Düğün Dansınızla Herkesi Büyüleyin!

Düğün Dansınızla Herkesi Büyüleyin!

Düğününüzde her detayın mükemmelliği çok önemli. Davetlilerinizin sizin arkanızdan, çok kötü bir düğündü, diye konuşmalarını istemezsiniz değil mi? Kim ister ki böyle bir şeyi. Bu yüzden her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp öyle organize etmelisiniz. Çoğu zaman en gözden kaçan detay ise gelin ile damadın ilk dansı olur. Zaten düğünün vermiş olduğu bir stres varken bir de tüm gözler gelin ve damadın üzerine çevrilir, bütün ışıklar onlara döner ve sahnede bir tek onlar vardır. Ve klasik aşk şarkısı “I will always love you” eşliğinde çiftler birbirlerinin ayaklarına basa basa dans ederler. Siz bu klasik danslardan sıkıldıysanız mutlaka düğün dansı için kurs almalısınız. Her detayın kusursuz olmasını istiyorsanız sakın düğün dansınızı atlamayın!

düğün dansı 2

Son zamanlarda çok moda olan düğün dansı için özel kurslar var. Rumba, vals, tango, Salsa, mambo, cha cha cha, merengue, swing, rock’n Roll… size en uygun dans hangisi ise seçip hocalar eşliğinde çalışıyorunuz ve harika düğün dansınız böylece ortaya çıkmış oluyor. Dans etmeyi sevmem diyenlerin bile eminim bu kurstan sonra en büyük hobilerinden birisi dans olacak.

düğün dansı 3

Canlı ve dinamik çiftler salsa, cha cha cha ya da rock’n roll’u tercih ederken; klasikten vazgeçmeyip tutkulu ve romantik bir dans isteyen çiftler tango’yu tercih edeceklerdir.

Düğününüzde unutulmaz bir şov sergilemek sizin elinizde.

Dansınızla büyüleyin!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK