Kadın Deniz Şortu

Kadın Deniz Şortu 3 farklı mağazada 6 ürün bulundu.
Kategoriler
Beden
Marka
  • (2)
  • (1)
  • (3)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Defacto
Çizgili Deniz Şortu 24,99 TL
  • Kapıda Ödeme
Tribord
TANA GRANATINA BOARDSHORT - KADIN - ELASTİK BELLİ - NEON TRIBORD 24,99 TL
Tribord
TANA ELASTİK BEL BOARDSHORT - kadın, mavi TRIBORD 24,99 TL
Tribord
TANA ELASTİK BELLİ BOARDSHORT - KADIN - SİYAH TRIBORD 24,99 TL
Dagi
Dagi Tek Şort - 42 - Fuşya 39,95 TL
Dagi
Dagi Tek Şort - 34 - Fuşya 39,95 TL

Tatilin En Vazgeçilmezi, En Olmazsa Olmazı: Deniz Şortu

Evet hanımlar madem tatile gidiliyor, o halde eksikleri tamamlamanın vaktidir. Tatil zamanı en eksik olmasın diyebileceğimiz şeylerden biri de başlıkta da bahsettiğimiz gibi deniz şortu. Malum, şort giymekte en özgür olduğumuz zamanlar yaz tatilleri. Kimse boyuna karışmaz, kimse dönüp bakmaz. Şehir hayatında da giyiyoruz belki ama özellikle tatillerde giyilen şortlar bambaşka.

Deniz şortu modelleri sıradan şortlara göre her zaman daha kısa, daha rahat ve daha afilidir. Rengarenktir, cıvıl cıvıldır. Çok incedir, hafiftir, rahattır. Özetle giymesi son derece rahat, konforlu ve zevklidir. Öyle tatile giderken evdeki şortlardan atarım biraz valize deyip geçmeyin. Olmaz, inanın ki olmaz. Sonra herkes bu rengarenk ve eğlenceli deniz şortu modelleri ile salınırken, siz evden götürdüğünüz ve muhtemelen şehirde giydiğiniz bayan şortları ile kalakalırsınız. Bizden size tavsiye, şehirde giydiğiniz bayan şortları ile o caaanım deniz şortu çeşitlerini bir tutmayın. Çünkü kendi bayan şortlarınız ne kadar şık olursa olsun, bayan deniz şortlarının yanında çok şehirli ve sıkıcı kalacaklardır.

Dediğimiz gibi, yaz tatilin belki de en güzel taraflarından biri de daha özgür ve hafif giyinebilmek. Şort modelleri her zaman cazip olmuştur. Aslında elimizden gelse de ve hava koşulları ile yaşadığımız dünya uygun olsa da hep şort modelleri ile dolaşsak, özgürlüğün tadını çıkarsak.

Neyse en azından tatilde kendimizi kısıtlamıyoruz ve deniz şortu bayan kategorisindeki ürünlere bir göz atarak, kendimize yakıştırdığımız modelleri alıp gönlümüzce giyiyoruz.

Bu yazımızda siz değerli site ziyaretçilerimizle yalnızca deniz şortu hakkında konuşmayacağız. Aynı zamanda şort giymenin incelikleri hakkında da söyleyeceklerimiz olacak. Evet, deniz şortu en özgür giysi, ancak deniz şortlarını da eğer vücut tipimize göre seçersek, çok daha iyi görünmeyi sağlayacağımızdan kendimizi çok daha iyi hissedeceğimiz bir tatil geçirebiliriz.

Deniz şortu bayan kategorisinde de erkek kategorisin de pek çok seçenek sunuyor bizlere. Her zaman kendimize yakışanı giymek gerektiğine şüphe yok. Kadın da olsak, erkek de olsak vücudumuzu iyi tanımalı ve bize en çok yakışanı giymeye özen göstermeliyiz. Bu yüzden de bu yazımızda siz değerli hanımlara hangi vücut tipine hangi tarzda şortun daha uygun olduğu hakkında fikirler sunmak, önerilerde bulunmak niyetindeyiz. Elbette bunlar yalnızca tavsiye. Siz kendinize neyin yakıştığına inanıyorsanız, eminiz ki en çok o yakışıyordur.

Şimdi dilerseniz hem deniz şortları konusuna hem de diğer şortlar konusunda referans alabileceğiniz önerilerimize geçelim. Sonra da sizi web sitemizde deniz şortlarının bulunduğu sayfaya davet edelim.

Vücut tipine göre şort ya da deniz şortları seçme kriterleri :

Bazılarımız manken gibi olmadığı için kendisine şort giyme konusunda sınır koyar. Tamam herkes mini şort giymek zorunda değil, ya da spor yaparken illa da spor şort giymek zorunda değilsiniz. Ama eğer vücut tipinize göre seçimler yaparsanız, pek ala siz de giyebilirsiniz. Gelin şimdi bu kriterlere birlikte bir bakalım:

Geniş kalçalar:

Evet. Özellikle aramızdan geniş kalçalı olan arkadaşlarımızın şort modelleri ile arası pek değildir, biliriz. Ama doğru modeli seçerek bu kaygınızı geride bırakabilirsiniz. Üstelik geniş kalçalar doğru giyinme biçimiyle son derece estetik de görünebilir. Hatta birçok erkeğin daha çok geniş kalçalı kadınları beğendiği de bir gerçektir. Ama önemli olan her zaman bizim kendimizi beğenmemiz. Bizim geniş kalçalı hanımlara tavsiyemiz, çok kısa deniz şortundan ya da mini şortlardan biraz uzak durmaları. Ya da illa kısa giyilecekse bu kez çok dar modelleri seçmemeleri. Sizin için en iyi seçenek orta kısalıkta ve koyu renk modelleri seçmeniz olacaktır. Bacak boyunuzu uzun göstermek önemli. Bu yüzden topuklu ayakkabı harika bir seçim olacaktır. Üzerinize de çok dar bluzlar yerine hafif bol ya da dökümlü üst giysiler tercih ederseniz, görüntüyü orantılamış olursunuz.

Kalın üst bacak :

Genel olarak şort satın almaktan uzak duran bir diğer kadın modeli de kalın üst bacağa sahip olanlardır. Halbuki buna gerek yoktur. Doğru ürünle harika görünebilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz, üst bacağınızı sıkmayacak, biraz bol paçalı şort modelleri olacaktır. Eğer dar modelleri seçerseniz, bacağınız sıkışacak ve olduğundan da kalın görünecektir. Ama hafiften bol bir model sizin çekindiğiniz hiçbir görüntüyü vermez. Aksine size son derece rahat bir şıklık kazandırır. Üzerine o bolluğu dengeleyecek hafif dökümlü bir bluz da seçerseniz, o zaman tamamen orantılı hoş bir görünüm elde edersiniz.

Belirgin olmayan vücut hatları:

Bazılarımızın kalçaları pek belirgin değildir. Genel olarak kıvrımsız bir vücuda sahiptir. Ve bu görüntüsünden pek memnun değildir. Ama üzülmeyin, burada da yapılacak bir hilemiz var. Pilili şortlar. Evet. Pilili şort modelleri kendinden biraz hacimli oldukları için size biraz daha kıvrım kazandırırlar. Eğer üzerinize de dar bir bluz ya da body giyerseniz, tastamam orantılı bir görünüm kazanmış olursunuz.

Kısa boy ya da kısa bacak boyu:

Her iki durumda da bacak boyunuzu uzun göstermek yararınıza olacaktır. Bacak boyunuzu uzun göstermek için ise yapılacak iki şey var. Daha doğrusu şort satın alırken dikkat etmeniz gereken iki önemli kriter var. Özellikle de deniz şortu çeşitlerinden mümkün olduğu kadar kısa modelleri tercih edin. Bu ilk kriteriniz olsun. İkinci kriteriniz ise bu kısa deniz şortunuzun mümkün olduğu kadar yüksek belli olmasına dikkat edin. Bu sayede bacaklarınız olduğundan daha uzun görünecek ve giyeceğiniz kısa deniz şortu size diğer modellerden daha çok yakışacaktır.

Uzun boy:

Belki de şaşıracaksınız ama uzun boylularımızın ve hatta uzun bacaklılarımızın da şort satın alırken dikkat etmesi gereken şeyler var. Mesela çok uzun bacaklarda giyilecek deniz şortu modellerinin bacak boyunu dengelemesi gerekiyor. Eğer çok kısa modeller seçilirse ve gövde bacaklara göre biraz da kısaysa o zaman vücudun orantısız görünmesi söz konusu olur. Bu bakımdan çok çok kısa modeller yerine daha dengeli modellerin seçilmesi her zaman daha düzgün ve daha orantılı bir görünüm sonucunu verecektir.

Deniz Şortu Modelleri ve Deniz Şortu Fiyatları

Sevgili hanımlar, deniz şortu modellerinin bize plajlarda nasıl bir şıklık sağladığından epeyce konuştuk. Bize sorarsanız deniz şortu çeşitlerini detaylı bir şekilde incelemek için web sitemizin ilgili ürün sayfasından yararlanmanızı öneriyoruz. Deniz şortu fiyatları değişken, ama siz ilk satın alma kriteri olarak fiyat bazlı hareket ediyorsanız, her zaman olduğu gibi bu alanda da alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Web sitemizde tüm ürün sayfalarında olduğu gibi bu ürün sayfamızda da fiyat filtrelerimiz mevcut. Böylece fiyatları filtreleyerek tam kesenize göre bir alışveriş yapabilirsiniz.

Web sitemizin bu ürün sayfasında Beymen, Boyner, Decathlon, Hepsiburada, Lidyana ve Sporjinal gibi popüler mağazaların bpc bonprix, Emilo Pucci, Orlebar Brown, Sauvage Swimwear, Adidas, Arena, Ayyıldız, Beymen, Dagi ve Kom markalarının harika tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz. Size önce keyifli alışverişler sonra da çok mutlu tatiller dileriz.