En Şık Bahar Trendleri

En Şık Bahar Trendleri

Güneşi görmekle kalmayıp, hissetmeye de başladığımız şu günlerde yavaş yavaş dolabımızı da düzenlemenin vakti geldi. Bahar için dolabınızı güncellemeden önce, hem işinizi kolaylaştırmak, hem de yanlış harcamalara engel olmak adına, bu bahar ihtiyacınız olacakların listesini hazırladım.

Bilinçli bir tüketici kendine sunulandan ne seçeceğini bilendir sonuçta.

Buyrun, bu bahar olmazsa olmazlarınız.

Bahar trendleri neler?

Kaykaycı Ayakkabıları

Önümüzdeki bahara kadar bu ayakkabıları sık sık görüyor olacağız. Sokak modasının olduğu kadar, podyumların da demirbaşı haline gelen bu rahat ve kullanışlı ayakkabıları her parça ile kombinlemeniz mümkün; takım elbiseler, gece elbiseleri, günlük parçalar… Yani neyle giyilir, diye düşünmeye gerek yok.

kaykay ayakkabısıGömlek Elbise

Dior’dan Alexander Wang’e kadar podyumlar, her boyda gömlek parçalarla doldu. Birkaç sezon dolabınızda tutmak isterseniz gömlek bir elbiseden yana yapın seçiminizi, biraz farklılık adına yine gömlek kumaşından şort ve etekler de tercih edebilirsiniz. Bu arada, sezonun rengi olan beyaz ilk opsiyonunuz olsun deriz.

gömlek elbise

Egzotik Çiçekler

Çiçek desensiz bir bahar?

Düşünülemez bile! Bu sezon geçen sezonun minimal çiçeklerinin yerini egzotik çiçekler aldı, adeta bir Copacabana havası!

egzotik çiçekler

 

Metalik renkler

Bu baharda dolabınızda metalik bir parça olmazsa eksiklik hissedeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. İpek etekler, ayakkabılar, gözlükler, her parçanın metalik olanı mübah!

metalik

Kamu Spotu: Lütfen güneş enerjisi ile çalışıyormuş gibi komple metalik giyinmeyiniz. 

Pileli Etekler

Her boy etek olur, yeter ki pileli olsun! Kısa boyluysanız yüksek bel, diz hizası olanlar önerimiz.

 

plili

 

Bu listedeki parçalar sanmayın ki sadece baharlık ya da bahar trendleri, yazın da rahatlıkla kullanabileceğiniz ve bahar bitince kurtulmak zorunda kalmayacağınız parçalar bunlar.

Trend seçiminiz ne olursa olsun, BKM Express sizinle, keyfiniz yerinde olsun.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK