Eski Erkek Arkadaşınızdan İntikam Alırken Giyilecekler

Eski Erkek Arkadaşınızdan İntikam Alırken Giyilecekler

ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZDAN İNTİKAM ALIRKEN GİYİLECEKLER

İlişkisinde uzatmaları oynayanlar ve ayrılma düşüncesi aklına düşmüş olanlar için;

Birçok kadın erkek arkadaşıyla olan ilişkisi bitmeye yakın kendine bir çeki düzen verir. Sanki ben artık özgürüm demeye çalışır. Erkek arkadaşlarının bu durumlardaki tavrı ise genellikle “o eteğim boyu ne öyle” ya da “hiç giymeseydin” şeklinde olur.

…ve işte o gün, erkek arkadaşınız tarafından “üç hayır”la uğurlanmaya hazır olun.

İvana Sert gibi telaffuz edince:

“Bizımla diyılsın”

Sizin dışınızda kim giyse uzun uzun bakılan o etekler, nedense siz giyince dünyanın en kısa eteği olur. Sokakta rahat yürüyemeyeceğiniz iddia edilir. Biz buna halk arasında “kişi kendinden bilir işi” diyoruz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

529dc6439be86-vert ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZDAN İNTİKAM ALIRKEN GİYİLECEKLER

Eski erkek arkadaşınızdan intikam alırken…

İlişki biter ama o bir ya da iki haftalık süre içindeki aynı ortamda olma tesadüfleri, yakanızı bir türlü bırakmaz. Size de bunun tadını çıkartmak kalır. Artık eskisi gibi dırdır yapamayan erkek arkadaşınız birkaç metre uzağınızda size keskin bakışlar atmaya başlamıştır bile. Zamanında giyme dediği etekler giyilmiş, sırt dekolteli bluzlar herkesin beğenisini toplamıştır.

Çevrenizdeki birçok kişinin dikkatini çeken elbiselerinizin boyu biraz kısa olsa da, size yakıştığından hiç şüphemiz yok. Böyle bir durumda “battı balık yan gider” diyerek, platform topuklu bir ayakkabıyla da kombinlemenizi öneririz.

Hala bu ilişkinin neden bittiğini bilmiyor olabilirsiniz ama bu onun artık sizden daha bakımsız bir kızla beraber olacağı anlamına gelmiyor. Bunlar titreyip kendinize gelme ve alışveriş yapma zamanları! Dönüşünüz muhteşem, intikamınız acı olsun…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK