Eşofman Takım Ligde Başarılar Diler

Eşofman Takım Ligde Başarılar Diler

EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER

Bir süredir kafayı, büyük bir hızla kilo veren ünlülere takmış durumdayım. Özel hocalar, yaşam koçları, pilates eğitmenleri vs nezaretinde, acayip şık eşofman takım modelleri giyen, belleri dal gibi kalmış kadınları gördükçe çıldıracak gibi oluyorum. Kime mikrofon uzatsalar Bebek sahilinde, üzerinde son moda bir eşofman takım, “Hepiniz şişman kalacaksınız. Bense zarif bedenimle süzülürken size kahkahalarla güleceğim” dercesine, “Aslında bir sırrım yok. Mutluyum. Kendimle barışığım. İşimi seviyorum. Öyle yani…” gibi bir açıklama yapıyor.

Yani bizim ofis hayatına sıkışıp, hareketsiz kalan bedenimizde zaman zaman oluşan o fazla kiloların nedeni tamamen vücudumuzla barışa yanaşmamamız ve mutsuz, sevimsiz karakter olmamız öyle mi? Rica ederim bu bahsi kapatalım.

Eşofman Takım Modelleri

Tabii bizde yaşam koçuyla Bebek sahilinde pür şık koşma ligine katılma gibi bir lüks yok. Yani en azından şıklık tamam da birkaç aylık maaşımı koça yatırıp, sonra elimdeki yeşil, tipsiz detoks sıvısıyla yaşayacaksam bile aidatımı kim ödeyecek? Bir yandan tüm bunlara kurulurken yine de gözüm, zayıflıklarının yanı sıra o eşofmanlarında da kalmadı değil.

EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Eşofman Takım
EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Eşofman Takım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Koşuya gittim; geleceğim

Bu aralar sabahın erken saatlerinde sürünerek de olsa yataktan kalkmaya başladım. Evet bunu başardım. Koşuya diye çıkıyorum; aheste aheste, esneye esneye yürüyorum. Esnemek derken, esneme hareketleri falan değil. Ya da en azından ağzımı kulaklarıma kadar esnettiğimi söyleyebilirim.

Ancak beni bir görseniz; eşofman takımlarım dillere destan. Yanıma bir arkadaş bulsam, yarı ünlü bir oyuncu olduğum düşünülebilir. Turkuazlar, siyahlar, gök mavileri, bol paçalı veya tayt gibi vücudu saran modeller… Yine de enerji var mı? Yok.

EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Standout Eşofman Takım
EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Mavi Eşofman Takım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki gece film izlerken, “Kalkarım ya. Çok rahat kalkarım sabah. Daha geç yattığım da olmuştu” şeklinde kendimi motive ediyor, sabah kendime bile bahaneler üretmeye başlıyorum. “Ateşim mi var benim? Boğazım da sanki biraz yanıyor…” gibi ucuz numaralara tam kendimi inandıracakken, sanatçılar gözlerimin önünden televizyonun yılbaşı eğlence jeneriği gibi geçmeye başlıyor. O zaman çocuğum elimden fırlamış, ana caddeye çıkmış gibi yerimden fırlıyorum.

Kilolar için geri sayım başlasın!

Sabah erken kalkma fikri, göz kapaklarımı ve uyku modundaki zihnimi pek sevindirmediyse de güne şık başlamış olmanın getirdiği bir motivasyon da yok değil. Ayrıca, güne ne kadar erken başlarsanız, kalori yakmaya da o kadar erken başlıyorsunuz. Ardından, duştu, tekrar hazırlanmaydı derken sanki değil birkaç gram, bir 5-6 kilo vermişim gibi işe süzüle süzüle gittiğimi de söylemeliyim.

EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Penye Takım
EŞOFMAN TAKIM, LİGDE BAŞARILAR DİLER
Kapüşonlu Penye Takım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ofisten içeri girince herkesin dönüp şöyle bir bakmasını da elbette buna bağlıyorum. Kilo vermeniz ne kadar yavaş olursa olsun gittikçe artan kendine güveniniz, en güzel giysinizden bile daha etkili.

Sabahın erken saatlerinden itibaren motivasyonunuzu artırabilmek için, şık eşofman takım modellerine bir göz gezdirin. Sonra siz de gönül rahatlığıyla, “Zayıflamış mıyım? Bilmem. Mutluyum. İşimi seviyorum…” gibi açıklamalar yapabilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK