Fazlalık Konusunu Korse ile Çözüyoruz

Fazlalık Konusunu Korse ile Çözüyoruz

Bahar geldi, diye sevinirken siz de benim gibi “iyi de ben kilo almışım” diye bir paniklediniz mi? Bahar demek daha ince giyinmek demek, daha az örtünmek demek, bu da vücudun daha net görünmesi demek. Tahmin ediyorum ki diyet ve hızlandırılmış spor programı geçiyor aklınızdan, fakat sonuca ulaşana kadar da toparlanmak lazım değil mi?

Aklımıza gelmeyen ama bir şekilde ihtiyaç duyduğumuz bir parçadan bahsetmek istiyorum, korse. Sanıldığı gibi sadece fazla kiloları gizlemek için kullanılan bir parça değil; 36 beden de olsanız bazı elbiseler korsesiz taşınmayabiliyor. Sonuçta ince olsanız bile, elbisenin kumaşı da sizin kadar inceyse ve damarınıza kadar çıkartıyorsa, yine korse şart. Fakat şöyle bir sorun var ki doğru korse bulması çok zor bir şey. Benim rastladıklarım genelde olduğundan daha kalın gösteriyor, göğsü bastırıyor, pörtletiyor falan….

Kullanışlı korse modelleri

GIGI 403 VedetteLILIAN 123

Size bir markadan bahsetmek istiyorum:

Vedette Korse, tek tip korse sunmayan bir marka. Siteye girdiğimde o kadar çok çeşit vardı ki çok şaşırdım. Bölgesel korseleri var, bölgesel zayıflama gibi, ne şahane! Bir de estetikten uzak, karnınızı toplarken bir anda göğsünüzü bastırıp, kalın bir kağıda benzetecek türden değiller.

Renk ve çeşit konusunda da gördüğüm en fazla seçeneğe sahipler, doğum sonrası korsesinden, göğüs büyütücü toparlayıcı korseye kadar seçenek var. Korseler Amerika’dan getiriliyor ama sizi öyle uzun bekletmiyorlar, birkaç gün içinde elinizde. Bedenler de bel ölçünüze göre; yani 36 beden giyen biri 36 beden seçmiyor –vücuda göre korse seçimi  ve beden tablolarını dikkatli inceleyin.

Vedette - RACHEL 143 Vedette NADINE 210

Vedette ABELLA 917 Vedette STEPHANIE

Vedette Korse FLORENCE 927 Vedette Korse

Vedette Korse ANN 933 Vedette Korse GIGI

Yaz öncesi bu konuyu da halletmiş olduk, sonuçta mezuniyeti var, daveti var, düğünü var. Şimdiden güle güle giyin diyorum.

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK