Düğün ve Partiler İçin En Güzel Gece Elbiseleri

Düğün ve Partiler İçin En Güzel Gece Elbiseleri

Düğün ve partilerde giyebileceğiniz en güzel gece elbiseleri

Özel bir gecede, kendinizi kraliyet ailesinin asil prensesi gibi hissetmenizi sağlayacak gece elbiseleri, her kadının vazgeçilmezleri arasında. Kısa, uzun, renkli, siyah, şifon ya da payetli…Gece elbiseleri yerine uygun seçildiğinde, sizi ortamın en şık kadını haline getirmeye yeter.

Düğünler, yemek davetleri, ödül törenleri, açılışlar, kokteyller ve partiler… Gece elbiselerinin görücüye çıktığı bu organizasyonlarda en şık halinizle arz-ı endam edebilmek için mutlaka ortama uygun elbise seçimi yapmalısınız. Örneğin düğünler için tercih ettiğiniz gece elbiseleri bir doğum günü partisi için uygun olmayabilir.

Peki hangi organizasyon için nasıl bir gece elbisesi tercih etmek gerekir? İşte sizler için hazırladığımız ipuçları…

En şatafatlı elbisenizi düğünlere saklayın ama sahil düğünlerine değil

Gece elbiseleri düğünlerin en özel misafiri. Özellikle de düğün yakın bir akrabanızın ya da arkadaşınızınsa, her yerde gitmeye cesaret edemediğiniz gösterişli, dekolteli ve şık elbiselerinizi bu düğünlerce rahatça kullanabilirsiniz. Yine de düğünlerin yazılı olmayan kurallarını unutmamak gerekiyor.

Düğün ve partilerde giyebileceğiniz en güzel gece elbiseleri
Straplez Dantelli Elbise
856-ironi-ironi-elbise-boncuk-baski-abiye-300x450
Boncuk baskı abiye elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Düğün için gece elbiseleri arasından seçim yaparken, beyaz elbiseyi o gece sadece gelinin giyebileceğini kendinize hatırlatabilirsiniz. Ayrıca bir sahil düğününe gidiyorsanız balo salonunda şık olarak görünebilecek bir gece elbisesinin, bu düğün için pek de uygun olmayacağını söyleyebiliriz. Sahil düğünlerinde şık olmak için, uçuş uçuş bir şifon elbise ya da mevsime uygun renkli bir kombin yeterli olabilir.

Partiye uygun gece elbiseleri

Partiler şık ve bakımlı görünmeniz gereken yerler arasında ilk sıralarda gelir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlar ve tanıdıklar bu partilerde bir araya gelir. Sonrasında ise uzun süre partinin yankıları devam eder; kim ne giymişti? Kim şık, kim rüküştü?

Düğün ve partilerde giyebileceğiniz en güzel gece elbiseleri
Kafes Dekolteli Taşlı Siyah Elbise
669-modagram-valeria-elbise-cok-renkli-300x450
Valeria Elbise Çok Renkli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parti için gece elbiseleri arasından seçim yaparken partinin konseptini ve ortamı mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir. Bazı özel davetlerde tema belirlenebilir ve herkesin bu temaya uygun giyinmesi istenebilir. Bu gibi özel durumlar dışında uzun tek renk bir elbise ve aksesuarlar kurtarıcınız olabilir. Ayrıca mini siyah elbiseler ya da şık bir pantolonla birlikte, ipek bir gömlek ve topuklu ayakkabılarla da partinin dikkat çekenleri arasına girebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK