Gelin Erkekleri Beraber Giydirelim…

Gelin Erkekleri Beraber Giydirelim…

Gelin erkekleri beraber giydirelim…

Erkeklerin bizlerle beraber alışveriş yapmaya gelmekten hoşlanmadıklarını artık öğrendik. Aslına bakarsanız eşleri, sevgilileri alışveriş yaparken kapı önlerinde bezmiş yüz ifadeleri ile bekleyen erkeklere benim de içim biraz sızlamıyor değil. Tamam, beyler alışverişe eşlik etmekten hoşlanmıyorlar ama bari kendi kıyafetlerini alsalar.

Geçenlerde bir arkadaşımla Giydirelim Mağazası’ndan aksesuar, giyim eşyası ve çanta bakıyorduk. Gözüm erkek giyime takıldı ve birden bir ampül yandı kafamda. Kaldırma kuvvetini bulmuş Arşimet gibi bağırdım “eurekaaa!!”. Tabi bunu bir de arkadaşıma tercüme etmem gerekti. “Buldum.. Erkekler internet üzerinden alışveriş ile gayet kolay bir şekilde modayı takip edebilir ve şık olabilir.”

Bu buluşumdan pek de etkilenmeyen arkadaşım, evli olmanın verdiği tecrübe ile “Ayol ne alcaklarını bilmiyorlar ki.. Biz ne alırsak onu giyiyorlar” demez mi? Zamanında anlaşılamayan dahi edası ile bir iç çektikten sonra “eh madem bilmiyorlar ne kadar kolay gösterelim” diyip kolları sıvadım. Baylar işte size şıklık önerileri… Ve yine de eşlerinden umudu olmayan bayanlar, yapacak bir şey yok. Gelin erkekleri beraber giydirelim..

Yeni Sezon Erkek Giyim Trendleri

Slim fit pantalonla başlayalım…

Şahsen ben erkeklere slim fit pantolonu çok yakıştırıyorum. Kombinleyeceğiniz üst giyim ile isterseniz spor, isterseniz klasik bir tarza bürünebiliyorsunuz. Çok kullanışlı ve az riskli.. Üstelik artık çok farklı renk ve kumaş alternatifleri var. Ama siz yine de riski daha da azaltmak istiyorsanız siyah yada gri ideal olabilir.

Gelin erkekleri beraber giydirelim…
Slim Fit Pamuk Pantolon
Gelin erkekleri beraber giydirelim…
Slim Fit Kot Pantolon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üstüne de bir şey almaz mısın canım?

Altıma spor pantolon giydikten sonra tişört ya da sweatshirt seçmek kolay diye düşünebilirsiniz. Eh nispeten kolay tabi ama biz biraz daha şık bir görünüm için  kıyafetimizi bir gömlekle kombinleyelim. Bakınız son derece şık, spor bir gömlek. Ancak pantalonda riske girmediyseniz giyiminizi kırmızı ile canlandırmayı da düşünebilirsiniz.

Gelin erkekleri beraber giydirelim…
OXFORD Spor Gömlek
Gelin erkekleri beraber giydirelim…
Cepli Spor Gömlek Bordo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blazer, her zaman blazer !!!

İşte giyiminizi spor giyimden, en ciddi toplantılara layık hale getirecek parça. Blazerlar o kadar sihirli bir giyim eşyası ki klasik bir tişört ve kot pantalon kombinini bile bir anda son derece şık ve çekici bir hale getirebiliyor. Benim yine gönlüm slim fit kesimden yana ama sonuçta blazer olsun da çamurdan olsun diyenlerdenim.

Gelin erkekleri beraber giydirelim…
Rosso Bianco Blazer Ceket
Gelin erkekleri beraber giydirelim…
Rosso Bianco Blazer Siyah Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eh işte hepsi bu kadar. Artık havalı havalı gezmek kalıyor size. Yok hızımı alamadım diyenler giyimlerini ayakkabı çeşitleri ve aksesuarlarla daha da renklendirebilir elbette. Giydirelim Mağazası’nda daha çoook alternatif var. Ama şimdilik benden bu kadar. Biraz da kendiniz geliştirin canım.. 🙂

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK