En Güzel Anılarınıza Fotoğraflar ile Dokunun

En Güzel Anılarınıza Fotoğraflar ile Dokunun

Biliyoruz ki fotoğraflar, anılarımızı canlandırmanın ve geçmişe dair hatıralar bırakmanın en etkili yollarından biri. Bu nedenle hepimiz seyahatlerimizi ve özel anlarımızı fotoğraflamaktan ve onları paylaşmaktan oldukça keyif alırız. Eskiden yapılan büyük fotoğraf albümleri, çıkartılan fotoğrafların arkasına yazılan küçük notlar ve atılan tarihler bunun en güzel kanıtı.

Fakat zaman değişti ve o eski büyük fotoğraf albümleri geçmişte kaldı. Artık sosyal medya mecralarında albümler oluşturuyor ve anılarımızı orada muhafaza ediyoruz. Yaptığımız seyahatlerde çektiğimiz onlarca fotoğraf, düğün dernek, doğum günü gibi özel günlerimizin fotoğrafları artık hep Facebook ve Instagram albümlerimizde. Hatta bir çok fotoğrafçı kendine fotoğraf stüdyosu açmak yerine Facebook ve Instagramda sayfa açarak hünerlerini sergiliyor ve müşterilerine sosyal medya aracılığıyla ulaşıyor.

Ama belirtmeliyiz ki el altında bulunan bir fotoğraf albümünün, çalışma masasındaki çerçevenin ve buzdolabına yapıştırdığımız fotoğraflı magnetlerin yeri başka. Varlığıyla eve renk katacak fotoğraflar, hem maneviyatıyla sizi iyi hissettirecek hem de ev dekorasyonunuzun en dikkat çeken parçası olacak.

İşte tam da bu noktada karşımıza Sosyopix çıkıyor. Sosyopix, Instagram ve Facebook üzerinde paylaşılan fotoğrafları kullanarak, kişiye özel hazırlanmış farklı temalarda baskılar yapan ve bunu ücretsiz olarak kişiye ulaştıran bir servis.

Özellikle Sevgililer Günü’ne yaklaştığımız bu günlerde eğer hala nasıl bir hediye alacağınız konusunda şüpheleriniz varsa, bizim sizlere önerimiz en özel anlarınızdan oluşan bir fotoğraf albümü hazırlamanız.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar ve Anılar

Sosyopix - Kare Prizma - Vitringez Sosyopix - Mini Foto Kartlar - Vitringez

Sosyopix - Albüm Poster - Vitringez Sosyopix - Buton ROzet - Vitringez

Sosyopix ile geçmişe dönüşü en anlamlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Sevgilinizle olan özel anlarınız, seyahatleriniz, çektiğiniz doğa fotoğrafları ve özel olduğunu düşündüğünüz her fotoğraf, Sosyopix aracılığıyla dilerseniz kahve kupalarına, dilerseniz magnetlere ya da bez çanta gibi bir çok yere işlenebilir. Sevgililer Günü’ne dair en güzel sevgiliye hediye alternatifini sizlere sunan Sosyopix’in %100 mutluluk garantisi verdiğini ve sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacağını unutmayın.

 Sosyopix - Bez Çanta - Vitringez Sosyopix - Foto Şeritler - Vitringez

Sosyopix - Modern Çerçeve - Vitringez Sosyopix - Kupa - Vitringez

Doğa dostu olan ve ürünlerini %100 geri dönüşümlü kutularda gönderen Sosyopix.com’un sizler için hazırladığı diğer temalara göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK