Yükseleni Balık Burcu Olan Kadınlar İçin Duygusal Elbiseler

Yükseleni Balık Burcu Olan Kadınlar İçin Duygusal Elbiseler

YÜKSELENİ BALIK OLAN KADINLAR İÇİN DUYGUSAL ELBİSELER

Yükseleni Balık olan kadınlar hangi kıyafeti giyseler üzerlerinde gereksiz bir duygusallık oluyor. “Gereksiz duygusallığı” biraz açalım isterseniz. Örneğin Balık burcu kadınları siyah bir elbise mi giydiler? Üzerlerinde ne kadar zarif durduğunu düşünmezler bile, elbisenin siyah oluşu duygulanmaları için yeter de artar. Siz Balık kadınına bütün gün  “Ne oldu, niye durgunsun?” diye sorsanız da, giydiği elbise için hüzünlenip bir kenarda uzun uzun düşündüğünü bir türlü itiraf edemez Balık kadını. Ne yapsın, duygusal işte.

Balık burcu kadınları için elbiseler

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

529dc1b722137-tile YÜKSELENİ BALIK OLAN KADINLAR İÇİN DUYGUSAL ELBİSELER

Jüpiter aşkına! Bu kadar duygusallık da bir yere kadar, artık bir yüzünüz gülsün canım! Neptün’den aldığınız enerji mi iyi gelmiyor, yoksa yükseleneniz Balık değil de, sizinki sadece kuruntu mu gerçekten bilemedik. Biz de buna bir dur demek için hüzünlendirmeyen, yüz güldüren ve neşelendiren elbiseleri sizler için seçtik. Biz yükseleni Balık olan kadınlar için seçsek de, Koç’lar, Akrep’ler Başak’lar da yaz aylarında neşelenmek için bu elbiseleri giyebilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

529dc3b7e4566-tile YÜKSELENİ BALIK OLAN KADINLAR İÇİN DUYGUSAL ELBİSELER

Neşenizi daha da artıracaksa, elbiselerle beraber kullanabileceğiniz birkaç topuklu ayakkabı da önerebiliriz. Bu ayakkabıları özellikle Boğa burçları çok beğeniyormuş ama neden bir Oğlak da giymesin?

Hazır yüzünüz gülüyorken birkaç eteğe de göz atarsanız, belki de yeryüzündeki en mutlu Balık siz olabilirsiniz..

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK