Deri Çanta Hem Kullanışlı Hem Estetik Olabilir Mi?

Deri Çanta Hem Kullanışlı Hem Estetik Olabilir Mi?

DERİ ÇANTA HEM KULLANIŞLI, HEM ESTETİK OLABİLİR Mİ?

Deri çantaları yaz kış, gece gündüz demeden her kıyafetimizle kullanabiliyoruz. Ama her an her yerde kullanmaktan vazgeçemediğimiz deri çantaları seçerken estetik olmanın yanında kullanışlı olmasına ve hayatımızı kolaylaştırmasına da dikkat etsek olmaz mı? Neden olmasın? Önemli olan deri çanta seçimini doğru yapmak!

Peki kullanışlı bir deri çanta almak istiyorsak nelere dikkat etmeliyiz kızlar? İşte deri çanta seçimi konusunda size vereceğim bazı ipuçları…

Çantayı nerede kullanacaksınız?

Çanta seçerken kullanım amacınızı ön planda tutmanız çok önemli. Bu çantayı işe giderken mi kullanmak istiyorsunuz günlük yaşantınızda mı yoksa seyahate çıkarken mi? Eğer özel bir davete giderken kullanacaksanız yanınıza az şey alacağınızı düşünerek çantanızı mümkün olduğunca küçük tutabilirsiniz. Eğer günlük kullanım için bir çanta almak istiyorsanız ve ihtiyacınız olan her şeyi çantanıza sığdırmak istiyorsanız shopper çantalar sizin için daha uygun bir seçim olabilir.

DERİ ÇANTA HEM KULLANIŞLI, HEM ESTETİK OLABİLİR Mİ?
Matraş deri çanta
DERİ ÇANTA HEM KULLANIŞLI, HEM ESTETİK OLABİLİR Mİ?
Haki yeşil el işi deri çant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi renk deri çanta alacağınızı düşündünüz mü?

Deri çanta her zaman siyah renk olmalı diye bir kural yok. Her kıyafetinize uyum sağlayacak klasik bir çanta arıyorsanız siyah, lacivert, kahverengi arasında bir tercih yapmanız uygun olabilir.

Eğer her gün kullanırım diye bir sürü siyah ve kahverengi deri çanta aldıysanız kıyafetlerinizi hareketlendirmek için sarı, kırmızı, pembe, yeşil renklerdeki deri çantalarla hem kombinlerinize farklı bir hava verip hem de yaz mevsimine uyum sağlayabilirsiniz.

DERİ ÇANTA HEM KULLANIŞLI, HEM ESTETİK OLABİLİR Mİ?
Tote- shopper çanta
DERİ ÇANTA HEM KULLANIŞLI, HEM ESTETİK OLABİLİR Mİ?
suni deri shopper çant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çantada gözünüz var ama çantanın kaç gözü var?

Bu kadar sık kullandığımız deri çantaların içindeki gözler bir çantanın ne kadar kullanışlı olduğunu bir çırpıda ortaya koyar. Eğer siz de deri çantalarınızdan vazgeçemiyor ama az sayıda bölme yüzünden eşyalarınızı pazar çantası gibi bir arada tutmak zorunda kalıyorsanız bol bölümlü bir deri çanta almanız faydalı olur. Böylece deri çantalarınız sadece estetik olarak değil kullanım açısında da favori tercihiniz olmaya devam edebilir.

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK