Erkek Boxer

Erkek Boxer 11 farklı mağazada 573 ürün bulundu.
Kategoriler
Beden
Marka
 • (18)
 • (29)
 • (24)
 • (16)
 • (119)
 • (46)
 • Mavi (204)
 • (33)
 • (12)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Kom
Alberto Dok.Boxer 32,90 TL
Kom
Andrea Şort 32,90 TL
Jack & Jones
Jack & Jones Sense Trunks 3'lü Erkek Siyah Boxer (12081832-B) 89,95 TL 58,00 TL
%35 İNDİRİM
Mavi
Siyah Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Kom
Madrid Boxer 34,90 TL
Kom
Bono Şort 32,90 TL
Mavi
İkili Paket Gri Boxer 39,99 TL
Kom
Toby Şort 34,90 TL
Karaca
Karaca - 3'lü Boxer 79,90 TL 44,99 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%43 İNDİRİM
Mavi
Lacivert Boxer 24,99 TL
Mavi
Gri Boxer 24,99 TL
Svm
2'li Likralı Boxer 15,99 TL
Karaca
Karaca - 3'lü Boxer 79,90 TL 44,99 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%43 İNDİRİM
Kom
Power Boxer 34,90 TL
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Mavi
Mavi Boxer 24,99 TL
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL
Mavi
Lacivert Boxer 24,99 TL
Mavi
Lacivert Boxer 24,99 TL
Kom
Mars Boxer 34,90 TL
Miorre
2'li Penye Boxer 23,99 TL
Kom
Mars Boxer 34,90 TL
Şahinler
Kot Çizim Baskılı Likralı Boxer 15,99 TL
Mavi
Siyah Boxer 24,99 TL
Tommy Hilfiger
Beymen Business - Elbise 225,00 TL 67,50 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%70 İNDİRİM
Defacto
3'lü Boxer İç Çamaşırı 24,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL
Defacto
3'lü Boxer İç Çamaşırı 24,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Kom
Tight Şort 27,90 TL
Kom
Alberto Dok.Boxer 32,90 TL
Mavi
Lacivert Boxer 24,99 TL
Kom
Action Şort 16,75 TL
Defacto
3'lü Basic Boxer İç Çamaşırı 19,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Jack & Jones
Jack & Jones Cabin Erkek Lacivert Boxer (12103427-J) 29,95 TL 19,00 TL
%36 İNDİRİM
Kom
Contra Şort 32,90 TL
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Defacto
Boxer İç Çamaşırı 24,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Kom
Domenico Boxer 32,90 TL
Boxer 19,99 TL
Mavi
Koyu Gri Boxer 24,99 TL
Şahinler
Kanat Baskılı Likralı Boxer 15,99 TL
Mavi
Gece Mavi Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Kom
Milan Şort 32,90 TL
Defacto
Boxer İç Çamaşırı 24,99 TL
 • Kapıda Ödeme
Mavi
Koyu Gri Boxer 39,99 TL
Kom
Joys Boxer 34,90 TL
Calvin Klein
Erkek Boxer 44,50 TL
Mavi
Gri Boxer 24,99 TL
Mavi
Siyah Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Boxer 19,99 TL
Kom
Madrid Boxer 34,90 TL
Svm
Modal Likralı Boxer 19,99 TL
Mavi
Haki Boxer 24,99 TL 17,99 TL
%28 İNDİRİM
Kom
Angelo Boxer 32,90 TL
Kom
Tight 2Li Boxer 49,90 TL
Mavi
Siyah Boxer 22,99 TL
Karaca
Karaca - 3'lü Boxer 79,90 TL 44,99 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%43 İNDİRİM
Mavi
Gri Boxer 24,99 TL
Kom
Devil Boxer 34,90 TL

Boks’un Hayatımıza Kattığı Değer: Boxer

 Roma ve Eski Yunan’ın en önemli sayılan sporlarından biriydi Boks. Bu müsabakalar o dönem, diğer kişinin ölümüne kadar sürerdi. Bu nedenle oynanması yasaklanan boks, 18. yüzyılda İngiltere’de yeniden ortaya çıkar ve 19. yüzyılda Amerika’nın da ilgisiyle tüm dünyaya yayılır.

 Müsabaka esnasında sporcunun ayak hareketlerinin son derece önemli oluşu nedeniyle boksörlerin içlerinde rahat edebileceği elastik kısa pantolonlar; yani şortlar keşfedilmiştir.

 Bu keşif daha sonra 1925 yılında Everlast markasının kurucusu Jacob Golomb tarafından geliştirilecek beli lastikli mayo tipi şortların üretimine başlanmıştır. Daha bu şortlar günümüzde boksörlerin hali hazırda giydiği deri kuşaklı modellere dönüşmüştür.

 Ayak hareketlerinin önemli olması ve sporcunun rahat edebilmesi için kullanılan bu şortlar modacıların dikkatinde de kaçmadı. İç giyim stili olarak hayatımızda yer almaya başlayacak olan boxer şortlar, naylon kumaşlar yerine pamuk ağırlıklı kumaşlardan üretilmeye başlandı.

 Popülaritesi 5 sene sürecek olan boxer şortlar, 1930lu yıllarda yerini jokey tipi külotlara bırakmıştır. Ancak 1950lerde tekrar sahneye dönecek olan boxerlar; 1980 sonrasında tam anlamıyla hayatımızın vazgeçilmez iç giyim parçası olmuşlardır.

 

Boxer Çeşitleri

 Birçok boxer şort modelinin önünde bir kanat yani açıklık bulunmaktadır. Bu kanadı kapatma yöntemi olarak düğme ilikleri kullanılmıştır. Ancak piyasada, boxerın ön kısmında bulunan açıklığın kapatılması için kumaş üst üste getirilerek tasarlanmış kanatsız tipte üretilmiş ürünleri de bulmak mümkündür. Bu modele açık kanat ismi verilmiştir.

 Üretimde kullanılan kumaşlar nadiren esnek olduğundan, ürün tasarımı yapılırken kullanıcının öne eğilme gibi hareketlerini rahatlıkla karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle kullanılan en yaygın tasarım; şortun arka tarafına fazladan eklenen, çamaşırın ağ kısmını oluşturan üçgen parçadır.

 Tutucu boxerlar, standart şortların aksine elastik kumaşlardan üretilmiştir. Bu da sıkça tercih edilen modellerden biridir. Paçalı tipte üretilen bu modeller, slip külotlardan farklı olarak bacaklarınızı da kavrayacaktır. Bu nedenle dar kesim pantolon giymeyi tercih ediyorsanız vücudunuza yapışan, kısa paçalı modelleri seçmek size kullanım rahatlığı yaratacaktır. Bol kesim ürünler dar pantolonların içerisinde potluk yapacağından, estetik açıdan hoş olmayacak görüntülere yol açabilir ve kullanıcısına rahatsızlık verebilir. Kumaş ya da geniş kesim pantolonlar giymeyi tercih ediyorsanız, bol kesim tipte üretilmiş modelleri de ayrıca tercih edebilirsiniz. Genelde çekmecemizde birden farklı kesimde boxerın bulunması kuvvetle muhtemeldir.

 Erkekler için iç giyim sağlık açısından da son derece önemlidir. Bazı bilim adamları tarafından sperm üretimine dahi etki edebileceği söylenmektedir. Bu nedenle alışverişinizi yaparken alacağınız ürünü bedeninize uygun seçmeniz çok önemlidir. Aynı zamanda bir deri hastalığı ya da hassasiyeti olması durumunda çamaşırlarımızı sıkça değiştirmeli, hijyenlerine özen göstermeli ve cildimizi sıkarak tahriş etmeyecek modelleri tercih etmeliyiz.


 

Boxer Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 Rengi ve deseni için karar vermek tamamen zevkimize kalmış bir unsurdur. Bazı modeller düz renk üretilirken, ekose desenli, çizgili ya da baklava desenli modelleri çok yaygın kullanmaktadır. Modacıların zaman içerisinde tasarımlarına espri anlayışlarını katmasıyla da farklı baskılarla üretilmiş birçok seçenek bulunmaktadır.

 Giyinme alışkanlığımıza göre alt iç giyimimize karar vermeliyiz. Gardırobumuz dar kesim pantolonlardan oluşabilir. Dikişsiz modeller, iç çamaşırının pantolon üzerinden görünmesini istemediğimiz durumlarda imdadımıza yetişir.

 Tekstil sektörünün gelişmesiyle üretimde organikten sentetiğe, birçok farklı tipte hammadde kullanılmaktadır. İç giyimlerimizde dikkat etmemiz gereken, boxerın doğrudan cildimize temas ettiği gerçeğidir. Bu nedenle pamuklu ürünleri tercih etmek, sağlık açısından da önemli olacaktır. Ürünlerin etiketlerinde, üretiminde kullanılan maddelerin yüzde bilgileri bulunmaktadır. Alışverişimizi yaparken bu etiketi kontrol edebiliriz.

 Mağazalar iç çamaşırı iadesi ve değişimi almadıkları için çamaşırımızı doğru seçmemiz bütçemiz açısından da önemlidir. Sonuçta kullanamayacağımız ürünü almak istemeyiz. Genelde hepimiz hangi beden giyindiğimizi biliriz, ancak alışverişimizi yaparken emin olamadığımız durumlar meydana gelirse, çekmecemizdeki ürünlerden birinin etiketine göz atabiliriz.

 Erkekler için bazen alışveriş yapmak sıkıcı olabilir. Buna özen gösterilmediği zamanlar belki de çoğunluktadır. Ancak iç çamaşırı seçimi bir dış giyim kadar özen gösterilmesi gereken bir konudur. Çok dar modeller tercih etmek yerine, hafif bol kesimli olan modelleri seçebilirsiniz. Çamaşırınızın çok da bol olmamasına da ayrıca dikkat edebilirsiniz. Bu da potluk yaratıp kıyafetiniz içerisinde sizi rahatsız edecektir. Bol kesimli ve pamuklu ürünler ideal olacaktır. Üretiminde sentetik madde içeren çamaşırlardan mümkün olduğunda uzak durulmalıdır. Bu tip hem cilde zarar vereceği gibi hem fazla terlemeye hem de kötü kokulara neden olabilirler. Bir diğer kriter ise çamaşırın rengidir. Çoğunlukla beyaz ve siyah gibi renklerin seçimi idealdir. Diğer renkler doğal renkler olmama ihtimali yüksek olduğundan tercih edilmemelidir.

 Boxer konusunda biraz cömert davranmamız faydalı olacaktır. Bazı kaynaklarda, dünya üzerindeki erkeklerin ortalama iç çamaşırı yenileme süresi istatistiğinin sekiz yıl olduğu söylenmektedir. Bu bilginin kesinliği henüz ispatlanmamış olsa da buna aldırış etmeden, ürünün bir nebze de olsa eskidiğini ve yıprandığını fark ettiğinizde o ürünü kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Bir delik, sökük ya da yırtık olan ürünlerinizi değiştirmeniz yararlı olacaktır. İç giyimde ne yazık ki çok fazla aşınma meydana gelebileceğinden, çekmecemizi kontrol ederek eskimiş ürünleri yenileriyle değiştirmemizde fayda vardır. Eskimiş ürünler sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da olumludur. Ayrıca hijyenik açıdan da boxerların yüksek sıcaklıkta yıkanması ve daha sonra da ütülenerek mikropların %90 oranında yok edilmesi son derece önemlidir.

 Hem kullanım sıklığı hem de kısa sürede eskime ihtimali yüksek olan boxerlar için çok sayıda alternatifimizin olması bizim için de iyi olacaktır. Vücut tipimize ve bedenimize uygun ürünleri seçerek, alışverişimizi verimli bir hale getirebiliriz. Çok sayıda çamaşır ihtiyacını olması, bu alışverişi baştan savma yapmanız gerektiği anlamına gelmesin. Aldığımız her ürünü rahatlıkla ve severek kullanmamız hem cüzdanımız hem sağlımız iyi olacak hem de alışverişimizi keyifli bir hale getirmesini sağlayacaktır.


 

Boxer Modelleri ve Fiyatları

 Ekoseli desenlerden, renkli baskılara kadar çok sayıda çeşitleri bulunan boxerlar; tamamen zevkinize göre seçebileceğiniz neredeyse sınırsız sayıda alternatifiyle beğeninize sunulmuştur. Alışverişimizi sadece estetik algımıza göre değil, aynı zamanda sağlığımıza ve vücut tipimize göre de yapmak istiyorsak, dikkat etmemiz gereken hususlardan biri de ürünün üretiminde kullanılan hammaddelerdir. Pamuklu ürünler sağlık açısından tercih edilmesi önerilen ürünlerin başında gelir. Çok sayıda iç çamaşırı ihtiyacını bütçenize göre ayarlamanız gerektiği durumlar için de farklı kalitede farklı modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

 Alışverişinizi tamamlarken kendimiz için en doğru seçimi yapabilmek adına aşağıda yer alan fiyat filtrelerimizi kullanabilirsiniz.

 Web sitemizde Altınyıldız, Beymen, Boyner, GAP, Modagram, Sporjinal gibi mağazalarda yer alan Blackspade, Jack & Jones, John Frank, U. S. Polo Assing gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.