Gardıroplar için Zamansız ve Trendy Parçalar

Gardıroplar için Zamansız ve Trendy Parçalar

Stil sahibi olmak ve modaya ayak uydurabilmek alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Eğer alışverişlerinizde sadece bu sezonu değil önümüzdeki birkaç sezonu da düşünerek hareket ederseniz;  yani modası hiçbir zaman geçmeyecek olan zamansız ve kimi zaman da mevsimsiz olarak nitelendirdiğimiz trendy parçalar ve modellerine yönelirseniz, siz de daha mantıklı ve ekonomik alışverişler yapabilir, trendlerin sıkı bir takipçisi olabilirsiniz.

Daha ekonomik ve daha verimli alışverişler yapabilmenin birinci koşulu, indirim sezonlarını takip etmekten geçiyor. Alışveriş tutkunuzu hem keyfe hem de büyük bir avantaja dönüştüren ve Ocak ayı ile birlikte başlayan sezonluk indirimler, Şubat ayı içerisinde de ivme kazanarak devam ediyor. Gardırobunuza yatırım yapmak istiyorsanız fırsatlarla dolu olan bu dönemi kaçırmamalısınız.

Sizin için derlediğimiz yatırım niteliğinde olan zamansız ve trendy parçalar:

Bluz

Her kadının dolabındaki olmazsa olmazlar arasında yer alan bluzlar, bu sezon da oversized modelleri ile çok tercih ediliyor. Günlük hayatta spor şıklıktan vazgeçemiyor ve kıyafetlerinizin içinde rahat olmak her zaman ilk tercihiniz arasında yer alıyor ise, bluzlarınızı jean veya tayt ile kombinleyebilirsiniz. Eğer klasiklerden hoşlanıyorsanız ve feminenlik her zaman favoriniz ise kombinlerinizde bluz-kalem etek ikilisine yönelebilirsiniz. Kalem etek, tayt gibi en trendy parçalar ile bluz kombininize hayır diyemeyeceksiniz!

Tişört

Tişörtler, sayıları ne kadar fazla olursa olsun her zaman ihtiyaç listesinde bir numarada yer almayı başarır. Özellikle son birkaç sezondur siyah ve beyaz basic tişörtlerin üzerinde kullanılan baskı detayları ön plana çıkıyor ve yaz kış kombinlere eşlik ederek zamansız parçalardan olmayı başarıyor. Kışın oversized hırkalar, blazer ceketler ve gömlekler ile kombinleyebileceğiniz tişörtler ile aynı zamanda önümüzdeki yaz sezonuna da yatırım yapabilirsiniz.

Etek

Yaz sezonunda stilinizi tamamlarken başı çeken A form ve kalem etekler kış sezonunda da trendler arasında yer alıyor ve oversized kazak, çizme, bot gibi parçalar ile stilinize eşlik etmeye devam ediyor. İndirim döneminde daha uzun süre modası geçmeyecek olan bu parçalara yatırım yaparak akıllı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Triko

Trikolar rahatlığı ile her kış sezonunda trend olmayı başarıyor. Trikolar, sadece önümüzdeki kış sezonunda değil daha sonra da sokak stilinde kurtarıcı olacağı için yatırım niteliğindeki parçalar arasında yer alıyor.

Elbise

Bu sezon maxi boy elbiselere çok sık rastlıyoruz. İvme kazanarak devam eden bohem trendine ayak uydururken maxi boy elbiseler kombinlerinizi tamamlamanızda yardımcı oluyor. Eğer trendleri yakından takip etmeyi seviyorsanız dolabınızda trendy parçalar arasında yer alan elbiselere de yer açmanız gerekiyor.

Sweatshirt

Sweatler spor giyimde kombinlerinizi tamamlarken aynı zamanda her sezon kullanabileceğiniz trendy parçalar arasında yer alıyor. Temiz havayı içine çekerken ya da spor yaparken hanginiz hem rahat olmak hem de modern ve stil sahibi görünmek istemez ki?
Sizin için derlediğimiz zamansız ve trendy parçalar ile birlikte pek çok alternatiflerine de ulaşmak ve indirimlerden faydalanmak istiyorsanız BSL Fashion web sitesini ziyaret edebilir; online alışverişlerinizde kapıda ödeme, aynı gün kargolama, 75 TL ve üzeri alışverişleriniz için oluşturulan ücretsiz kargo avantajlarından faydalanabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK