Roberto Cavalli’den Floransa Esintili Bir Kış

Roberto Cavalli’den Floransa Esintili Bir Kış

Michael Kors son defilesinde bize püsküllerin dönüş sinyalini vermişti, Milano Moda Haftası’nda ise Just Cavalli püsküllerin önümüzdeki kış kesinlikle dolaplarımıza gireceğini ispat etti.

Just Cavalli’nin önümüzdeki Sonbahar/Kış koleksiyonu Milano Moda Haftası kapsamında podyumdaydı, bol kürklü, püsküllü, süetli bir kış bekliyor bizi. Cavalli’nin koleksiyonunda renkler, siyah, gri, yeşil ve turuncu ağırlıklıydı, yine kendi kimliğine sadık kalarak bol bol hayvan deseni ve figürü kullanılmış. Püsküller, süetler ve yeşilin tonu biraz boho hissi yarattı bende. Floransa asıllı tasarımcı Roberto Cavalli, köklerine bağlı kalarak, Floransa’nın eski ustalarının resimleri ve mimarilerinden koleksiyonu çıkarttığını söylese de işin içinde sanki biraz boho ve rock tarzı sızmış gibi. Kürk konusunda da çok cömert davranmış, bu sezon başlayan kürk kullanımı artarak devam ediyor, dileriz ki sahtelerini tercih eder insanlar. Ben bunları söylüyorum da yine Roberto Paşa’nın dediği olacak, tabii Duygu kim ki?

Roberto Cavalli – Sonbahar Kış Kreasyonu

Roberto Cavalli - Milano Moda Haftası
Roberto Cavalli – Milano Moda Haftası

Pictures16 Pictures17

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK