Düğününüzün Habercisi Davetiyeler

Düğününüzün Habercisi Davetiyeler

 

Düğününüzün habercisi davetiyeler, onlar sizin posta güvercinleriniz. Mutluluğunuzu en uzaktaki akrabanıza bile onunla haber veriyorsunuz. Bu yüzden küçük ama çok önemli bir yeri vardır davetiyenin. Davetiyeniz, düğününüz hakkında ilk ipucuyu vereceği için seçerken çok özenli seçmelisiniz.

Nasıl bir davetiye istediğinize karar veremediyseniz size tavsiyem, düğününüzün konseptine uygun bir davetiye modeli seçin. Çünkü unutmayın davetiyeniz düğününüz hakkında ilk bilgiyi verecektir davetlilere. Eğer kır düğünü düşünüyorsanız çiçekli, cıvıl cıvıl renkli bir davetiye kır düğününüze çok yakışacaktır.

kırdavetiyesi2 kırdavetiyesi4 kırdavetiyesi3 kırdavetiyesi

Düğününüzü deniz kenarında, sahilde veya teknede yapmayı düşünüyorsanız deniz kabuklarıyla süslü ve mavi ağırlıklı bir davetiye çok güzel bir seçim olacaktır.

denizli davetiye1 denizli davetiye 2 denizli davetiye 3 denizli davetiye 4

Düğününüzü sonbaharın romantik atmosferinde yapmak ve sonbahar gelini/damadı olmak istiyorsanız size özel çok hoş tasarımlı davetiyeler de var.

sonbahar davetiyesi sonbahar davetiyesi 1 sonbahar davetiyesi 2

Müzik sever müstakbel çiftler için de plak şeklinde davetiye yapmayı unutmamışlar.

müzikli davetiye 3 müzikli davetiye 2 müzikli davetiye

Son zamanlarda kıyafetlerde çok moda olan dantel detayı davetiyelerde de kendini gösteriyor artık. Yeni, farklı ve zarif tasarımlı bir davetiyem olsun diyorsanız dantelli davetiyeler tam sizlik.

dantelli 2 dantelli 3 dantelli 1
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK