kavanozun içerisine farklı renklerdeki dekoratif kumlardan doldurarak da kendinize özel bir dekoratif kavanoz tasarlayabilirsiniz.

Dekoratif kavanozları evinizin banyo, yatak odası, giyinme odası gibi tüm alanlarında kullanabilirsiniz. Dilerseniz mutfağınızda da dekoratif kavanozlara yer verebilirsiniz. Nasıl mı?

 • Aynı boyutta ya da birbirinden farklı boyutlarda 4 – 6 adet kavanoz satın alın.
 • Kavanozların içine pirinç, fasulye, kırmızı mercimek, yeşil mercimek gibi kuru bakliyatlar ya da karabiber, pul biber, tuz, safran gibi farklı renkteki baharatlarla doldurun.
 • Kavanozların ağız kısmının etrafına renkli kurdeleler, makrome ipleri, renkli kumaşlar ya da ipler bağlayarak renklendirin.
 • Kavanozların ağzını isterseniz metal kapaklar, dilerseniz de mantar tıkaçlarla sıkıca kapatın.
 • İsterseniz kavanozlarınıza biraz daha renk katmak için kavanozun içinde ne olduğunu yazan küçük stickerlar hazırlayabilirsiniz.
 • Kavanozları mutfak raflarınıza dizerek ya da duvara asacağınız küçük bir rafın üzerinde sergileyebilirsiniz.

İşte, mutfağınıza özel dekoratif kavanoz setiniz hazır J

Ev Dekorasyonunda Kullanılan Şişe, Cam ve Ayna Fiyatları

Ev dekorasyon şişe / cam / aynalar kategorimizde yer alan kolonya şişeleri, küçük aynalar ve renkli kavanozlar, çoğunlukla özel bir tasarıma sahip ve el işçiliği ile üretilen ürünler olduğundan, fiyatları tasarımlarında kullanılan materyallere ve kişiselleştirilme özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Yine de birçok dekoratif objeye göre uygun fiyatlarla karşımıza çıkan, küçük ancak etkili dokunuşlara sahip bu ürünlere ev dekorasyonunuzda yer vererek hem kişisel zevk ve beğenilerinizi ortaya koyabilir, hem de evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Ev dekorasyon şişe, cam ve aynalar kategorimizde Beymen, Creamy Gifts, EvimHayatım, Hepsiburada, Koçtaş gibi güvenilir mağazalar üzerinden satışa sunulan Albera Home, All Deco, Altıncı Cadde, Arte, Atadan, Beymen Gift, By Solvo, Creamy Gifts, Fidex Home, Gibi Dizayn, Giz, House2Home, iHouse, M3 Decorium, Noble Life, Oem gibi birbirinden değerli marka ve tasarımcıların en kaliteli ve en renkli dekoratif objelerini bulabilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz.

Kategorimizde yer alan ürünler arasından beğendiğiniz ürünleri ister evinizde dekoratif amaçlı kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımlarla süslenen ve renklendirilen bu ürünleri isterseniz de kına, nişan, diş buğdayı, sünnet, doğum günü partisi gibi özel günlerde davetlilerinize de dağıtabilirsiniz. Diğer yandan kavanoz, ayna ve şişeleri boş ve sade şekilde satın alarak kendi dekoratif tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Aslında her şey size ve yaratıcılığına bağlı :)

4 TL’den başlayan fiyatlarla ev dekorasyon şişe, cam & aynalar kategorimizde yer alan ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Unutmayın, zevklerinizi ön plana çıkaracak küçük dokunuşlar dekorasyonunuzda fark yaratmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli alışverişler…