Renkli Tasarımlar ile Özel Günlerin Tadını Çıkarın

Renkli Tasarımlar ile Özel Günlerin Tadını Çıkarın

Büyükannelerimizin vazgeçemediği bir gelenek olan evin belli köşelerine kokulu sabun koyma geleneği, yaptıkları işlerde de yollarını ayırmayan iki kız kardeşin yarattığı markayla yeniden hayatımıza girdi ve genç yaşlı demeden herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Kokulu sabunlar, özel tasarımlarıyla evimizin her köşesini süslemeye başladı.

Kokulu sabunlar; dekoratif kullanımları ve hoş kokularının yanı sıra, sevdiklerimiz için de en özel hediye seçeneklerinden biri. Hatta öyle ki, tasarımlarıyla ve büyülü kokularıyla hoş bir etki yaratan kokulu sabunlar, artık düğünden nişana, doğumdan bebek mevlidine kadar özel etkinliklerde de vazgeçilmezler arasına girdi. Eğer siz de sevdiklerinize özel hediye alternatifleri düşünüyorsanız, muhteşem iki kız kardeşin yarattığı sabun markası CreamySabun’un tasarımlarına göz atmayı unutmayın!

Sabun Sanatında En Renkli Tasarımlar

Düğün, Nikah ve Kına İçin En Özel Sabunlar

Düğün, nikah ya da kına gecesi gibi günler, çiftlerin ve ailelerinin mutluluklarını paylaştığı ve misafirlerin ağırlandığı en özel günlerdir. Eğer siz de yakın tarihlerde evlilik planı yapıyorsanız, düğününüze gelen misafirlerinize ve mutluluğunuzu paylaşan dostlarınıza her zaman sizleri hatırlatacak renkli sabunlar hediye edebilirsiniz. Düğün pastası şeklinde tasarlanmış bir sabun ya da gelin ve damat figürünün olduğu bir sabun en iyi alternatiflerden biri olacaktır.

8 10

5 11

Bebekler İçin En Özel Hediyeler

Yeni doğum yapan annelerin, bebeğini görmeye gelenler için hazırladığı hediyeler arasında ayrı bir yere sahip olan kokulu sabunlar, birbirinden renkli tasarımlarıyla bebeklerin masumiyetini yansıtan bir görünüme sahip. Eğer siz de bir anne adayıysanız ya da yeni doğum yapan bir yakınınıza ziyarete gideceksiniz, kokusuyla ve şıklığıyla büyüleyen sabunların oldukça iyi bir hediye alternatifi olacağını aklınızın bir köşesinde bulundurun.

1 (1) 12

2 (1) 3 (1)

Kişiye Özel Buketler ve Tatlı Figürler

Tıpkı bir çiçek buketi gibi rengarenk hazırlanan sabun buketleri, sevdiklerinize özel tasarımlarıyla vitrinlerde göz dolduyor. Evlilik yıldönümleri ve doğum günleri gibi birçok özel günün vazgeçilmezi olan sabun buketleri, hediye aldığınız kişinin gönlünü fethedecek. Sadece sabun buketleriyle değil, dondurma ve cupcake gibi tasarımlarla da hediye aldığınız kişiyi etkileyebilirsiniz.

4 7

9 (1) 6

En iyi malzemeleri kullanarak, “kişiye özel” renk ve kokularla bezenmiş, krema görünümlü, mis gibi kokan, gerçek anlamda kaliteli sabunlar tasarlamayı amaçlayan  CreamySabun‘u mutlaka ziyaret edin. Farklı seçenekler için creamysabun.com’da yer alan kokulu taşlar, buketler, aynalar, çikolata ve şekerlere göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK