Erkek Süveter

Erkek Süveter 4 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (1)
  • (2)
  • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Pierre Cardin
Pierre Cardin Erkek Yelek 124,00 TL 69,95 TL
%43 İNDİRİM
Sateen
Sateen Erkek Bordo Süveter 80,00 TL 19,99 TL
%75 İNDİRİM
Pierre Cardin
Pierre Cardin Erkek Yelek 81,00 TL 39,95 TL
%50 İNDİRİM
D'S Damat
D'S Damat Suveter - 245,00 TL 119,99 TL
%51 İNDİRİM

Eskinin Klasiği Şimdinin Yeni Şıklık Alternatifi: Süveter.

 

Moda dünyasının klasik parçaları yeniden yorumlamak, onları hiç görmediğimiz şekillerle hayata döndürmek ve alışık olmadığımız kombinlerin içinde sunmak gibi bir huyu var. İyi ki de var. Böylece hem alternatifsizlik hissimizi geride bırakabiliyoruz, hem de belki de bir yerlerde unutulmuş giysilerimizi biz de yeniden hayata döndürüyoruz.

 

Süveterler hiçbir zaman tamamen kaybolmadı elbette. Ancak hep belli bir alana sıkışmış kalmışlardı. Bir yerlerde az bir kitle tarafından yaşatılıyor olsalar da en azından moda dünyası için ölü sayılabilirdi. Halbuki ne güzel şeydir süveter. Bizi sıcak tutar bir defa. Kazaklar, hırkalar ve başta trikolar hayatımızda o kadar geniş yer kaplıyor ki, belki de biz hiç düşünemedik erkek süveter modellerini, belki de karşımıza çıkmadı doğru dürüst.

 

Her neyse. Sonuçta erkek süveter modelleri etkili bir dönüş yaptılar. Bize pek çok seçenek sunmak üzere raflarda, vitrinlerde, moda kataloglarında yerlerini aldılar. Eğer şu ana kadar aklınıza yalnızca takım elbise içine giyilecek V yakalı klasik erkek süveter modelleri geldiyse, üzgünüz... Kendinizi moda konusunda pek sık güncellemediğinizi söylemek zorundayız.

 

Kabul erkek süveterler arasında V yakalı klasik erkek süveterler en yaygın ve en vazgeçilmezler. Ama bizim de süveter modelleri konusunda bakış açımızı biraz daha genişletmemiz gerek. Bunu yapmıyorsak karşılaşacağımız durum şu: kazaklar, trikolar, hırkalar kadar önemli olabilecek bir parçayı ve hatta yeni ve sıra dışı kombinasyonlar için anahtar olabilecek bir parçayı gözden kaçırmış olacağız.

 

Günlük hayatta şıklık alternatifi arıyorsanız, doğru yazıyı okuyorsunuz. Size alternatif bir giyim şekli ve alternatif bir parça sunmak için erkek süveter modelleri hakkında bir yazı hazırlamış bulunuyoruz. Modellerine, çeşitlerine, kullanım şekillerine ve kombin alternatiflerine bir göz atacağız. Buyurun, başlayalım.

 

Süveter Modelleri

 

Konuyu tartışmaya ürünümüzün modellerini konuşarak başlıyoruz.

Buna göre kombin alternatiflerini daha kolay oluşturabileceğiz. Hadi, birlikte bakalım.

 

Sıfır Yaka Modeller:

 

Bisiklet yaka ya da sıfır yaka dediğimiz bu modeller özellikle gömleklerin üzerine çok şık bir görüntü verirler. Gömleğinizle sıfır yaka erkek süveterinizin zıt renklerde olması özellikle tavsiyemizdir. Klasik gömleklerle kombine edeceğiniz sıfır yaka süveterlerin yine klasik olanlarından bir tane seçilmiş olması ortaya daha uyumlu bir görüntü çıkarır. Altına klasik pantolonlarla kombinleyecekseniz, bir evrak çantası bu kombine iyi derece uyum sağlayacaktır.

 

Boğazlı Yaka Modeller:

 

Süveter modelleri arasında kazak modellerinin kullanılarak yapıldığı kombinasyonlarda değişiklik yaratmak için seçebileceğiniz boğazlı yaka modellerde sıra. İçerisine gömlek kullanırken dikkat etmek gerekiyor, çünkü boğaz kısmı sıkı bir kadın süveter seçtiyseniz ve içine yakaları belirgin bir gömlek giydiyseniz, hem siz rahatsızlık yaşarsınız, hem de görüntü problemli olabilir. Bu açıdan size bol boğazlı yakası olan süveter çeşitleriyle belirgin yaka gömlekleri, ya da dar boğazlı yaka modellerle yakasız gömlekleri öneriyoruz. Ayrıca bu modelleri içine bir gömlek ya da bluz giymeden, doğrudan bluz niyetine de kullanabilirsiniz.

 

Boğazlı yaka süveter çeşitlerinde size uzun kolyeleri, yani göbeğinizin üst kısmına kadar uzanan kolyeleri tavsiye ederiz. Sıfır yaka modellerde belirgin kolyeleri daha rahat kullanabiliriz, ancak boğazlı yaka modellerde boğaz kısmı zaten belirgin olacağından size daha çok ince zincirlerin ucuna asılmış kolyeleri öneriyoruz.

 

Açık Yaka Modeller:

 

Bazı kazak modelleri ve hırka modelleri içerisine giydiğimiz tişörtler, ya da gömleklerle kullanım şekillerine göre bize değişik kombin alternatifleri sunuyorlar, evet. Eğer bu kombin alternatiflerinin sayısını artırmak istiyorsanız, bu kez açık yaka süveter çeşitleri iyi bir seçenek olabilir. Açık yaka süveter çeşitlerinde en yaygın model V yakalı olanlardır. Bunlar erkek hırka modellerinin yerine kullanılabilecek en iyi alternatiftir. Elbette bu hırka giymeyin demek olmuyor. O başka bir tarz. Eğer tarz değiştirmek, ya da bu tarza bir alternatif bulmak istiyorsanız o zaman açık yakalı ürünler imdadınıza yetişecek.

 

İçerisine tişört de giyebilirsiniz tabii ama biz yine en çok gömlekleri öneriyoruz. Hatta burada yaka açık şekilde olduğu için kravat kullanımınız da önem kazanıyor, çünkü kravat da burada açık şekilde görülebiliyor. Eğer fular kullanmayı sever biriyseniz, renk ve desen uyumunu gözetmek koşuluyla burada da kullanabilirsiniz.

 

 

Süveterler ile ilgili kısa kısa...

 

Beyler, biliyoruz ki, erkek hırka modelleri, kazaklar ve hatta erkek kazak modelleri günlük hayatımızda geniş yer alıyor ve biz bu kombinasyonlara alternatif olarak süveter kombinasyonlarını denemeyi ihmal ediyoruz. Erkek süveter modelleri çok çeşitli ve şıklık konusunda başvurabileceğimiz önemli alternatif parçalar arasında yer alıyor. Tamam, en nihayetinde boğazı kolu olmayan, kesimi de çok az farklılık gösteren bir giysi ve kazak modelleri, hırka modelleri ya da diğer triko modelleri kadar alternatifi yok gibi görünüyor ama onlara bir alternatif aradığınızda da iyi bir seçenek gibi görünüyor. Önerilerimizi de kısa kısa maddeler halinde sıralayalım:

 

  • Erkek süveter çeşitlerinde içine giyeceğimiz giysilere yaka kesimlerine göre karar vermek en iyisi. Böylece hiçbir parçanın hakkını yememiş oluruz ve doğru bir kombin yaparız.

  • Süveterlerin içine giyeceğimiz giysilerin kumaşının ne olacağına, ürününüzün yapımında kullanılan iplik ve örgü tekniğine göre bakarak karar verebiliriz. Bu sayede kombinasyonumuz daha uyumlu gerçekleşir.

  • Süveter yalnız ciddiyet giyinmek demek değildir. Örgüsünün çeşidine, kullanılan renklere, kesimlerine göre eğlenceli ve casual kombinler de yapabileceğimizi unutmamalıyız.

  • Erkek süveterlerde kazak ya da hırka kombinlerindeki gibi iç giysi seçenekleri yapabilirsiniz ama burada gömleklerinizin kol boyu çok önemlidir. Süveter gömlek kollarını biraz yukarı çekebilir, o yüzden kol boyunuzun yeterli uzunlukta olduğundan emin olunuz.

  • Süveter tıpkı kazak hırka ve diğer trikolarda olduğu gibi farklı kalınlıklarda üretilir. Bu yüzden süveter çeşitlerinin mevsimine uygunluğuna özen göstermeliyiz.

 

 

Süveter Modelleri ve Süveter Fiyatları

 

Eski zamanların klasikleri arasında yer alan süveter modelleri bugün modern giyim tarzının önemli bir parçası. Biz de bu önemli parçayı göz ardı etmek istemedik ve sizin için süveter çeşitlerinden oluşan her bir yazı hem de internet sitemizde bolca marka ve çeşitten oluşan bir bölüm hazırladık. Süveter fiyatlarını da farklı aralıklar halinde bulabilirsiniz. Ürünü hazırlayan marka, ürünün kalitesi gibi pek çok faktöre göre değişen fiyatlar arasında kıyaslama yapmak filtrelerimiz sayesinde daha da kolay. Eğer sizler de kendinize uygun bir model almak, dolaplarınızda bu ürünlere daha çok yer açmak ve günlük hayatınızda daha çok yer vermek istiyorsanız, yani şıklığınıza bu ürünlerle yeni bir stil kazandırmak istiyorsanız, internet sitemizde kolay ve keyifli alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Hangi modellerin hangi fiyat aralıklarında yer aldığını görmek, beden ya da marka filtrelemesi yapmak web sitemizde son derece kolay.

 

İster günlük hayatınızda, isterseniz de iş yaşamınızda kullanabileceğiniz şık, doğru, kaliteli ürünler seçmek ve kârlı bir alışveriş yapabilmek için bulunduğunuz internet adresi belki de en ideali. Bu ve bunun gibi alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için her şeyi düşünerek hazırladığımız ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir arada sunduğumuz web sitemizde Beymen, Hepsiburada, Lidyana, Modagram, Trendyol ve Morhipo gibi mağazalarda satışa sunulan ve size aradığınız şıklığı sağlayacak tasarımlar sunan Caruso, Damat & Tween, Efor, Kiğılı, Lacoste, Lufian, Pierre Cardin, Silk and Cashmere ve TWN gibi markaların şık tasarımlarına ve popüler ürünlerine buradan ulaşabilir, alışverişinizi kolayca ve keyifle tamamlayabilirsiniz.