Erkekler için Bahar Şıklığı

Erkekler için Bahar Şıklığı

Güneşi görmekle kalmayıp, hissetmeye de başladığımız şu günlerde yavaş yavaş dolabımızı yeniden düzenlemenin vakti geldi. Bahar için dolabınızı yenilerken, hem işinizi kolaylaştırmak, hem de yanlış harcamalara engel olmak adına, bu bahar ihtiyacınız olacakların listesini hazırladık ve bahar şıklığı tarifini yaptık.

Bilinçli bir tüketici kendine sunulandan ne seçeceğini bilendir sonuçta.

Beyler, uzun uzun düşünüp “giyilir mi acaba” diye arkadaşlarınıza link yollamanıza gerek yok, biz sizin için sezonun en giyilebilir trendlerinden bir liste hazırladık.

Erkekler için “bahar şıklığı”

Sorbe renk pantolonlar

Renkli pantolona iyice alıştık, öyle değil mi? Bu bahar için kendinize daha yumuşak ve açık tonlarda renklerden seçin pantolonunuzu; mesela turkuaz, kiremit rengi olabilir. “Moda beni korkutmaz” diyenler paçalarını iki kat kıvırabilirler.

pantolon

 

Çift düğme ceketler

Bize hep İtalyan mafyasını hatırlatmıştır bu ceketler, çok severiz. Açık gri bu sezon erkek modasında kendine epey iyi yer bulmuşken tercihinizi gri bir ceketten yana kullanabilirsiniz.

çift düğme ceket

 

 

Kamuflaj

Kadınlara moda olur da erkeklere olmaz mı sandınız, henüz askerliğini yapmamış olanlar için tatsız bir trend olsa da bizce denemeye değer.

kamuflaj

 

Spor parçalar

Erkek giyimini spor referanslar olmadan düşünmek takdir edersiniz ki imkansız, bu sezon da sörf ve kaykaydan ilham alarak ortaya çıkmış pek çok parça var. Siz bu trende ayakkabılarla dahil olun deriz.

spor

 

Mavi

Her tonu geçerli, bebek mavisinden, Yves Klein mavisine kadar her tonu sizi oyuna dahil eder.

mavi

 

Bahar için önerilerimiz bunlar, mümkün olduğunca içinde rahat edeceğiniz ve uzun süre dolabınızda tutabileceğiniz parçaları seçtik, size sadece bu hafif parçalarla güzel havaların tadını çıkarmak kalıyor.

Trend seçiminiz ne olursa olsun, BKM Express sizinle, keyfiniz yerinde olsun.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK