Eski Küçük Ev Aletlerinizi Getirin, Yeni Yıla Yepyeni Beko’larla Girin!

Eski Küçük Ev Aletlerinizi Getirin, Yeni Yıla Yepyeni Beko’larla Girin!

Kendi küçük ama marifeti büyük olan küçük ev aletleri, gündelik yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yaşam alanlarının en önemli parçaları olan küçük ev aletleri sayesinde ev işleri daha kolay ve eğlenceli bi hal alıyor. Küçük ev aletleri ev temizliğinden, yemek pişirmeye kadar ev ile ilgili akla gelen tüm işlerde hızlı ve pratik çözümler sunuyorlar.

Hayatımızın tüm noktalarına dokunarak pratik çözümler sunan küçük ev aletlerini satın alırken bazı noktalara özen gösterilmesi gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken hususlar üründen ürüne değişlik gösteriyor. Örneğin, saç kurutma makinesi satın alırken, iyon özelliği olan modeller arasından tercihinizi gerçekleştirerek, saçlarınızda statik elektrik oluşumunu önleyebilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi ve Buharlı Temizleyici İle Evler Hep Pırıl Pırıl

Küçük ev aletleri arasında en temel ihtiyaç olarak nitelendirilen elektrik süpürgeleri temizliğin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Motor gücü yüksek olan modeller temizlik süresini de minimuma indiriyor. Deterjan ve kimyasal maddelere gerek olmaksızın temizliğe imkan sunan buharlı temizleyiciler güven ve hijyen konularında ön plana çıkıyor. Aynı zamanda, kadınların derdi olan derz aralarını temizleme konusunda da oldukça başarılılar.

8831721200_LO1_20140926_112316_large buharlı_black buharlı şarjlı_süpürge

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Derin Kırışıklılarda Bile Hızlı Ve Pratik Sonuç Sağlayan Ütü Modelleri

Kadınların pek hoşlanmadığı ev işlerinin başında gelen ütü yapma, yeni nesil teknolojiye sahip olan ürünler sayesinde daha kolay ve hızlı bir şeklide gerçekleşiyor. SteamXtra olarak adlandırılan taban teknolojisine sahip olan ütüler çamaşırları yıpratmadan en derin kırışıklıkları dahi kolaylıkla açma özelliğini içinde barındırıyor. Kaygan titanyum tabana sahip olan ütü modelleri ise zahmetsiz ve hızlı ütüleme konforu sağlıyor.

pembe buharlı titantum-taban

 

Mutfaktaki En Büyük Yardımcılar: Blender, Mutfak Robotu, Mikser ve Katı Meyve Sıkacağı

Mutfakta hız ve pratiklik herkes için büyük önem taşıyor. Blender ve mutfak robotları sayesinde sıkıcı ve vakit alan doğrama işlemleri çabucak tamamlanıyor. Çift bıçaklı doğrama sistemine sahip olan blender setleri ile homojen sonuçlar elde edilebilirken, katı meyve sıkacakları sayesinde günün her anında taze ve sağlıklı içecekler kolaylıkla hazırlanabiliyor. Black Series ürün grubuna ait olan mikser hem tasarımı, hem de işlevselliği ile göze çarpıyor.

blender_seti k.ms mikser mutfak-robotu


Çay ve Kahve Keyfinin Vazgeçilmezleri

Günün her saatinde çay keyfine olanak sağlayan makineler, çay tiryakilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İkili ısıtma teknolojisine sahip olan çay makinesi ve semaver sayesinde uzun süre çayın sıcak kalmasına olanak sağlıyor. Kahve severler için tasarlanan kahve makinesi şık tasarımı ve tadında hazırladığı kahveleriyle dikkat çekerken, taşmaları önleyen özel sisteme sahip olan Türk kahvesi makinesi ile bol köpüklü ve enfes kahveler hazırlamak mümkün.

çay-mak semaver türk_kahvesi filtre-kahve

 

Kişisel Bakımınızı İhmal Etmeyin: Saç Bakım Ürünleri

Profesyonel ve dayanıklı olan saç kurutma makineleri açılıp kapanabilen iyon özelliği sayesinde saçların elektriklenmesini engelleyerek, daha kolay şekillenmesine yardımcı oluyor. Hızlı ısınma özelliği sayesinde zaman kazandıran saç düzleştirici sayesinde saçlar kolayca düzleşiyor.  5 kat seramik kaplama plakaları bulunan ürün, sıcaklığın saç üzerinde eşit dağılmasını sağlıyor ve saçın nem dengesini koruyor.

düzleştirici kurutma maşa

 

Randıman alamadığınız küçük ev aletlerinizi Beko markasının değişim kampanyası aracılığı ile daha teknolojik ve pratik olan modeller ile değiştirebilirsiniz. “Eski Küçük Ev Aletlerinizi Getirin, Yeni Yıla Yepyeni Beko’larla girin!” sloganı ile başlatılan kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK