Eski Tişörtleri Yenilemenin 3 Yolu

Eski Tişörtleri Yenilemenin 3 Yolu

ESKİ TİŞÖRTLERİNİZİ YENİLEMENİN 3 YOLU!

Gardrobunuzda önceki yazdan kalma, eski, giyilmemiş; hatta üzerinde etiketi duran tişörtleriniz var mı? Birçoğumuzun giymekten rengi solmuş ve birkaç ufak yırtığı olduğu halde atmaya kıyamadığımız tişörtümüz mutlaka vardır. VitrinGez olarak eski olan ya da bir zamanlar alıp giymediğiniz tişörtlerinizi nasıl yenileyeceğinizin ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Yapmanız gerekenlerse basit. Kesin, biçin, dikin, boyayın. Hem gardrobunuzu yenileyin hem de tişörtlerinizi istediğiniz gibi tasarlayın!

İşte Eski Tişörtleri Yenilemenin Yolları

İsterseniz “kısa kesin”

Gardrobunuzda yüksek bel pantolon, etek ya da şort varsa kendinize yeni bir kombin oluşturmaya çok yakınsınız demektir. Tişörtlerinizi etek uçlarından,yakasından ve kollarından keserek işe başlayabilirsiniz. Eğer kestikten sonra biraz fazla olduğunu düşünüyorsanız, yazın bikinin üzerine giyebilecek yeni bir şey tasarlamış olabilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

530554a8b1a1d-tile ESKİ TİŞÖRTLERİNİZİ YENİLEMENİN 3 YOLU!

Tişörtünü kesmeye kıyamayanlar eline iğne iplik alabilir mi?

Elinizde iğne varken öncelikle dikkatli olmanızı ve iğneyi ulaşabileceğiniz bir yere koymanızı öneriririz. Üzerinde deseni olmayan ama kullanmadığınız bir tişört yeni tasarımınız için ideal olabilir. Hatta uzun bir süre severek kullandığınız rengi solmuş ve birkaç küçük yırtığı söküğü olan bir tişörtünüz varsa ne ala…

Önceden ipini geçirdiğiniz iğneyi tişörün hasarlı yerlerine gelişigüzel ama kendi içinde düzeni olan bir çiçek deseni yapabilirsiniz. Rengarenk ipler kullanmanızda fayda var. Bunun için çok yetenekli olmanız gerekmiyor. Bakanın gözü rengarenk iplere takılacağından, desende tam olarak hangi sanat akımını temsil ettiğiniz anlaşılmasa da olur.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

529dc40cbea75-tile ESKİ TİŞÖRTLERİNİZİ YENİLEMENİN 3 YOLU!

Bob Ross’a rakip mi çıkıyor?

Kumaş boyası, birçok bijuteride olan bir malzeme. Eski tişörtlerin renginin solduğundan şikayetçiyseniz bir paket kumaş boyası alabilir ve birçok kıyafetinizi istediğiniz renge boyayabilirsiniz. İsterseniz tişörtünüzün üzerine tişört kalemleri ile Bob Ross’u bile geride bırakan resimler yapabilir, belki de orada mutlu bir dere olduğunu hayal edebilirsiniz.

Özellikle eski baskısız tişörtlerinizi tıpkı bir Bob Ross edasıyla boyamanız mümkün. Hatta kırtasiyelerden baskılama araçları bile yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz eski tişörtleri yenileme yolları ile artık gardırobunuzda eskiye dair hiçbir şey kalmayacak! Tarzınız, zevkleriniz ve sevdiğiniz renkler her neyse eski tişörtlerinize uygulamaktan çekinmeyin!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK