Kadın Spor Şort

Kadın Spor Şort 3 farklı mağazada 81 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (59)
 • (3)
 • (2)
 • (1)
 • (1)
 • (2)
 • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Hummel
Jelena Short Kadın Şort 39,95 TL
Hummel
Jelena Short Kadın Şort 89,95 TL
Hummel
Rebecca Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Bermuda 89,95 TL
Hummel
Viola Shorts Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Jelena Short Kadın Şort 89,95 TL
Lole
Short Balance-Lsw1483 Kadın Şort 39,99 TL
Hummel
Bailey Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Keira Short Kadın Şort 40,00 TL
Shape-Up Kadın Şort 72,00 TL
Hummel
Şort 40,00 TL
Hummel
Şort 40,00 TL
Hummel
Classic Phi Short Kadın Şort 59,95 TL
Hummel
Ginevra Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Judith Short Kadın Şort 40,00 TL
Quechua
FORCLAZ 50 OUTDOOR ŞORT - KADIN - GRİ QUECHUA 35,99 TL
Hummel
Parry Shorts Kadın Şort 39,95 TL
Hummel
Lesure Long Short Kadın Şort 40,00 TL
Sandy Kadın Spor Şortu 19,99 TL
Hummel
Rebecca Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Paula Short Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Nolan Shorts Kadın Şort 29,95 TL
Hummel
Viola Shorts Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Lora Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Paula Short Kadın Şort 69,95 TL
Slazenger
Slazenger Imad Kadın Şort 39,90 TL
Hummel
Anita Short Kadın Şort 40,00 TL
Sandy Kadın Spor Şortu 19,99 TL
Hummel
Şort 40,00 TL
Sandy Kadın Spor Şortu 19,99 TL
Hummel
Jelena Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Jelena Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Petit Shorts Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Şort 40,00 TL
Hummel
Tammy Shorts Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Paula Short Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Rebecca Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Idaho Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Şort 40,00 TL
Sandy Kadın Spor Şortu 19,99 TL
Hummel
Tammy Shorts Kadın Şort 59,95 TL
Iron Kadın Spor Şortu 29,99 TL
Hummel
Madeline Shorts Kadın Şort 29,95 TL
Hummel
Şort 89,95 TL
My T-Shirt
Elmas Desenli Şort 158,00 TL 81,99 TL
%48 İNDİRİM
Hummel
Rebecca Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Hummel
Bailey Shorts Kadın Şort 69,95 TL
Slazenger
Slazenger Ife Kadın Şort 39,90 TL
Hummel
Mathilda Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Winnie Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Parry Shorts Kadın Şort 39,95 TL
Zoe Kadın Spor Şortu 24,99 TL
Hummel
Viola Shorts Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Viola Kadın Şort 40,00 TL
Lole
Navasana Shorts-Lsw1432 Kadın Şort 39,99 TL
Hummel
Keira Short Kadın Şort 39,95 TL
Hummel
Keira Short Kadın Şort 40,00 TL
Hummel
Lesure Long Short Kadın Şort 40,00 TL
Sandy Kadın Spor Şortu 19,99 TL
Hummel
Mary Short Kadın Şort 99,95 TL

Spor Yapmanın En Rahat Yolu Şort Modelleri

 Spor giyim ürünleri hızla hayatımıza girmeye devam etmekte. Kadınların spora ve sağlıklı beslenmeye karşı artan ilgisi ile spor giyim ürünleri günden güne değişerek ve yenilenerek koleksiyonlarda yerini almakta. Spor alt giyim ürünleri arasında başta taytlar gelirken, taytlardan sonra kadınların en çok tercih ettiği ürünler şortlardır. Spor şortları, spor türlerine uygun olarak hazırlanmakta ve bu şekilde kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kullandığınız şort yaptığınız spora uygun değilse çalışma sırasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunu önlemek amacı ile şort tasarımları özenle gerçekleştirilmektedir.

 Kadınlar spor giyim ürünlerini yalnızca spor amaçlı değil, günlük yaşamları içinde de kullanmaktadır. Şortların rahatlığı ve kumaş tasarımlarının oldukça güzel olması sportif tarza sahip kadınların oldukça beğenisini kazanmıştır. Bu sayede spor giyim ürünlerinin en çok kullanılanlarından olan şortları yaz aylarında sık sık günlük yaşantılarında kullanmaktadırlar. Şortların ter çeken kumaş yapıları sayesinde sıcak havalarda kadınlar oldukça rahat etmektedir. Şortlarda en çok karşılaşılan renkler koyu renkler olsa da son dönemde yeni ve renkli tasarımların yapılıyor olması şortlara da renk ve desen katmıştır. Artık çoğu kadın spor giyim ürünlerinde klasikleşen renkleri tercih etmiyor. Klasikleşen sade düz renkler yerine, desenli, canlı ve parlak renkler tercihler arasında yerini çoktan aldı. Siz de klasik renkteki şortlara sahipseniz ve renkli modellere ilgi duyuyorsanız yeni spor şortları satın alarak trendlere ayak uydurabilirsiniz.

 Spor şortları siz spor yaparken performansınızı arttırma amacı ile tasarlanmışlardır. Fitness yaparken, bisiklete binerken rahat hareket etmenizi sağlayan bu şortlar verimliliğinizi arttıracaklardır.

 

Şort seçimi nasıl yapılmalıdır?

 Yapacağınız spor için uygun olan şort modellerinden seçerken öncelikle o sporun getirilerini bilmelisiniz. Çünkü spor giyim ürünlerinden birine karar verirken yapılacak olan hareketlere göre seçimler yapılmaktadır.

 Hareketler sırasında şortunuzun açılma veya kayma olasılığı varsa vücudunuza oturacak modeller tercih etmeniz gerekir. Böyle bir olasılık söz konusu değil ise bol şort modellerinden seçebilirsiniz.

 Şortlarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta şortun kumaşı olacaktır. Spor yaparken her insan oldukça terler. Bu yüzden sizi daha çok terletmeyecek, terinizi çekecek kumaşlar tercih etmelisiniz. Sizi terletecek kumaşlar spor sırasında daha fazla terlemenizi sağlayarak sizi zor duruma düşürecek ve rahatsız edecektir. Pamuklu veya koton kumaşlar, spor türleri için özel olarak tasarlanan kumaşlardan birini seçebilirsiniz.

 

Hangi Spor İçin Hangi Şort?

 • Basketbol Şortları: Bu şortlar unisex modellerdir. Kadınlarda erkekler de rahatlıkla bu şortları kullanabilirler. Beli lastikli ve bol, dize kadar inecek şekilde tasarlanan bu şortlar kadınların da yoğun ilgisi altında. Basketbol şortları geniş ve uzun yapısıyla basketbolcuların rahat hareket etmesini düşünmektedir. Yalnızca spor yaparken değil, yazın günlük hayatta da oldukça sık kullanılmaktadırlar. Basketbol şortlarının renk seçenekleri oldukça fazladır ve basket takımlarının formaları şeklinde tasarlanan modeller oldukça talep görmektedir. Yaz akşamlarında basketbol oynarken, antrenman yaparken bu şortları kullanabilirsiniz.

 • Fitness Şortları: Fitness şortları beli lastikli bol modellerdir. Farklı boy seçenekleri tercih ederek zevkinize uygun şortu seçebilirsiniz. Fitness yaparken en rahat kullanabileceğiniz şortlar kısa şortlardır. Bu şortlar vücudunuza da oturmayacağı için sizi sıkmayacak ve rahat hareket etmenizi saplayacaklardır. Fitness şortlarını egzersiz yaparken de kolayca kullanabilirsiniz. Egzersizlerinizi dışarı da gerçekleştiriyorsanız şortları yaz aylarında tercih etmelisiniz. Spor salonunda çalışmayı tercih ediyorsanız yaz - kış bütün aylarda şortları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Bisiklet Şortları: Bisiklet kullanırken bacaklarınızın rahat hareket etmeleri gerekir. Bisikletçilerin en çok kullandıkları alt giyim ürünü genellikle taytlardır. Havanın ısınmasıyla da şort tercih etmektedirler. Bisiklet şortları da taytlarla aynı formda yapılmış esnek, vücudu saran yapıdadırlar. Taytlarla tek farkları boylarının kısa olmasıdır. Kışın havaların soğumasıyla da bisikletçiler taytlarının üzerine şortlarını giyerek kombinlerini gerçekleştirirler. Tayt soğuk havayı vücuda geçirmediği için en çok tercih edilen olsa da şortlar da vazgeçilemeyenlerdendir.

 • Pilates Şortları: Pilates yaparken yoga şortlarını kullanabilirsiniz. Özellikle pilates için tasarlanmış şortlar bulunmamaktadır. Bisiklet şortunun üzerine bol bir şort giyerek de pilates yapabilirsiniz, yalnızca sıkı ve elastik bir şort alarak da pilates yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise pilates yaparken şortunuzun açılmaması olacaktır.

 • Yoga Şortları: Yoga yaparken yalnızca şortlarda değil eşofman ve tişörtlerde de çok bol giysiler tercih edilmemektedir. Bol giysiler seçildiğinde yoga yaparken kıyafetleriniz açılabilmektedir. Bu sebeple vücuda oturan, vücudu saran esnek veya likralı giysiler tercih edilir. Şortlarda da esnek vücudu saran modeller tercih edilmelidir. Aynı zamanda bu şortların yüksek belli modelleri seçilmelidir. Bunun sebebi ise siz hareketleri yaparken belinizin de açılabilecek olmasıdır. Yüksek belli şort modelleri belinizi oldukça iyi kavrayacaktır. Bu sayede karnınızı da gizlemiş olursunuz. Henüz spor yapmaya yeni başladıysanız ve fazlalıklarınız var ise yüksek belli şortlar tercihleriniz arasına girebilirler.

 • Sauna Şortu: Termal şort olarak da bilinen bu şort modelleri, spor egzersizleri sırasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek vücutta sauna etkisi yaratmaktadır. Bu sayede günlük rutin hareketleriniz sırasında bile kilo vermenize yardımcı olurlar. Sauna şortlarını evde iş yaparken bile kullanabilirsiniz. Sauna şortları ile yapacağınız egzersizler sayesinde kilo probleminizi kısa sürede çözebilirsiniz. Ancak sauna şortunu kullanıyorsanız egzersizleriniz bittikten hemen sonra duş almanız gerekir.

 

Spora Giderken Şık Olmanın Yolları

 Her kadın spora gidiyorken de şık ve göz alıcı olmak ister. Bunu gerçekleştirmek sandığınız kadar zor değil. Şortlarınızı trend spor giyim ürünleri ile kombinleyerek oldukça cool ve güzel alıcı bir stil yaratabilirsiniz.

 Son dönemde spor giyim trendleri arasında yer alan ürünlerin başında spor sütyenleri, kolsuz yüzücü kesim üst giyim ürünleri gelmektedir.

 Şortlarınızla beraber kombinleyeceğiniz spor sütyenler ile oldukça cool bir görüntü yakalayabilirsiniz. Spor sütyenler her kadının spor yaparken kullanması gereken iç giyim ürünlerindendir. Spor yaparken göğüslerinizin sabit kalması gerekmektedir. Çünkü göğüslerinizin siz spor hareketlerini yaparken normalden daha fazla hareket ettikleri için deforme olabilirler.

 Kıyafetlerde karşımıza çıkan takım modası spor giyim ürünlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Şortlarla takım olarak üretilen spor sütyenler de sizi oldukça şık göstereceklerdir.

 Şortlarınızın üzerine giyeceğiniz kolsuz yüzücü kesim bodylerle de spor salonunun en tarz kadını olarak aday gösterilebilirsiniz. Genellikle şortlarda en çok tercih edilen renk siyahtır. Siyah bir şortunuz var ise üzerine istediğiniz renk bir body giyebilirsiniz. Kırmızı, mavi, neon renklerde ki bodyler şortlarınızla oldukça şık duracaktır. Renk seçimi yaparken ayakkabınızda yer alan renklerde bodyler tercih edebilir, bu sayede kombininizi bir bütün olarak tamamlayabilirsiniz. Ayakkabılarınızı düz renk seçmek her zaman daha avantajlıdır. Düz renk ayakkabılar ile giysilerinizi kolayca kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı trendlerine bakıldığında sokak modasında en çok karşımıza çıkan renk beyazdır. Havaların soğumaya başladığı aylarda ise daha koyu renkler tercih edilmektedir.

 Spor giyim ürünlerine son dönemde desenli modellerde oldukça hakim. Desenli body modellerinden birini tercih ederek şortlarınızla veya taytlarınızla kullanabilirsiniz. Üzerinize seçeceğiniz üst giyim parçasının spor sırasında sizi rahatsız etmemesi gerekir. Bu kriter doğrultusunda diğer üst giyim ürünlerini de deneyebilirsiniz.