Dost Başa Düşman Punk’a Hayran

Dost Başa Düşman Punk’a Hayran

DOST BAŞA DÜŞMAN PUNK’A HAYRAN

Mayıs; bahar aylarından olmasına rağmen kendini Mart zanneden ve kazma kürek aratmayan aylarımızdan biri. Siz sabahın erken saatlerinde uyanıp güzel olmak için saatlerce uğraşırsınız; bir saat yağan yağmur sayesinde eve başkalaşmış bir biçimde dönersiniz. Neyse ki şemsiyelerimiz yavaş yavaş kapanıyor, çizmeleri bir kenara kaldırıyoruz ve yazı kutlamaya hazırlanıyoruz. Güneşin yüzünü gösterdiği Mayıs ayında babetlere, ince bluzlara bir “merhaba” diyelim.

Lahana gibi giyindiğimiz ve bizi en az beş kilo fazla gösteren mevsimler geride kaldı. Gelin Mayıs ayının en trend ürünleri neymiş hemen bir göz atıyorum.

Ayakkabılarda Punk Trendi

Punk uçarı giyinmeyi seven ve farklı olmak isteyenler için yeniden moda. Düşmanlıktan değil ama kimin ayağına baktıysam rengarenk ve hafif topuklu; “ben burdayım” diyen ayakkabılardan var. E siz de ne duruyorsunuz o zaman? Kendinize en uygun ayakkabı için arama çalışmalarına başlayın. Rahatlığı ile ayağınızı yerden kesecek bu ayakkabılar bence platform topuklu ayakkabılara tepki olarak doğdu.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

DOST BAŞA DÜŞMAN PUNK’A HAYRAN 524d8c42459ba-tile

Şimdi diyeceksiniz ki “platform topuklu ayakkabılar da çok rahat bir kere”. Doğru, onlar da çok rahat ama sanki biraz daha şey…

Ney?

Yani düşme tehlikesi daha fazla gibi. Düşünsenize erkek arkadaşınız karşıdan geliyor ve siz takıp takıştırmış, sürüp sürüştürmüşsünüz. Müthiş bir özgüven. Kendinizi o anda dünyanın en güzel kadını gibi hissediyorsunuz. Tak! Ayağınız takılıyor, sendeleyip düşüyorsunuz. Bir anda özgüven sahibesi gidiyor yerine “Güleceğine kaldırsana” diyen agresif bir kadın oluyorsunuz.

Hala gülümseyebiliyor ve ayakkabılar hakkında olumlu şeyler düşünebiliyorken, siz de bu güzel Mayıs ayında kendinizi Punk’ın rüzgarına bırakın…

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK