Kadın Plaj Elbisesi Kaftanı

Kadın Plaj Elbisesi Kaftanı 2 farklı mağazada 4 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (2)
  • (2)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Dahlia Bianca
Selly Bleu Kaftan 745,00 TL 521,50 TL
%30 İNDİRİM
Dahlia Bianca
Selly Bleu Kaftan 745,00 TL 521,50 TL
%30 İNDİRİM
Beymen Club
Melissa Odabash Plaj Elbisesi 1.395,00 TL
Beymen Club
Queen & Pawn Plaj Elbisesi 475,00 TL

Plajların Hafif, Şık ve Renkli Modası: Elbise & Kaftanlar

Merhaba sevgili hanımlar. Yaz mevsiminin hepimizin üzerinde pozitif bir etkisi olduğu bir gerçek. Evet biliyoruz, çoğu zaman sıcaklardan bunalıyoruz. Hatta bundan şikayet ediyoruz. Sosyal medya da sıcak havalar için demediğimizi bırakmıyoruz ama itiraf edelim ki soğuk, karanlık ve yağmurlu bir günden ise güneşli bir günde olmak her zaman daha cazip.

Elbette yaz mevsiminin ve güneşin tadı deniz kenarında, doğanın içinde, plajlarda çıkar. Biz de sevmiyoruz bu sıcaklarda şehrin içinde oradan oraya koşuşturmayı. Fakat bütün yazı da tatille geçiremiyoruz ne yazık ki. Bu yüzden yaptığımız 1 veya 2 tatil de bizim için çok çok değerli oluyor.

Tatil en rahat olmamız gereken zaman. En hafif ve belki de en mutlu. Kendimizi en güzel hissettiğimiz zamanlardır da aynı zamanda tatil. Bu yüzden de plaj modası diye bir şey var.

Malum, şehir hayatında giyinemediğimiz kadar özgür giyinebiliyoruz tatil bölgelerinde. Adeta her zamankinden daha hafif daha özgür oluyoruz. Ama iyi görünmeyi de ihmal etmiyoruz değil mi sevgili hanımlar?

Plaj giyim artık modacıların daha fazla ilgi alanında. Öyle güzel şeyler, mesela plaj elbiseleri tasarlıyorlar ki bazılarını alıp şık bir davette bile giyebilirsiniz.

Plaj elbisesi bu bakımdan şıklık için çok iyi bir alternatif. Aynı zamanda bu şıklık alternatiflerine kimonolar, kaftanlar ve pareolar da eşlik ediyor. Mayolarınızın ve bikinilerinizin üzerine geçirerek, oradan akşam yemeğine devam edebileceğiniz şıklıkta deniz elbiseleri de var mesela. Eğer ayağınıza da şık bir sandalet geçirdiyseniz, biraz saçınıza başınıza düzen vererek gayet rahat bir restorana girebilirsiniz. Malum bronzlaşmış bir ten öyle makyaj da gerektirmiyor. Hafif bir parlatıcı ya da hafif renkte bir ruj sürmek bile kafi.

Elbise & kaftan kategorisinde sizin için çok güzel ürünleri bir araya getirdik. En güzel elbise & kaftan modelleri için web sitemizin ilgili ürün sayfasına bir göz gezdirmeniz yeterli. Oturduğunuz yerden beğendiğiniz elbise & kaftan modelini satın alabilirsiniz.

Plaj kıyafetleri çok çeşitli. Mesela deniz şortu da bunlardan biri. Ancak biz bu yazımızda elbise & kaftan çeşitlerine ağırlık vermek istiyoruz ancak merak edenler için deniz şortu hakkında da bir yazımız bulunduğunu hemen belirtelim.

Plaj kıyafetleri modasında en son neler var? Elimizde hangi seçeneklerimiz var? Elbise & kaftan çeşitleri neler? Şimdi dilerseniz kısa kısa hepsine biraz değinelim. Buyurun başlayalım :

Elbise & Kaftan çeşitleri :

Sevgili hanımlar kategorimizin adı elbise & kaftan ama içerisinde yalnızca elbise ve kaftan yok. Size plaj şıklığını en hafif ve konforlu haliyle yaşatacak harika plaj kıyafetleri alternatiflerimiz var. Bu seçeneklerin her biri kendi içinde avantajlara sahip. Üstelik vücut tipinizi de göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz. Gelin hepsine kısaca bir göz atalım.

Plaj Elbisesi :

Deniz elbisesi olarak da bilinen plaj elbisesi yaz mevsiminin ve özellikle deniz kıyısının en tatlı giysisi olabilir. Zaten üzerine bir elbise ayağına bir terlik ya da sandalet geçirip kendini dışarı atabilmek kadar güzeli var mıdır sizce? Daha önce de belirttiğimiz gibi tasarımcılar çok şık elbise &kaftan modelleri tasarlıyorlar. Hadi gelin şimdi de deniz elbiseleri olarak da bildiğimiz plaj elbiselerinin çeşitlerine bakalım.

  • Havlu modeller :

Adı üzerinde havludan yapıların deniz elbiseleridir. Genel olarak vücudu saran, düz renkli elbiselerdir. Havludan yapıldıkları için amaçları daha çok mayonuzun ya da bikininizin üzerindeki suyu emerek daha çabuk kurumalarını sağlamaktır. Üzerinizde uzun süre tutmak için değil, daha çok kurumak amaçlı hazırlanmış ürünlerdir.

  • Penye modeller :

Plaj giyimde her zaman çok tercih edilmiş ürünlerdir. Özellikle emici ve hızlı kuruyan penye çeşitleri ile hazırlanan modellerdir aynı zamanda çok da kullanışlıdır. Şıklığı bir yana daha çok fonksiyonları için kullanılan elbiselerdir. Bazıları öyle güzel tasarlanmıştır ki günlük hayatınızda da giymek isteyebilirsiniz. Ve tabi elbette giyebilirsiniz.

  • Şifon modeller :

Amacı sizi kurutmaktan çok hem güneşten korumak hem de ekstra şıklık sağlam olan deniz elbiseleridir. Genellikle bir gece elbisesi gibi tasarlanırlar. Bazıları aksesuar bakımından sadedir ancak bazılarında benim diyen abiyeyi geride bırakacak taşlar, boncuklar, pullar bulmak mümkündür.

  • Dantel modeller :

Ortalıkta bikini ile dolaşmak istemediğiniz ama güneşin ışığını da almaya devam etmek istediğinizde devreye bu dantelden yapılmış deniz elbisesi modelleri girer. Genellikle kısa kesilirler ama uzun etek boylu deniz elbiseleri de vardır.

Evet, deniz elbisesi modellerine detaylı bir şekilde baktık. Şimdi bir de elbise & kaftan kategorisinde kısaca diğer plaj giyim ürünlerine bakalım.

Kimono :

Yalnız plajlarda değil günlük hayatta da rahatlıkla kullandığımız ürünlerdir kimonolar. Plaj modası ürünleri arasında son dönemde epeyce popüler olmuşlardır. Ön kısmı açık olan bu ürünlerin hem ceket boyu hem de uzun boy seçenekleri bulunmaktadır. Pek çok malzemeden yapılırlar ama başlıca saten, şifon ve dantel kullanılır. Bir de adeta bir gelenek olarak bu ürünlerin ucuna püskül dikilir. Deniz kenarında alternatif bir şıklık arıyorsanız, seçeneklerinizden biri de bu olabilir. Günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün grubu, özellikle güneşli bahar aylarında hem günlük kıyafetlerinize hem de gece kıyafetlerinize eşlik edebilecek tasarımlara sahiptir.

Kaftan :

Yazımızın aynı zamanda başlık konusu olan bu ürün grubunun da epeyce şık ve kullanışlı bir seçenek olduğunu hemen belirtelim. Kaftan aslında yöresel bir gelenek giysisi iken kendisini son bir kaç yıldır plajlarda buldu. Aslına bakarsanız son derece de kullanışlı bir biçimde tasarlandı. Önden açık dikilen, genellikle uzun tasarlanan bu ürünlerde hemen her tür hafif ve serin tutan malzeme kullanılabiliyor. Ayrıca günlük halatta kullanabileceğiniz modeller de mevcut.

Pareo :

İşte plajlardaki en eski geleneğimiz. Hemen şöyle mayomuzun ya da bikinimizin üzerine dolayıverdiğimiz pareolar. Moda o kadar hızlı evriliyor ki aslına bakarsanız sadece 20 senelik geçmişi olan bir giysi için bile eski bir geleneğimiz diyebiliyoruz.

Elbise & Kaftan Modelleri - Elbise & Kaftan Fiyatları

Yaz mevsiminin hafif ve renkli giysileri elbise & kaftan modelleri sizin için harika seçeneklerle dolu. Bu seçeneklerin her biri elbise & kaftan çeşitlerinde değişik kullanım şekillerini içeriyor. Rahat edeceğiniz modeli siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Elbise & kaftan fiyatları değişken. Daha çok ürünün kumaşına, üretim biçimine, kimi zaman fonksiyonuna, kimi zaman da üretici markaya göre değişkenlik gösteriyor. Eğer satın almada ilk kriteriniz fiyatsa o halde sizin için her ürün sayfamızda hazır bulundurduğumuz ve alışverişinizin kolaylaşmasını umduğumuz fiyat filtrelerimizden bu ürün grubunun sayfasında da yararlanabilirsiniz.

Web sitemizde 365ist, Beymen, Lidyana, Beymen Club, Boyner ve EvimHayatım mağazalarımızda satışa sunulan Beymen Club, Ceren Ocak, Clube Bossa, We Are Handsome, Bluemint, Queen  & Pawn, Melissa Odabash, Dahlia Bianca, Messoni, Moeva ve Etro markalarının harika tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz.