Deriye Yazılan Bir Hikaye: Custom Rebels.

Deriye Yazılan Bir Hikaye: Custom Rebels.

Bilmiyorum farkında mısınız ama uzun zamandır yapılan her şey birbirine benzemeye başladı. Özellikle yeni trendler ve yeni tasarımlar… Farklı bir şey bulup, keşfetmek en sevdiğim şeylerden biri. Umudumu kaybettiğim bir sırada, aniden karşıma Custom Rebels çıktı.

Yine bu arayışlarıma devam ettiğim ve kendimi Instagram’daki moda sayfalarında kaybettiğim bir anda, ilginç bir Instagram hesabı görüp, tekrar umutlarımın yeşerdiğini fark ettim. Hemen araştırmaya başladım ve kendimi farklı bir dünyanın içinde buldum.

Bugün size, sevgilinin deri ceketine yazılan küçük bir mottonun nasıl büyük bir hikâyeye dönüştüğünü anlatmak istiyorum.

“BE REBEL, STAY REBEL!”

Her şey hem reklamcı hem de tasarımcı olan Duygu Yegül’ün sevgilisinin motosiklet alması üzerine, ona hediye etmek için el boyamasıyla tasarladığı deri ceketle başladı. Deri ceketin arkasında “Tomorrow Never Comes” yazıyordu.

Custom Rebels 1

 

Ceket, çiftin çevresinden o kadar büyük ilgi gördü ki, kişisel talepler gelmeye başladı. Duygu da bu talepleri karşılamaya, öncelikle yakın çevresine tasarımlar yapmaya koyuldu. Ama talepler giderek arttı ve o küçük hikayenin büyüme zamanının geldiği anlaşıldı. Ve böylece Custom Rebels kurulmuş oldu. Hikayenin asıl büyüdüğü kısım burası değil.

American Retro isimli büyük ve global bir oluşum, Custom Rebels’ın Instagram hesabını benden önce keşfetti. İşte bu noktada marka dünya çapında tanınmaya ve günden güne değerlenmeye başladı. Hatta o kadar popüler hale geldi ki, Kim Kardashian ve Kanye West çifti “Yeni Evli” konseptli Custom Rebels tasarımı deri ceketleri giyince yer yerinden oynadı.

Custom Rebels Kim Kardashian Kanye West

Siz de eğer hikayenin bir parçası olmak ve mottonuzu kişiye özel olarak tasarlanan deri ceketlerin üzerinde taşımak istiyorsanız, Custom Rebels’ı Instagram hesaplarından takip edebilir ya da websitelerine girip daha yakından inceleyebilirsiniz.

Instagram: instagram.com/customrebels

Websitesi: customrebels.com

Custom Rebels 2 Custom Rebels 3
PAYLAŞ
Modayı yakından ama makyaj trendlerini daha yakından takip ediyorum. Boş zamanlarımda (uyumaktan fırsat buldukça) ilginç yerleri gezmeyi seviyorum. Hayatımda sevdiğim iki tane Tesla var; biri insan, biri kedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK