Geleneksel Tarzın Penye Bluz Şıklığı

Geleneksel Tarzın Penye Bluz Şıklığı

Yıllar geçtikçe teknolojiyle birlikte hareket eden ve teknolojiye ayak uydurarak yeni kumaş türlerini ve modernize edilmiş parçaları piyasaya sunan moda dünyası, tüm bunları yaparken geleneksel çizgiden de kopmadı ve modernlik ve geleneksellik aynı anda vitrinlerde yer almaya başladı.

Teknolojinin ilerleyişini durduramayacağımız gibi modanın da ilerleyişini durduramayız ancak ilerleme eskiyi tamamen yok etmek değildir. Vitrinlere baktığımızda geleneksel tarzın devam ettiğini ve bunun da özellikle penye kumaşla sağlandığı görüyoruz. Geldiğimiz son noktada, geleneksel tarz bayan giyim penye bluz ile varlığını sürdürüyor ve bu durum daha uzun yıllar süreceğe benziyor.

Eğer siz de penye kumaştan vazgeçemiyor ve şıklığınızı hem rahat hem de dikkat çekici bayan penye bluz modelleri ile sağlıyorsanız, sizlere sunduğumuz parçalara mutlaka göz atmalısınız. İsterseniz kendinize alabileceğiniz isterseniz de annenize hediye edebileceğiniz bu penye bluz modelleri, benzersiz kumaş yapıları, kaliteli duruşları ve rahat stilleriyle gönlünüzü fethedecek!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Kısa Kollu Penye Bluz Modelleri

Büşra Triko - Penye Bluz 1 - Vitringez Büşra Triko - Penye Bluz 8 - Vitringez
Büşra Triko - Penye Bluz 9 - Vitringez Büşra Triko - Penye Bluz 6 - Vitringez

Penye bluzlar genellikle orta yaşlı kadınlar tarafından tercih ediliyor olsa da; trendleri takip eden penye bluz tasarımları, şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Sizler için seçtiğimiz büyük beden bayan giyim penye bluz modellerinin popüler olmalarının başlıca sebebi; uzun ve bol kesimde olmalarından dolayı rahat bir kullanım sağlamaları. Şıklığına düşkün büyük beden kadınların severek giydiği bu penye bluzlar, birbirinden farklı işlemelere, yaka çeşitlerine, renklere ve stillere sahip.

Bu nedenle sizler için seçtiğimiz modelleri yakından incelemenizi öneririz. Kısa ve uzun kollu olarak ikiye ayırdığımız penye bluzlar, hem yaz hem de kış mevsimlerinde gardıroplarınızdaki yerlerini almaya hazır!

Uzun Kollu Penye Bluz Modelleri 

Büşra Triko - Penye Bluz 5 - Vitringez Büşra Triko - Nergiz Bluz 10 - Vitringez
Büşra Triko - Nergiz Bluz 8 - Vitringez Büşra Triko - Nergiz Bluz 2 - Vitringez

Triko ve penye denince akla gelen ilk markalardan biri olan Büşra Triko, gün geçtikçe tasarımlarına yenilerini ekliyor ve piyasadaki yerini genişleterek büyük beden kadınlara daha hızlı ulaşmaya başlıyor. Eğer hem bedeninize hem de tarzınıza uygun parçalara sahip olmak istiyorsanz, busratriko.coma tıklamayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK