Konsere Giderken Giyilebilecek Elbiseler

Konsere Giderken Giyilebilecek Elbiseler

SADECE KONSERE GİDERKEN GİYİLEBİLECEK ELBİSELER

Malum havalar ısınıyor. Açık hava konserlerinin sayısında gözle görülür bir artış gözleniyor. Dünyaca ünlü birçok isim neredeyse her hafta sonu konser vermek için ülkemize geliyor. Bazılarına gitmek istemiyoruz. Bazılarına gideceğiz ama hangi elbiseyi giyeceğimizi bilmiyoruz. “Adam kalkmış dünyanın öbür ucundan gelmiş, ben de günlük bir elbise giyip o konsere mi gideceğim?” diyoruz.

Moralimizi bozup, yüzümüzü asmalarına müsade etmeyeceğiz! Konserin en güzel ve en trend elbisesine sahip kızı olarak, belki de konser veren şarkıcıdan daha da dikkat çekeceğiz.

Tamam ama konsere giderken ne giyeceğiz?

Konserler hareketli geçen faaliyetler arasında. Yani, bütün gece olduğumuz yerde durmuyoruz. O yüzden, ince, terletmeyen ve kısa elbiseleri tercih ederek işe başlayabiliriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

5307f75026d3f-tile SADECE KONSERE GİDERKEN GİYİLEBİLECEK ELBİSELER

Elbise için kafamızda bir şeyler oluşsa da, nasıl bir ayakkabı giyeceğimizi bilmiyoruz. Peki bu ayakkabılar, o elbiselerin altına giyilebilecek en rahat ve güzel ayakkabılar olamaz mı?

53593ee7479ee-tile SADECE KONSERE GİDERKEN GİYİLEBİLECEK ELBİSELER

Çantayı unutacak değiliz. Madem dünyaca ünlü bir şarkıcının konserine gidiyoruz. Her şey eksiksiz olmalı.

5360bb39bcd89-tile SADECE KONSERE GİDERKEN GİYİLEBİLECEK ELBİSELER

Elbisemizi gösteren ne ayakkabı ne de çanta; aksesuar. Yüzük, kolye ve küpeleri kullanmaktan çekinmiyoruz ve konserin en güzel kızı olma yolunda hızla ilerliyoruz.

529dc2181dd9d-tile SADECE KONSERE GİDERKEN GİYİLEBİLECEK ELBİSELER

İyi eğlenceler…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK