Deri Ceket Modelleri Her Zamankinden Çarpıcı ve Seksi

Deri Ceket Modelleri Her Zamankinden Çarpıcı ve Seksi

DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON

Kadınlar, kendilerine en yakışan tarzı oluştururken, pek çok yerden, yaşadıklarından ve izlediklerinden ilham alıyorlar. Örneğin, hayata karşı daha dik durmaya karar veren, içindeki gücü keşfeden kadınların saç kesimleri ve renklerinde yaptıkları radikal değişikliklerle, daha rahat ve asi deri ceket modelleriyle görmek mümkün. Zaten deri ceket öyle bir parça ki her türlü kıyafetin havasını bir anda değiştiriyor.

Modanın tarihine bakacak olursak, orada da deri ceketi, dalga dalga yayılan belli başlı akımların baş rolünde görebilirsiniz. Hippi’lerden, punklara, 80’lerin çılgın rocker’larından, 90’ların popüler kültürüne kadar pek çok yerde deri ceketlerle karşılaşabiliyoruz. Hatta bir dönem deri öylesine sevildi ki yalnızca ceketlerde değil, elbise modellerinde de sık sık derilerle karşılaşır olduk. Üstelik dar ve mini olanların aksine, uzun kollu ve vücuda tam da oturmayan deri elbiseler, 70’lerin sonu 80’lerin başında Avrupalı kadınların renk renk, model model kullanmaktan keyif aldığı parçalar haline gelmişti.

Sonuç olarak deri ve özellikle de deri ceket, pek çok efsane akımın öncüsü olarak günümüz modasını da oldukça fazla etkiledi. Şimdi artık çok daha modern çizgilerle, çarpıcı ve elbette seksi modeller, kadınların beğenisini topluyor. Siz de gardırobunuzda sıradışı kombinler için yeni tasarımlara yer vermek istiyorsanız, bu sezonun deri ceket modellerine göz atabilirsiniz.

Kırmızının elli tonu

Deri ceketin seksapelinden bahsederken, kırmızı ve tonlarındaki modellerinden bahsetmemek olmaz. Kırmızının farklı tonlarında, kombinlerinizi hem feminen hem de çok daha çarpıcı hale getirecek bu modellerde, dilerseniz metal detaylarla hareketlendirilmiş ya da kemerli tasarımları deneyerek, vücut tipinize ve tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Fermuarlı Deri Ceket
DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Kemerli Deri Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bununla beraber, tarzınızda köklü bir değişiklik yapabilir, aynada bambaşka bir kadın görmek için içinizdeki cevheri, bu kırmızı deri ceketlerle açığa çıkarabilirsiniz. Makyajınızda da farklı ve sizin için yeni trendleri denemekten çekinmeyin. Farklı, daha koyu ya da aksine nude bir ruj ve bakışlarınızı daha etkili hale getirecek bir eyeliner ile aynada kendinizi bambaşka bir kadın olarak görebilirsiniz.

Kapşonlu deri ceketlerle daima güvende

Tarzınız için rahat ve spor parçalar arıyorsanız, kapşonlu deri ceketler tam size göre. Üstelik, spor olduğu kadar, kombinlediğiniz diğer kıyafetlerle bu deri ceketleri feminen ve dikkat çekici hale de getirebilirsiniz. Seçeceğiniz ince bir bluz ve ona uygun renklerde bir etek, kapşonlu deri ceketinizle oluşturduğunuz kombini göz kamaştırıcı bir hale getirebilir.

Bu spor şıklığınızı, sezonun trendy bot modelleriyle tamamlayarak, kombininize imzanızı atabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında, havanın zaman zaman değişkenlik göstermesine önlem olarak, kapşonlu deri ceketlerle oluşturduğunu bu kombinle rahatlıkla istediğiniz yere gidebilir, aniden bastıran yağmur ve rüzgara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Bulutlu havaların bir anda yağışa döndüğü zamanlarda bile bu kadar şık olmayı başardığınız için çok kıskanılacağınız da kesin.

DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Kahverengi Deri Ceket
DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Siyah Deri Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çarpıcı renklerle sıra dışı tarzlar

Bazı renkler vardır ve onları genellikle herkesin üzerinde görebilirsiniz. Mesela, sonbahar ve kış aylarının renkleri diğer mevsimlere göre daha koyu ve sade olur. Ancak, siz artık sıradışı bir tarz oluşturacağınız için, bunlara ek olarak daha cıvıl cıvıl ve dikkat çekici renkler için kıyafetlerinizin arasında yer açma vaktiniz geldi.

Sarılar, pembeler ve bu canlı renklerin eskitilmiş deriden oluşturulan tasarımlarıyla, yepyeni, motivasyonunuzu yükseltecek kombinler oluşturabilirsiniz. Böylece girdiğiniz ortamların da bir anda havasını değiştirerek, enerjiyi yükseltmeniz mümkün. Bahar ve yaz aylarının tazeliğini, sonbahar ve kış aylarına da siz aşılayın. Kendinizi yenilerken, ruhunuzu da buna hazırlamak için capcanlı renklerdeki kombinlerinizin mimari deri ceketlerinizi kullanabilirsiniz. Unutmayın ki ne giyerseniz, bütün gün o kıyafetin motivasyonunu üzerinizde taşırsınız. Hem rahat, hem şık, hem de çok daha enerjik olabilmek için kullandığınız renklere önem vermenizde fayda var. Siz nasıl hissetmek istiyorsanız, o ceketle yola çıkın.

DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Sırtı Büzgülü Deri Ceket
DERİ CEKET MODELLERİYLE DAHA ÇARPICI VE DAHA SEKSİ BİR SEZON
Sarı Deri Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK