En Etkili Ev Dekorasyonu Dokunuşları

En Etkili Ev Dekorasyonu Dokunuşları

Bir evin ruhunu yansıtan, eve dair küçük ipuçları veren ve evin havasını değiştiren ev dekorasyonu; hem evin bütünlüğü hem de ev sakinleri için oldukça önemli. Ev dekorasyonu denilince aklınıza hemen profesyonellerin elinden çıkmış işler gelmesin; çünkü eve asıl ruhunu veren herkesin kendi evi için yaptığı kişisel dokunuşlardır.

Eğer siz de yaşam alanınızı daha fazla güzelleştirmek istiyorsanız, eviniz için yaptığınız kişisel dokunuşlarla  son trendlere uyabilir ve çok büyük masraflara girmeden, sadece bir kaç adımı takip ederek evinizi dekore edebilirsiniz.

İlk adım ev dekorasyonu ana parçası olan mobilyalar. Sadece mobilyaların yerlerini değiştirerek ya da odanın sahip olduğu ruha ve özelliğe göre kitap rafı, sehpa, komidin gibi parçalar ekleyerek evinizin dekorasyonuna dair ihtiyacınız olan en büyük ve etkili dokunuşu yapabilirsiniz.

İkinci adım ise mobilyalarınızın tarzına ve rengi uygun objeler. Mobilyalarınıza uygun kullandığınız küçük objelerle, kendi zevklerinizi evinize yansıtabilir ve ev dekorasyonu stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz öneriler ile evinizin her odası için ihtiyacınız olan en şık ve en kullanışlı mobilyalara sahip olacaksınız!

Çalışma Odası

Çalışma odası deyince akıllara kitap rafları, çalışma masası, bilgisayar masası, dinlenme koltuğu gibi mobilyalar gelir. Eğer siz de çalışma odanızı derlemek ve hem daha şık hem de daha kullanışlı olmasını sağlamak istiyorsanız, bilgisayarınızı koyabileceğiniz bir masa ve kitaplarınızı sıralayacağınız bir rafa odada yer verin. Eklemeliyiz ki; kitap rafı kitaplarınızı bir arada tutma görevini üstlenirken aynı zamanda odanıza elegan bir hava katacak.

Bizde Hesaplı - Çalışma Masası - Vitringez
Çalışma Masası

Bizde Hesaplı - Buggy 5 Raflı Kitaplık - Vitringez
Buggy 5 Raflı Kitaplık

Bizde Hesaplı - Buggy Meşe 3 Raflı Kitaplık - Vitringez
Buggy Meşe Kitaplık

Bizde Hesaplı - 5 Raflı Siyah Kitaplık - Vitringez
5 Raflı Siyah Kitaplık

 

Oturma Odası

Bir evin en çok kullanılan ve gelen misafirlerin ağırlandığı oda olan oturma odası, evin en güzel ve en şık olması gereken odalarından biridir. Bu nedenle oturma odası için dekorasyon yapılırken daha dikkatli olunmalı, şık bir stil yaratılırken rahatlıktan da ödün verilmemelidir. Özellikle kullanışlı olmasıyla dikkatleri çeken orta sehpa ve zigon takımı oturma odasının vazgeçilmezleridir. Siz de oturma odanız için sehpa takımlarını ve üzerine koyabileceğiniz küçük objeleri bir araya getirebilirsiniz.

Bizde Hesaplı - Buggy Orta Sehpa - Vitringez
Buggy Orta Sehpa

Bizde Hesaplı - Buggy Cardoba Zigon - Vitringez
Buggy Cardoba Zigon

Bizde Hesaplı -Akıllı Orta Sehpa - Vitringez
Akıllı Orta Sehpa

Bizde Hesaplı - Kahverengi Zigon - Vitringez
Kahverengi Zigon

Banyo

Hem aile bireyleri için hem de gelen misafirler için banyonun temizliği ve derli toplu oluşu önemlidir. Havlu takımları ve bornozların koyulacağı banyo dolaplarının bir banyo için en gereken mobilya olduğunu söylemekte fayda var. Diğer yandan lavabonun üzerindeki aynalı dolaplar, kişisel temizlik malzemelerinizi koyabilmeniz için oldukça gerekli.

Bizde Hesaplı - Buggy Raflı Dolap - Vitringez
Buggy Raflı Dolap

Bizde Hesaplı - Aynalı Banyo Dolabı - Vitringez
Aynalı Banyo Dolabı

Yatak Odası

Yatağınızın yanına koyabileceğiniz, hem yatak odası dekoru hem de kişisel eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için önemli olan komidin ve şifonyer, doğru büyüklük ve genişliklerde seçildiği taktirde yatak odanızı bambaşka bir havaya sokacak ve sizin için kullanışlı bir yaşam alanı yaratacak. Komidin veya şifonyerin üzerine koyabileceğiniz abajurlara dekorasyon içinde mutlaka yer verin.

Bizde Hesaplı - Çekmeceli Komidin - Vitringez
Çekmeceli Komidin

Bizde Hesaplı - Buggy Şifonyer - Vitringez
Buggy Şifonyer

Bonus: Raflar ve dolaplar şık tasarımlarıyla eve renk katarken, evin içini düzenleme ve toparlama özellikleriyle de oldukça kullanışlıdır.

Bir evin ihtiyacı olan her şeyi, en kaliteli en gösterişli ve en uygun modelleriyle sizlere sunan Koçtaş mağazasının ürünlerine göz atmayı unutmayın

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK