Gençlerin ve Genç Kalanların Tercihi: LTB

Gençlerin ve Genç Kalanların Tercihi: LTB

Modanın renkli, enerjik ve sportif dünyası bu sezonda da kendisini yenilemeye devam ediyor. Trendlerin modern çizgisi altında, özgür ve genç bir stil yansıtmak isteyenler bu sezonda da aynı adreste bir araya gelmeye devam ediyor. Trendleri takip eden sezonluk koleksiyonları ile genç yaşayanların yolu mutlaka LTB’den geçiyor.

LTB’nin casual şıklığı yansıtan tarzı ile sokak modasının nabzını yakalamak artık çok daha kolay. Yaş ve cinsiyet skalasını genişleterek modanın her yere ve herkese ait olduğunu bir kez daha ispatlayan LTB sayesinde modayı ve trendleri takip etmek isteyenler de kendilerini ispatlamayı başarıyor.

Kadınlar için çıkardığı koleksiyonun genişliği ise üzerinde saatlerce konuşulacak düzeyde. Jean, t-shirt, elbise ve etekten tutun da aksesuara kadar pek çok seçenek, kadınlar adına düşünen LTB’ de mevcut. Günlük hayatın rahat, şık ve trend tavrını tek bir noktada toplamayı başaran LTB sayesinde kombinleriniz fazlasıyla dikkat çekmeye aday görünüyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

ltb-kadın-haaim dress-vitringez ltb-kadın-hedge skirt-vitringez ltb-kadın-simabo pembe-vitringez
ltb-kadın-onepo braclet-vitringez ltb-kadın-pagılos necklace karışık-vitringez

Erkek modasında da aynı performansı sergileyen LTB, jean, ceket, t-shirt ve gömlekten tutun da erkek aksesuarlarına kadar birçok alternatifi modasever beylerin beğenisine sunuyor. Cool bir stil, artık beylere daha yakın!

ltb-erkek-bojıkem beyaz-vitringez ltb-erkek-glasya shirt-vitringez ltb-erkek-moxayad short turuncu-vitringez
ltb-erkek-bimexe-vitringez ltb-erkek-omihana braclet karışık-vitringez

Daha önce de söylediğimiz gibi modanın her yaş için var olduğunu savunan LTB, çocuklar için çıkardığı koleksiyonla bu sezonda da hem küçük hanım ve beylerin, hem de ebeveynlerin beğenisini fazlasıyla toplamayı başarıyor.

ltb-kız çocuk-mini isabella zip orange-vitringez ltb-kız çocuk-mini audry gina wash-vitringez ltb-kız çocuk-sunsey athlete karışık-vitringez
ltb-erkek çocuk-breeze gri-vitringez ltb-erkek çocuk-teweli short-vitringez ltb-erkek çocuk-denny mavi-vitringez

Trendleri takip eden ve her zaman modern bir havayı yansıtmayı başaran Little Big (LTB) Jean Fit koleksiyonu ile uzun yıllardan beri süre gelen ve hiç bitmeyen jean modasını bir kez de kendi diliyle yorumluyor.

ltb-jean fit-aspen spirit wash-vitringez ltb-jean fit-nona cullet wash-vitringez ltb-jean fit-tanta anthracitic wash-vitringez
ltb-jean fit-paul black-vitringez ltb-jean fit-paul mid campbell wash-vitringez ltb-jean fit-waldo-vitringez

Sizler de trendlerin enerjisi içerisinde boğulmak ve yeni sezonun tadını en serin hali ile yaşamak istiyorsanız LTB Jeans’i ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK