Gelinlik Aksesuarları Bakmayı Kabul Ediyor Musunuz?

Gelinlik Aksesuarları Bakmayı Kabul Ediyor Musunuz?

GELİNLİK AKSESUARLARINA BAKMAYI KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

Yaz demek; düğün demek, nişan demek, söz demek, en azından “gençler aralarında anlaşmış” demek. Siz değil ama en azından bir akrabanızın mutlaka evlenmesi demek. Belki de yavaş yavaş sıra size geliyor demek…

Evlenenleri gördükçe “Darısı başıma” diyorsanız, şimdiden birkaç düğüne giderek gelinlik modellerini yakından incelemekte fayda var. En azından sıra size gelene kadar nasıl bir gelinlik giyeceğinize ve hangi gelinlik aksesuarları modellerini kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Yaklaşık on saat süren düğün alışverişinde, kayın valideniz tarafından “yılın en hızlı alışveriş yapan gelini” ödülüne bile layık görülebilirsiniz.

Gelinlik dışarıdan baktığınızda tek parça gibi görünse de giyenler bilir; 22 parça yemek seti gibidir. Gelinlik aksesuarları arasında gelinlik eldiveni, gelin çiçeği, olmazsa olmaz duvağı, tacı, tektaşı, çantası ve görünmeyen kahraman gelin ayakkabısı ise gelinliği gelinlik yapan asıl unsurlardır. Örneğin nikah memurunun “evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusundan sonra damadın ayağına basmanızı sağlayan, yine bir çift gelin ayakkabısıdır.

Sözü daha fazla uzatmadan soruyoruz: Gelinliği tamamlayan aksesuarlara bakmayı kabul ediyor musunuz?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Gelinlik Aksesuarları

52cbe8878ec46-tile52cbe8817bc7f-tile   529ca249c78ce-tile529ca24894e97-tile533d6bd22c073-tileGELİNLİK AKSESUARLARINA BAKMAYI KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK