Dudak Kalemi Kullanmak İçin Kendimizce Nedenlerimiz Var!

Dudak Kalemi Kullanmak İçin Kendimizce Nedenlerimiz Var!

DUDAK KALEMİ KULLANMAK İÇİN KENDİMİZCE NEDENLERİMİZ VAR!

Dudak kalemi deyince bazıları ağzını yüzünü buruşturuyor. “O ne yaa anneannem gibi?” diyorlar. “Banal” diyorlar. Hatta demode buluyorlar. Bulmayın. Sakince durup bir düşünün ve dudak kaleminin niçin hala bu kadar çok satıldığını sorun kendinize.

Evet yaa neden?

Sadece anneanneler ve babaannelerin satın aldığı sonucuna varmamıştırsınız umarım. Çünkü ben dahil birçok kadının dudak kalemi kullanması için kendimizce haklı nedenlerimiz var.

Dudak kalemi ile rujum dağılmıyor

Sizin rujlarınız bir bardak kahve içtiğinizde silinip gidiyorken, ben dudak kalemi kullanarak hem rujumun rengini belirginleştiriyorum hem de daha kalıcı olmasını sağlıyorum. Rahat rahat kahve içiyorum, yemek yiyorum, sonra bir de tatlı, ardından yine birkaç bir şey derken… Rujum hala çıkmıyor da, ben kilo mu aldım ne?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

53338c787f15f-tile DUDAK KALEMİ KULLANMAK İÇİN KENDİMİZCE NEDENLERİMİZ VAR!

Dolgu mu yaptırdın?

Dudak kalemi kullanınca bu soruyu sıklıkla duyabilirsiniz. Ben alıştım. “Hayır canım yaa, doğal hali. Ama sen yaptıracaksan çok iyi bir güzellik merkezi biliyorum.” diyorum.  Dudaklarınız Angelina Jolie gibi olsa da kullanılası, kullandıkça çok sevilesi bir ürün bu dudak kalemi.

53338c1b9b4f5-tile DUDAK KALEMİ KULLANMAK İÇİN KENDİMİZCE NEDENLERİMİZ VAR!

Ruju hayatınızdan çıkarın demiyorum ki

Ruj ve dudak kalemi bir elmanın iki yarısı gibi. Ruj sürüyorsanız, üzerine benzer -ya da aynı rengini bulabiliyorsanız ne ala- bir dudak kalemi kullanın. Rujun uzun süre kalmasının dışında renginin daha canlı gözükmesini de sağlayacak. Mesela nar çiçeği rengi bir rujun iki saat boyunca dudağınızdan hiç çıkmadığını ve aynı rengini koruduğunu düşünsenize? Tamam işte, tam da bu yüzden dudak kalemi kullanıyorum kızlar.

527a7316178c5-tile DUDAK KALEMİ KULLANMAK İÇİN KENDİMİZCE NEDENLERİMİZ VAR!

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK