Kadınlar İçin En Güzel Hediye

Kadınlar İçin En Güzel Hediye

Bir kadına hediye almak çoğu zaman dünyadaki cehennemin fragmanı gibi görülür erkekler tarafından. Sizin şu hediye derdinizi çözelim istedik; bu listeyi odanıza asın, özel gün, arkadaşın doğum günü, anneler günü, ne zaman lazım olursa seçin birini alın, o derece kullanışlı.

Hediyeye ne gerek var canım ya sen yetersin” cümlelerini duyacaksınız beyler, mutlaka samimidirler ama siz yine de doğrusunu seçin, kadın hafızası malum, unutmaz.

Kadınlar için en güzel hediye

1. iPad Kılıfı

Bayılıyorlar, özellikle eğlenceli bir kılıf seçmeye bakın, düz siyah, kırmızı falan almayın kızarlar üzerine düşünmediğiniz için.

ipad kılıfı

2. Spor Ayakkabı

Ayakkabı her zaman en sevilen hediyedir, bu sezon neler moda söyleyeyim de ona göre alın, mesela Nike Airmax pek seviliyor!

spor ayakkabı

3. Cilt Bakım Seti

Soğuklarda çok lazım, güzel bir şey seçin, şöyle herkeste olan standart problemler üzerinde durun ki alınmasın.

cilt bakım seti

4. Güneş Gözlüğü

Yaz-kış kullansın, makyaj yapmadan çıktığında da rahat eder, hem güneş gözlüğü her zaman lazım zaten.

güneş gözlüğü

5. Küpe

“Gidin kalp şeklinde küpe alın.” Sakın, çok kötü bir tercih olur. İlginç bir çift küpe kadınlar için en güzel hediye olabilir.

küpe

6. Kaban

Oversize kabanlar bu sezon çok moda, üstelik hem çok kullanışlı, gri ve deve tüyü rengi favori (deve tüyü rengi ne diye soranlar, siz mağazadaki çalışana söyleyin o size verir)

kaban

7. Kahve Makinesi

Nasıl hayır duası alırsınız belli değil, bence ilk tercihiniz bu olsun, sakın kahve makinesi bulamayıp, nasılsa ikisi de mutfak malzemesi diye mikser falan almaya kalkmayın.

kahve makinesi

Hediye seçiminiz ne olursa olsun, BKM Express sizinle, aşkınız daim olsun.

Duygu Komecci

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK