Festival Mevsimi Başlasın!

Festival Mevsimi Başlasın!

Havalar ısınmaya başladığında akla ilk gelen etkinlikler, açık hava konserleri ve festivaller oluyor. Genellikle Nisan ayında başlayan ve tüm yaz devam eden, yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan festivallerin de kendilerine has ve dikkat çekici bir stili oluyor.

Renkli ve eğlenceli karakterlerin bir araya geldiği bu festivallerde, tabii ki stiller de ön plana çıkıyor. Püsküllü bluzlar, bol paça pantolonlar, şortlar, halhallar ve tabii ki sırt çantaları…festival stili deyince akla gelen parçalardan sadece birkaçı.

Festival dönemi yaklaşıyor fakat sen hala hazır değilsen, bu yazımız sana ilham olacak. Birbirinden stil parçaları sizin için bir araya getirdik.

Bol Paça Pantolon

Özellikle uzun boylu kadınların tercih ettiği bu pantolonlar bu sezonda da bizimle birlikte. Çiçekli ve renkli desenlerle karşımıza çıkan bol paça pantolonlar büstiyer, crop top, bluz ve kimonolarla rahatlıkla kombilenebilmelerinden dolayı çok tercih edilirler.

Azza Vera Black Carmen İspanyol Paça Pantolon Azza Vera Red Eye Flare Pantolon Azza Vera Blue Janis İspanyol Paçapantolon

Püsküllü Çanta ya da Sırt Çantası

Festival deyince akla gelen 70’ler tarzı püsküllü çantaları neredeyse her sezon festivallerde görüyoruz. Genelde yandan asılı olarak kullanılan püsküllü çantalarla hem daha rahat ve özgür hem de festival ruhuna daha yakın olursunuz.

Sırt çantaları da püsküllü çantalar gibi festival stiline en çok yakışan çantalardan. Milyonlarca sırt çantası modelinin içinden festival stilinize uygun olan bir çantayı dolabınıza şimdiden eklemenin tam zamanı!

 Charvila Ön Cep Püsküllü Mor Sırt Çantası  Mehry Mu Melo Midi Püsküllü Kum Süet Çanta  Maid in Love Holy Sırt Çantası

Şort

Çiçeklisinden kot şortuna, püsküllüsünden derisine her çeşit şortun festivallerde yeri var. Şortlarınızın altına yaz mevsimi demeden giyeceğiniz botlarla tam bir festival tarzı yaratabilirsiniz.

en-vie-by-lidyana-mayara-desenli-mavi-sort vero-moda-vmbe-lonelshortsy-hw-pocket şort en-vie-by-lidyana-mayara-desenli-kiremit-sort

Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü güneşli havalarda olmazsa olmazlardan tabii ki. Ama konu festival olunca biraz daha trend olan güneş gözlüklerini kullanmakta fayda var. Yüzünüze uygun ve festival ruhuna yakışır bir gözlük seçin ve fark yaratın!

Komono Dreyfuss Acetate Ivory Demi Günes Gözlüğü L.G.R. Blue Azure 46 Grey İntern Flex 49-22 Güneş Gözlüğü Super Racer Cove Güneş Gözlüğü

Şapka ya da Bandana

Hasır şapkalar, capler, çiçekli bantlar… Festival deyince akla gelen renkli çiçekleri saç örgülerinizin üzerine takabilirsiniz. Aynı şekilde şapkalar da hem sizi güneşten korur hem de stilinizin tamamlayıcısı olurlar. Mutlaka saçlarınıza tarzınıza uygun bir şeyler takıp takıştırın.

Roya Cherry Aksesuarı Lidyana Sofia Pembe Şeritli Hasır Şapka Roya Manajo Saç Aksesuarı

Ve Tabii ki Selfie 🙂

Yanınıza mutlaka fotoğraf makinesi alın demiyoruz çünkü telefonlarımız artık sürekli bizimle. Festival ruhunu renkli selfielerinizle ölümsüzleştirmeyi unutmayın! 🙂

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK