Getir De Getirsinler!

Getir De Getirsinler!

Gün içerisinde yoğun iş-ev temposundan kendimize ve sevdiklerimize vakit ayırmakta zorlanabiliyoruz. Bu zaman sıkıntısı da her gün yeni bir hayat kolaylaştırma çözümü aramamıza neden oluyor. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte birçok uygulamayla ve yenilikle karşı karşıya kalıyoruz. Bu güzel yeniliklerden biri de “getir” 🙂

“getir de getirelim!” sloganıyla yola çıkan uygulama; hayat kolaylaştıran, vakit sıkıntımızı çözen bir uygulama olarak cep telefonlarımızda yerini almış durumda. Bu yolda da başarılı bir şekilde ilerliyor.

getir uygulaması 5 getir uygulaması 4 getir uygulaması 3

Bebek bezinden bebek mamasına, evcil hayvan ürünlerinden yiyecek içecek ihtiyacına kadar geniş bir yelpazeye sahip olan uygulama kısa sürede kalpleri fethetti. Ayrıca kurye sayısının fazla olması talep ettiğiniz ürüne saatlerce beklemeden sahip olmanızı sağlıyor.

Evde bebeğinle yalnızsın ve bir bakıyorsun ki bez bitmiş. Ne dışarı çıkabiliyorsun ne de bebeğinin altını temizleyebiliyorsun. İşte bu durumda devreye getir giriyor ve ihtiyacınızı anında karşılayarak bebeğinizin mutlu bir şekilde oyun hayatına geri dönmesine yardımcı olmuş oluyor 🙂

Sadece zorunlu ihtiyaçlarda değil, dışarı çıkmaya üşendiğiniz durumlarda da getir yanınızda. Gece geç saatte tatlı krizine girdin ve evde çikolata yok, kırmızı alarm! 🙂 Getir ile bir tıkla istediğin çikolata senin olsun.

getir & starbucks getir & nutella

Getir ile tüm ihtiyaçların anında kapında. Getir fırsatlarını takip ediyor fakat hala sipariş verme konusunda kararsızsan, şimdi sipariş vermenin tam zamanı! BKM Express, sana yapacağın ilk Getir alışverişinde 10 TL ödeyerek 30 TL’lik alışveriş yapma fırsatı sunuyor. 31.03.2016 tarihine kadar geçerli olan bu fırsatı kaçırma ve Getir’in rahatlığını BKM Express ile yaşa.

Ayrıntılı bilgiyi getir.comdan öğrenebilir, uygulanmayı cep telefonunuza indirerek getir avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK