Masaüstü Ev Dekorasyonu Sticker

Masaüstü Ev Dekorasyonu Sticker 3 farklı mağazada 9348 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Skinnydip
STICKER 23,00 TL
Skinnydip
STICKER 23,00 TL
Skinnydip
STICKER 37,00 TL
Skinnydip
STICKER 17,00 TL
Skinnydip
STICKER 17,00 TL
Skinnydip
STICKER 21,00 TL
Skinnydip
STICKER 17,00 TL
Skinnydip
STICKER 37,00 TL
Skinnydip
STICKER 17,00 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Tsn46 Çocuk Sticker 84,90 TL
Ejoya
Kırmızı Katedral Duvar Sticker 145x145cm 89,90 TL
Decor Desing Pencere Sticker Pnc030 76,12 TL
Decor Desing Şişe Veya Kutu Yazılabilir Sticker Ys61 35,62 TL
Decor Desing Beyaz Eşya Sticker Ybe60 112,57 TL
artikel
Artikel Düğmeler Buzdolabı Sticker Bs-11722211 63,72 TL
Honda Sticker 10'Lu Paket 19,99 TL
Decor Desing Uçak Yazılabilir Sticker Ys36 62,62 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Beyaz Eşya Sticker Dbl40 47,90 TL
Decor Desing Tavuk Yazılabilir Sticker Ys30 62,62 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Yazılı Sticker Kon075 39,90 TL
I Love My Wall Dekoratif Kalpler Duvar Sticker ( Sticker hediyeli! ) 14,99 TL
Decor Desing Duvarsticker KST45 31,90 TL
Keep it Simple Duvar Sticker 19,90 TL
De&Core XXL Sticker VS37 97,90 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Sevimli Dinazor Yazılabilir Yaz Sil Sticker YS44 30,99 TL
Ejoya
Montreal Manzarası Duvar Sticker 250x250cm 149,90 TL
Ejoya
Anne Baykuş ve Çocuklar Duvar Sticker 60x30 cm 19,90 TL
Dekorjinal
Dekorjinal 6 ' Lı Priz Sticker Pr09 20,90 TL
Decor Desing Beyaz Eşya Sticker Bzs08 188,17 TL
Decor Desing duvar sticker ST24 33,90 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK261 83,90 TL
Decor Desing De&Core Xxl Sticker Vs103 123,37 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Çocuk Odası Duvar Sticker Dck08 47,90 TL
Atadan
Atadan Antik 5 Li Fil Duvar Süsü-Tn46 78,89 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Beyaz Eşya Sticker Bev33 47,90 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK201 18,90 TL
Ejoya
Bridge 02 Duvar Sticker 350x250cm 249,00 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK180 26,90 TL
Decor Desing Beyaz Eşya Sticker Bev76 112,57 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Laptop StickerLB036 12,90 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Duvar Sticker Kst63 17,90 TL
Decor Desing De&Core Xxl Sticker Vs110 150,37 TL
artikel
Artikel Bahar Kuşları Kadife Duvar Sticker 5 Adet 1834 Adet Kristal Taşlı 69,80 TL
Besta Pixel Dünya Haritası Duvar Sticker 54,90 TL
Decor Desing Beyaz Eşya Sticker Bul024 112,57 TL
Dekorjinal Pencere Sticker Pnc043 49,90 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK207 18,90 TL
Dekorjinal
Duvar Sticker Dck150 17,90 TL
Tüyball Trafik Işıklı Sticker Duvar Lambası 79,80 TL
artikel
Artikel Hayal Kadife Duvar Sticker 1800 Adet Kristal Taşlı DP 795 70,50 TL
artikel
Artikel Uzay Dev Duvar Sticker 93,99 TL
Dekorjinal
Dekorjinal Çocuk Sticker Cc30 94,90 TL
I Love My Wall Duvar Sticker Office - 2 ( Sticker hediyeli! ) 29,90 TL
Decor Desing Beyaz Eşya Sticker Ybe09 242,17 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK159 40,90 TL
Decor Desing duvar sticker ST116 15,90 TL
Decor Desing Duvar Sticker DKS31 39,90 TL
Decor Desing Duvar Sticker DCK71 76,90 TL
Decor Desing Çocuk Sticker KCS02 29,90 TL
Decor Desing sticker DCK414 51,90 TL

Evini ve Eşyalarını Sticker ile Kişiselleştir

Biliyorsunuz, artık kullandığımız her şey kişiselleşiyor. Bankaya gittiğimizde e sıramız geldiğinde memur bize doğrudan ismimizle hitap ediyor. Çağrı merkezleri hakkımızda her şeyi biliyor. Hepimizin kendine ait, kişiselleştirilmiş ekran koruyucuları, arka planları var. Her şey bu kadar kişiselleşirken ve hepimiz evimizde ve kullandığımız diğer eşyalarda aynı satın alma kaynaklarını kullanırken onla da özelleştirecek ve kişiselleştirecek bir takım yenilikler gerekliydi. Ve hatta olmazsa olmazdı.

Tasarımcılar bu konuda uzun zamandır bizlere değişik ürünler sunuyorlar. Her geçen gün yeni bir eşyamız kişiselleşiyor, özelleşiyor. Bunları da kalıcı yapmak istemiyoruz çoğu zaman. Çünkü o zaman bir anda yine sıradanlaşabiliyor.

Galiba artık her şeyden çok çabuk sıkılıyoruz ve sıkıldığımız her şeyi yenisiyle değiştirmek istiyoruz. Değişiklik iyidir tabii ama bazen fazla maliyetli olabilir. Düşünsenize evinizdeki duvarların rengini ne kadar sıklıkta değiştirebilirsiniz ki? Ya da buzdolabınız sapasağlam çalışırken ve belki de yepyeniyken yeni bir tane almak mümkün mü? Ya da belki çocuğunuzun odasına ona özgü bir görünüm kazandırmak istiyorsunuz, duvarlarına resimler koymak izin illa bir ressamla mı anlaşmanız gerek?

Tüm bu değişiklikler için pratik ve ekonomik bir çözüm var neyse ki. Stickerlar. Evet, sticker dünyası artık öylesine gelişti dilediğiniz değişikliği pratik ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyorlar. Üstelik, kalıcı olmayan bir şekilde. Yani onu da değiştirmek isterseniz, bu çok mümkün.

Ev dekorasyon ürünleri malumunuz olduğu üzere çok çeşitli. Genellikle de ev aksesuarları şeklinde çıkıyor karşımıza. Bu dekoratif aksesuarları evimizin havasını değiştirmek ya da dekorasyonu bütünlemek için kullanıyoruz. İşte sticker modelleri de tam olarak bunun için geliştirilmiş alternatif bir dekorasyon, yani evinize yeni bir hava kazandırma ya da ev dekorasyonunu tamamlama yöntemi olarak çıkıyor karşımıza.

Ayrıca bir de kullandığımız eşyaları kişiselleştirme boyutu var bu için. cep telefonlarımız, tabletlerimiz, bilgisayarlarımız... Onlar birbirlerine ne kadar çok benziyor farkında mısınız? Neyse ki onları da kişiselleştirebileceğiniz sticker çeşitleri mevcut.

Özetlersek, yakında her şeyi kişiselleştirebileceğiz. Bugün ise zaten pek çok şeyi kişiselleştirebiliyoruz. Dekoratif aksesuarlardan tamamlayıcı ev dekorasyon ürünlerine ve şimdi de duvar stickerlarından cep telefonu stickerlarına uzanan harika bir havuzumuz var. Bu havuzun içinde yer alan dekorasyon ürünlerinin harika modellerini web sitemizde de inceleyebilir, beğendiklerinizi avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ama öncesinde biz sizlere biraz daha şu sticker dünyasını tanıtmak isteriz. Bakalım nerelere sticker uygulayabiliyoruz ve onlarla ne harikalar yaratabiliyoruz.

Sticker Çeşitleri

Evet, ne diyorduk? Pek çok yere uygulayabileceğimiz harika sticker çeşitleri var diyorduk. Hadi gelin onların başlıca modellerini biraz tanıyalım:

Duvar sticker:

Dekorasyon ürünleri arasında son dönemlerde çok popüler bir ürün olan duvak sticker evlerinizin havasını değiştirmenize, dekorasyona kişisel ya da şöyle söyleyelim kişiselleştiren dokunuşlar yapmanıza olarak sağlıyor. Duvarlarınız için yapabilecekleriniz bu sayede bir kalem daha artmış oluyor. Duvar sticker modelleri de kendi için de epeyce farklılık gösteriyor. Ki bu da iyi bir şey, çünkü bu seçenek demek. Duvarlarınıza kolayca uygulayabileceğiniz ve zamanını doldurduğunu düşündüğünüzde kolayca yerinden çıkarabileceğiniz duvar sticker modelleri alternatif pek çok tasarıma sahip. Mesela isterseniz çiçek desenli olanları bulabilirsiniz. Ya da geometrik desenli olanları. Kocaman bir duvara yayılacak bir tasarım bulabilirsiniz. Ya da duvarınızın yalnızca bir bölümünde duracak olanları.

 

Üstelik ev dekor ürünlerinin bu parlayan yıldızı yalnız siz yetişkinleri ve sizin yaşam alanlarınızı da düşünmemiş. Çocuklarınızın odalarının duvarları için de harika stickerlar bulmanız mümkün. Elbette onlarınkiler sizinkilere göre çok daha neşeli ve eğlenceli. Çizgi film kahramanları, neşeli çizimler, hayvanlar ve daha pek çok şekillerle oluşturulmuş bu dekorasyon ürünleri çocuklarınızın duvarlarını renklendirmek için hazır.

 

Cep telefonu sticker:

 

Biliyorsunuz, telefonlarımız içerisine yüklenen her uygulamayla biraz daha kişiselleşiyor. Peki ama görüntüleri de her geçen gün birbirinin neredeyse aynısı görünmelerini sağlayacak tasarımlar şeklinde beliriyor. Peki onların görüntülerini de kişiselleştirmenin bir yolu yok mu? Elbette var. Cep telefonu sticker işte tam olarak da bu işe yarıyor. Bu alanda yüzlerce tasarım alternatifi bulmak mümkün. Cep telefonu sticker modelleri sizlere beğendiğiniz filmlerin sembollerini, tutuğunuz takımların renklerini, şans getireceğine inandığınız figürleri ve daha pek çok deseni bir arada sunuyor. Size de bir cep telefonu sticker modelini seçip alarak cep telefonunuzu görünüş olarak da kişiselleştirmek kalıyor.

 

Bilgisayar sticker:

 

Cep telefonu için geçerli her durum bilgisayarlarınız için de geçerli ve üstelik onlar için de bilgisayar sticker var. Bir bilgisayar sticker alarak bilgisayarınızın tamamını ya da bir bölümünü kaplayabiliyorsunuz. Bilgisayar sticker ile artık o bilgisayarın kime ait olduğu belli. Tam olarak sizin zevkinize göre düzenlenmiş, aynen sizin zevkinizi yansıtan bir görünüme sahip çünkü.

 

Buzdolabı sticker:

Yazımızın önceki kısmında belirtmiştik. Artık bir buzdolabı sticker ile onu da kişiselleştirebilirsiniz diye. Dekorasyon ürünleri yalnız evinizi güzelleştirmez. Ev dekorasyon ürünleriyle aynı zamanda evinizi kişiselleştirirsiniz. Mutfaklarınızda önemli bir yer kaplayan buzdolaplarınız için de bunu buzdolabı skicker ile yapabilirsiriz. Üzerlerine manzara resimleri, geometrik desenler yerleştirebilirsiniz. Üstelik buzdolabı sticker ile dolabınızı tamamen kaplayabilir ya da yalnız bir bölümüne yapıştırabilirsiniz.

 

Bu stickerların üstelik bir de bulaşık makinesi izin olanları da var. Eğer isterseniz onları da stickerlar sayesinde daha size özgü bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üzerine dekoratif aksesuarlar örneğin magnetler yapıştırmak yerine bunu da bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Madem hayatınızda yapmak istediğiniz dekoratif değişikliklerin ne pahalı ne de geri dönülemez olmasını istiyorsunuz, o halde biz de size bu şekliyle hem ekonomik hem de kalıcı olmayan, yani isterseniz değiştirebileceğiniz bir yöntem olarak sticker modellerini öneriyoruz.

 

Sticker modelleri hayatınızın pek çok alanında arzu ettiğiniz değişikliği size ekonomik ve dilediğiniz zaman değiştirilebilir bir şekilde sunan en popüler dekorasyon ürünleri arasındaki yerini aldı. Her geçen gün tasarımcılar tarafından daha da geliştiriliyorlar. Öyle sanıyoruz ki daha pek çok yere uygulanmak üzere yeni tasarımlarını ve uygulama modellerini görmeye devam edeceğiz.

 

Evlerinizin ve kişisel teknolojik cihazlarınızın daha size ait simgelerle bezenmesini istiyorsanız, o zaman siz de web sitemizdeki ilgili sayfayı ziyaret ederek bir başlangıç yapabilirsiniz. Biz sizler için yukarıda anlattığımız tüm çeşitlerden örnekleri bir araya topladık. Siparişinizi oturduğunuz yerden verebilirsiniz.

 

 

Sticker Modelleri ve Sticker Fiyatları

 

Duvarlarınıza, beyaz eşyalarınıza, cep telefonlarınıza yapıştırarak ya da onları kaplayarak daha size özel bir görüntü kazandırabileceğiniz sticker modelleri çok renkli. Sticker çeşitleri ise kullanacağınız alana göre farklılık gösteriyor ki zaten yazımızda bunlara değinmiş bulunuyoruz. Sticker fiyatları ebatlarına göre değişiklik gösteriyor.

 

Web sitemizde Beymen, Civilim, D&R, Hepsiburada, Koçtaş, Lidyana ve Unnado gibi mağazalarda satışa sunulan Fun To See, Fast Car, D-C Fix, Stic & Stic, Autokid, Beststicker, Bugs, Bunjee, Dekorjinal, Dooky, Dreamcar ve Lidycool markalarının orijinal, şık ve eğlenceli tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz.