Eğlence Denilince Akla Hemen Onun Adı Gelir: Biletix

Eğlence Denilince Akla Hemen Onun Adı Gelir: Biletix

Günlük hayatın ve iş hayatının temposundan sıkılanların kaçış noktası sosyal ve kültürel etkinliklerden geçiyor. Müzik, spor, eğlence, eğitim gibi pek çok daldaki aktiviteler, yoğun tempo içerisinde rahat bir nefes almamızı sağlıyor.

Günümüzde eğlence sektörünü ve eğlenceyi tek tıkla ayağınıza kadar getiren adres ise Biletix. Biletix ile sosyal ve kültürel etkinlikleri takip edebilir, online bilet ile arzu ettiğiniz etkinliğe dahil olabilirsiniz.

Peki, eğlencenin adresi Biletix’te hangi aktivitelere ulaşabilirsiniz?

Görsellere tıklayarak etkinliklere ulaşabilirsiniz.

Müzik

Müzik kategorisinde yer alan ülkemizdeki popüler etkinlikleri takip ederek,  müzik festivalleri ve konserlerden haberdar olabilirsiniz.

armada_yaz_konserleri2015 zeytinlirockfest-2015

Spor

Spor yapmaktan keyif alan, sporun her dalı ile ilgilenmeyi ve izlemeyi sevenler için basketboldan tutun da rallycross şampiyonalarına kadar her daldaki spor aktivitelerini yakından takip etme fırsatı da Biletix’te.

anadolu_efes rallycross

Sahne Sanatları

Biletix, tiyatro, bale, stand-up  tutkunları için sahne sanatlarına yeni bir soluk getiriliyor ve ülke genelindeki tüm etkinliklerden haberdar ediyor. Sanat merkezlerindeki, açık hava tiyatrolarındaki ve çeşitli mekanlardaki sahne sanatlarını yakından takip ederek son zamanların en beğenilen oyunlarını ve gösterilerini izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

fire_of_gypsy mamma-mia

Aile Eğlencesi

Sadece yetişkinlerin değil çocuklarında düşünüldüğü bir adres arıyorsanız, aile eğlencesi kategorisinde yer alan, çocuklar için hazırlanmış olan eğitici, öğretici ve aynı zamanda da eğlendirici sahne gösterilerinden haberdar olabilir ve ailece eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

dinolazertag vialand_temapark

Eğitim&Diğer

Eğitim ve atölye, müze, sergi gibi diğer alanlardaki uluslararası programları, workshopları yakından takip etmek, sertifika programlarına katılmak istiyorsanız Biletix hepsinden sizleri haberdar ediyor ve katılım fırsatı sunuyor.

mandala-1 muhtesem_yuzyil

Ayrıca Biletix Blog’da kültürel aktivitelerle ve eğlence sektörü ile ilgili yazıları takip edebilir;  okuyarak, okudukça keyif alarak ilgi alanlarınız hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Biletix ile eğlencenin kapılarını aralamak çok kolay!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK