Gardıroplarınız Sonbahar Mevsimine Hazır mı?

Gardıroplarınız Sonbahar Mevsimine Hazır mı?

Sezon sonu indirim fırsatlarından faydalanmaya devam ettiğimiz bu günlerde, yeni sezon ürünler de oldukça ilgimizi çekiyor. Sonbahar / Kış sezonuna hazırlık yapan marka ve mağazalar birbirinden şık ürünleri sergilemeye başladı bile.

Sonbahar deyince akla ilk olarak dış giyim ürünleri geliyor. Dış giyim ürünleri deyince de sonbahara uygun olan kaplar, pardösüler, feraceler ve trençkotlar geliyor. 🙂 Stil tamamlayıcı olan bu dış giyim ürünleri sadece tesettür modasında değil, tüm kadınlara hitap etmeyi başarıyor.

Siz ve gardırobunuz sonbahar mevsimini hazırlanırken, alışveriş listenize yardımcı olmak adına sizler için tesettür giyimin en şık ve kullanışlı dış giyim ürünlerini bir araya getirdik.

Kap modelleri

Son yıllarda trendi yükselişe geçen dış giyim ürünlerinden olan kaplar, kemerlisinden desenlisine kadar rengarenk tasarımlarla sonbahar mevsiminde de yanımızda oluyor. Yükselişte olan pastel renklerle birleşen kap modelleri, kadınların en çok tercih ettiği dış giyim ürünlerinden olmayı başarıyor.

Yere kadar uzanmadan diz kapağında ya da diz altında olan kap modelleri, en çok günlük stilde karşımıza çıksa da tüm stillere hitap ediyor. Kullanışlı ve oldukça şık modelleri bulunan kaplar sonbahar mevsiminde en büyük kurtarıcılarınızdan biri olabilir.

diesre kap modelleri (2) diesre kap modelleri (3) diesre kap modelleri (1)

Daha fazlası için tıklayın.

Pardösü modelleri

Şıklığınızı tamamlamaya yardımcı olan pardösüler, hem klasik hem de spor tarza yakın modelleriyle karşımıza çıkıyor. Değişen trendlere ayak uyduran pardösüler, dantel ve tül gibi detaylara sahip modellerine kadar farklı birçok tasarımla vitrinlerde yerini alıyor.

diesre pardesü modelleri (1) diesre pardesü modelleri (2) diesre pardesü modelleri (3)

Daha fazlası için tıklayın.

Ferace modelleri

Son zamanlarda tesettür modasında hızla yükselen dış giyim ürünlerinden biri de feraceler oluyor. Her mevsime uygun olarak tasarlanan feraceler kullanışlı olması sebebiyle de en çok tercih edilen parçalardan biri olmayı başarıyor. Renk renk, desen desen ve her bütçeye uygun fiyatlarla karşımıza çıkan, kullanım kolaylığı sunan ferace modelleri sonbahar trendlerine adını yazdırmayı başaran dış giyim ürünleri arasına giriyor.

diesre ferace modelleri (1) diesre ferace modelleri (2) diesre ferace modelleri (3)

Daha fazlası için tıklayın.

Trençkot modelleri

Kadın, erkek ve tesettür modası demeden her yaştan herkesin severek kullandığı trençkotlar en çok ilgi gören dış giyim ürünlerinden. Farklı kesimlerde ve farklı kalıplarda her giyim tarzına uygun modellerde karşımıza çıkan trençkotlar, oldukça seviliyor. Sezon trendi yağ yeşilinden pastel renklere, desenli modellerden sade renklere kadar birçok farklı tasarıma sahip trençkota sahip olabilirsiniz.

diesre trençkot modelleri (3) diesre trençkot modelleri (1) diesre trençkot modelleri (2)

Daha fazlası için tıklayın.

Yukarıda bulunan dış giyim ürünlerine ve çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Diesre‘yi ziyaret etmeyi unutmayın. Her yaşa ve her tarza uygun tesettür giyim ürünleri Diesre‘de sizleri bekliyor!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK