Duvar Dekorasyon Ürünleriyle Evinizin Havasını Değiştirin

Duvar Dekorasyon Ürünleriyle Evinizin Havasını Değiştirin

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN

Bir evin karakterini kolayca değiştirebilecek en önemli etken sizce nedir? Bizim cevabımız, kesinlikle “duvarlar”. Eğer duvarlarınızda yenilik yaptıysanız ya da yeni evinizin dekorasyonuyla ilgileniyorsanız, tüm işlerin ardından şöyle bir durup evinize bakarsınız ve o an, “Burası benim evim” dersiniz. Çünkü duvarlar, evin ruhudur; kalbidir. Dolayısıyla, evi ev yapan, onun karakterini oluştururken, sahibinin bakış açısını yansıtan izler taşır. Bu nedenle duvarların rengi ve üzerinde kullanılan duvar dekorasyon ürünleri, insanın o eve karşı aidiyet hissetmesini sağlar. Duvar kağıdı, saat, resim ve tablo gibi duvar dekorasyon ürünleri ile siz de ailenizle birlikte yeni evinizde bu duyguları yaşayabilirsiniz.

Ya da yeni bir ev değil de, bir süredir aynı duvar dekorasyon ürünlerini kullanmaktan sıkıldınız ve evinizin havasını değiştirecek bir değişiklik yapmak istiyorsunuz. Duvar dekorasyon ürünleriyle duvarlarınızda yapacağınız değişiklikler, eşyalarınızı değiştirmiş kadar büyük bir farklılık yaratır.

Duvar Dekorasyon Ürünlerine Giriş

Üstelik, Uzakdoğu felsefelerinde de evinizdeki eski dekorasyon ürünlerini yenileriyle değiştirmenin, enerji açısından evde yaşayanları olumlu yönde etkileyeceğine inanılır. Siz de bu düşünceden yola çıkarak, duvarınızdaki eski dekorasyon eşyalarınızı yenileriyle değiştirerek, evinizde şimdiye kadar toplanan tüm negatif enerjiyi atıp daha huzurlu bir yaşam için ilk adımı atabilirsiniz.

Yeni duvar kağıdı ile evinize yepyeni bir imaj

Belki de evinizin imajını tamamen değiştirebilecek olan, aradığınız ürün duvar kağıdı olabilir. Özellikle duvarın önceki renginden farklı, desenli modeller seçerek bir anda evinize farklı bir tarz kazandırabilirsiniz.

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Mavi Çiçekli Duvar Kağıdı

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Kahverengi Duvar Kağıdı

 

Eğer duvar kağıdını uygulayacağınız odanın klasik bir tarzı varsa, seçeceğiniz daha modern bir modelle duvarların ve odanın farklı bir imaja sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Tam tersi olarak eğer duvarlarınızda daha önce minimalist bir tasarım kullandıysanız, yeni duvar kağıdınızı daha sade ve doğanın en güzel renklerini taşıyan canlı modeller arasından seçebilirsiniz.

“Zaman zaman, zaman zaman…mmm o zaman”

Fikret Kızılok’un Zaman Zaman adlı parçasını burada anmadan geçmemek lazım. Duvar dekorasyonunun en kullanışlı ve farklı tarzlara hitap eden ürünü saat, “…dalga dalga düşüncem oluyorsun; zaman zaman…” sözlerini aklımıza getiriyor hemen.

Eğer zaman sizin için de önemliyse, zevkinize hitap edecek ve duvarınızı en güzel şekilde süsleyecek bir saat modeli seçebilirsiniz.

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Matematik Duvar Saati

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Bombeli Cam Duvar Saati

 

Resim veya tablo olmadan olur mu?

Duvarlara doğanın muhteşem görüntülerini, romantik şehir manzaralarını, en sevilen renkleri getiren resim/tablo alternatiflerine henüz bakmadınız mı? Duyguların en güzel şekilde yansıtıldığı, renklerin sözlerin önüne geçtiği tablolara hayran olmamak elde değil.

Eğer duvarlarınızı yeniliyorsanız, duygularınızı ve kişiliğinizi yansıtabilecek, mobilyalarınızla uyum sağlayabilecek resim/tablo alternatiflerini değerlendirmeyi unutmayın.

Tüm duvar dekarasyon ürünlerini koçtaş mağazalarından bakabilir, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Yol Kanvas Tablo

DUVAR DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRİN
Orman Kanvas Tablo

 

Koçtaş ile dekorasyonunuzu tamamlayacak en zevkli dekoratif aksesuar, ev tekstili, minder, kırlent, rüstik perde, jaluzi, yılbaşı aksesuarları, zebra stor perde, duvar kağıdı, paspas, perde, tavan kaplaması, halı, resim, çerçeve ve daha binlerce ürünü Koçtaş ev dekorasyonu ürünlerinde bulabilir, en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK