Doğum Günü Sürprizinizle Farkınızı Konuşturun

Doğum Günü Sürprizinizle Farkınızı Konuşturun

Birçok kişi değer verdiği arkadaşı, aile bireyi ya da belki sevgilisi için özel bir doğum günü sürprizi yapmak ister. Doğum gününde, kişiyi şaşırtmak ve yüzündeki tebessümü görmek için anlamlı hediyeler ararız.

Sevdiğiniz kişiye özel olarak hazırlanan ve doğum günü mesajı taşıyan özel bir şarkı, zarif bir çiçek, esprili ya da şık bir doğum günü pastası verilebilecek en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. İster aileye, ister arkadaşa, ister sevgiliye hediye bulmak için mağaza mağaza gezmeye başlamadan önce, hem zarif, hem de ilginç önerilerimiz bulunan yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kim bilir, belki de aradığınız doğum günü hediyesi birazdan karşınıza çıkabilir. 🙂

Doğum Günü Pastasız Olmaz

Hepimizin doğum günü sürprizi denildiğinde aklımıza ilk pasta gelir. Rengarenk şeker hamurları ile sanatsal çalışma şeklinde tasarlanan çikolatalı pastalar, görüntüleriyle iştah açarken, üzerindeki esprili doğum günü mesajları ile de gülümsetiyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

cicek-bahcesi-tasarim-pasta-gp158-1-2 mutlu-yillar-tasarim-pasta-gp124-1-1
renkli-surpriz-tasarim-pasta-gp103-1-1 vecihi-geliyor-butik-pasta-gp168-1-4


En Zarif Hediye: Canlı Çiçekler

Sevginin ve verilen değerin en güzel göstergesi olarak görülen canlı çiçekler, her dönemin vazgeçilmez doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor. Yeni trendlerden ilham alınarak tasarlanan çiçek aranjmanları oldukça şık ve zarif görünüyor. Eğer doğum günü hediyenizde fark yaratmak isterseniz, fıçı içerisinde bulunan çiçek aranjmanını daha yakından incelemenizi öneriyoruz.

25th-hour-gunesin-dogusu-at2510-1-1 huzur-limani-at2712-1-1
bulutlarin-dansi-at2184-1-1 bogazici-at2189


Hatırası Kalıcı: Yapay Çiçekler

Muhteşem görüntüleri ile her zaman canlı kalacak olan yapay çiçeklerin hatırası da kalıcı olacaktır. Aynı zamanda, dekoratif görüntüsü sayesinde yapay çiçekler sevdiğiniz kişi tarafından evinin baş köşesinde konumlandırılabilir.

mor-leylaklar-yapay-cicek-aranjmani-at2687-1-1 pembe-ortancalar-yapay-cicek-aranjmani-at2667-1-1
renkli-guller-yapay-cicek-aranjmani-at2685-1-1 yapay_krem-gala-cicekleri-yapay-cicek-aranjmani-at2668-1-1


Hem Şaşırtacak Hem Mutlu Edecek İlginç Hediyeler

Daha özgün ve yaratıcı hediyeler düşlüyor ancak tam olarak ne olduğuna karar veremiyorsanız, bu ilginç hediyeler tam da size göre olabilir. Kişiye özel hazırlanan doğum günü şarkıları ile  sevdiğiniz kişiye hiç unutamayacağı bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Eğer o çok sevdiğiniz kişiyi ciddi anlamda şaşırtmak istiyorsanız, ilginç hediyeler arasında bulunan çalar saat ve kupa önerilerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.


akilli-telefon-projektoru-hf5556-1-1
abbia-pirlanta-kisiye-ozel-dogum-gunu-sarkisi-hf5194-1-1
dinamit-gorunumlu-calar-saat-hf6631-1-1 el-bombasi-kupa-bardak-hf6022-1-1

 

Çiçekten pastaya, kişiye özel tasarımlardan retro hediyelere kadar aradığınız tüm yaratıcı ve şık doğum günü hediyeleri ciceksepeti.com üzerinde  sizi bekliyor.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK