Farklı Tarzlara Uygun Davetiye Modelleri

Farklı Tarzlara Uygun Davetiye Modelleri

Cıvıl cıvıl, renkli, sade yada orjinal modeller arasında her tarza uygun bir davetiye bulmak mümkün. Evlilik hazırlıklarının önemli detaylarından biri olan davetiye seçiminiz ile, kendi tarzınızı gösterebilirsiniz.

Davetiye seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcut. Düğün davetiyesi tasarımı, modeli, kağıt gramajı, basım miktarı gibi ön bilgiler, davetiye fiyatları konusunda etken hale geliyor. Bütçenin yanı sıra, davetiyeniz basıldıktan sonra oluşabilecek olası sorunları da önlemek adına bu bilgilere sahip olmak gerekiyor. Özellikle davetiyenin miktarını ihtiyacınız olandan biraz daha fazla bastırırsanız, kişi sayısında oluşabilecek artışta sıkıntı yaşanmasına mahal vermemiş olursunuz. Aynı zamanda, davetiyeler arasından seçeceğiniz model, düğün mekanınız ve düğün konseptiniz hakkında, misafirlerinize fikir verecektir. Bu sebeple, davetiyeler içinden kendi düğün konseptinize en uygun olan davetiyeyi seçmeniz iyi bir fikir olacaktır. Düğün davetiyenizi belirledikten sonra, üzerinde yazmasını istediğiniz sözler arasından dilediğinizi seçerek, davetiyenizi tamamen kendi tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. İstenildiği takirde, davetiye üzerindeki yazı fontunu da değiştirebilme olanağı mevcut. Ancak belirtmekte fayda görüyoruz ki, davetiyenin estetiğine uygun ve okunması kolay olan yazı fontların seçilmesi öneriliyor.

Davetlilerinizi Şaşırtın

45’lik gerçek nostaljik plaktan hazırlanan ve buram buram retro kokan bu özel tasarım davetiyeyi konuklarınız ilk gördüğünde çok şaşıracak ve yüzlerinde bir tebessüm oluşacaktır.

1 3 2

Daima Sade ve Şık

Beyazın asaletinin yerini başka bir tasarımın tutamayacağını düşünüyorsanız, her dönem moda olan bu zarif davetiyeleri tercih edebilirsiniz.

2 1 3

Ahşap Davetiye Modelleri

Tercihinizi ahşap modellerden yana kullanarak, kalıcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ahşap davetiyeyi evinizde dekoratif aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

beyza beyza2 beyza3

Sonbahar Gelinlerine Özel Seçimler

Sonbaharı anımsatan renk tonlarının ve görsel öğelerin hakim olduğu davetiyeler, sonbaharda evlenecek olanlar için oldukça uygun görünüyor.

2620_popular_davetiye-600x600 gül ma37_ku_kafesi_davetiye

Farklı bir alternatif olarak, davetiyeniz ile nikah şekerinizi birbirine yakın ve ya aynı tasarımlarda yaptırabilirsiniz. Nikah Şekeri Seçimini Keyfe Dönüştürün içeriğimize tıklayarak, farklı nikah şekeri modellerini inceleyebilirsiniz. Makul bütçe ile hayallerinizde ki gibi bir davetiyeye sahip olmak için modelleri buradan inceleyebilir ve isterseniz online davetiye siparişi verebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK