Kadın Spor Tayt

Kadın Spor Tayt 3 farklı mağazada 133 ürün bulundu.
Kategoriler
Beden
Marka
  • (18)
  • (5)
  • (3)
  • (8)
  • (5)
  • (3)
  • (5)
  • (4)
  • (9)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

JoyTYT Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Relay Uzun Kadın Spor Tayt 44,99 TL
Puma
Pr Progr Graphic 3 4 Kadın Tayt 65,22 TL
Nike
Kadın Legend 2.0 Slm Poly Tayt 109,99 TL
Sportive
Spo-Leghalfbas Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Intensive Kadın Tayt 59,99 TL
Adidas
Mkx Tf Legging Kadın Tayt 69,99 TL
Seamless Tayt 34,99 TL
Adidas
Run 1/1 Tight Kadın Tayt 109,99 TL
Adidas
Ess 3S Tight Kadın Tayt 79,99 TL
London Fitness Kadın Spor Tayt 39,99 TL
Adidas
Ult 34 Tight Kadın Tayt 69,99 TL
Lole
Yati Capris-Lsw1480 Kadın Tayt 49,99 TL
HYS Kadın Spor Tayt 24,99 TL
Nike
Pro Heights Vixen Kadın Tayt 119,00 TL
Sportive
Spo-Polferdes Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Çift Fermuarlı Tayt 39,99 TL
HYF Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Parçalı Kısa Tayt 34,99 TL
Adidas
Ais Tf Capri Kadın Tayt 89,99 TL
Air Kadın Tayt 54,99 TL
Sportive
Spo-Leghalfbas Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Adidas
Gs 3/4 Tight Q2 Kadın Tayt 79,99 TL
Adidas
Sn 3/4 G Tgt W Kadın Tayt 79,99 TL
Reflect Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Arc Kadın Tayt 59,99 TL
Lole
Run Capris-Ssl0003 Kadın Tayt 49,99 TL
Seamless Tayt 34,99 TL
Adidas
Tight Kadın Tayt 99,99 TL
Adidas
Sc 3/4 Tight Ao Kadın Tayt 79,99 TL
EclipseTYT Kadın Spor Tayt 34,99 TL
Reebok
Sports Essentials Pp Tight Kadın Tayt 39,99 TL
FirestoneTYT Kadın Spor Tayt 34,99 TL
HYS Kadın Spor Tayt 24,99 TL
Signature Kadın Uzun Tayt 119,00 TL
Leopard Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Parçalı Uzun Tayt 39,99 TL
JoyTYT Kadın Spor Tayt 29,99 TL
HYS Kadın Spor Tayt 24,99 TL
Knit Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Nike
Df Epic Run Tight Kadın Tayt 179,00 TL
KnitmidTYT Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Leopard Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Seamless Tayt 34,99 TL
Hummel
Tammy Long Tights Kadın Tayt 109,95 TL
Adidas
Sportive Polo Pike Kadın T-shırt 46,90 TL 19,90 TL
%57 İNDİRİM
Extreme Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Reebok
El Legging Kadın Tayt 49,99 TL
Hummel
Rosanna Leggings Kadın Tayt 49,95 TL
Upperness
Vivo Kadın Renkli Tayt 129,90 TL
London Crop Kadın Spor Tayt 34,99 TL
Nike
Leg-A-See-Logo Kadın Tayt 59,98 TL
Upperness
Qube Kadın Tayt 79,90 TL
Reebok
El Legging Kadın Tayt 49,99 TL
Upperness
Noa Kadın Renkli Tayt 119,90 TL
Reebok
Rcf Bnd 3/4Tght Kadın Tayt 59,99 TL
Adidas
Ais Tf Capri Kadın Tayt 89,99 TL
Upperness
Jenga Kadın Renkli Tayt 99,90 TL
Equinox Kadın Spor Tayt 44,99 TL
Dynamic Kadın Kapri Tayt 99,00 TL

Spor Giyimde Kadınların Vazgeçilmezi Taytlar

 Günlük hayatta kadınların en çok kullandığı alt giyim ürünlerinden olan taytlar sporda da sizleri yalnız bırakmıyor. Özel kumaşları farklı tasarımları sayesinde kısa zamanda kadınların gözdesi olan taytları neredeyse tüm kadınlar deneyimleme fırsatı yakaladı.

 Bir kere kullanmaya başladığınızda sürekli olarak tayt giymeye devam edebilirsiniz. Çünkü özel kumaşları sayesinde sizi spor yaparken asla rahatsız etmezler. Renkli giyinmeyi de seviyorsanız bu taytlar tam size göre demektir.

 Tarzınıza, zevkinize ve yaptığınız spora uygun tayt modelleri bulmanız artık çok kolay. Spor yaparken tayt giymenin avantajları oldukça fazladır. İlk olarak rahat hareket etmenize yardımcı olan giysilerdir. Pantolon şeklinde giyilebilmeleri ve sizi rahatsız etmeyecek bir sıkılıkla vücudunuzu toparlayan yapıları sayesinde spor yaparken performansınızın artmasına yardımcı olurlar.

 Spor yaparken kullanılan şortlar ve eşofmanlar zaman zaman hareket özgürlüğünüzü sınırlamakta ve özellikle şortlarda bir yerim açıldı mı korkusu yaşanmaktaydı. Taytlar size hareket özgürlüğünüzü geri kazandırmak için var. Yine de hala şort giymek istiyorsanız taytınızın üzerine kısa spor şortlarından giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Yarım taytlar şortlarınızla kullanmak için oldukça uygun modellerdir. İstediğiniz sporu yaparken kullanıma uygun tayt modellerinden seçerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tayt Modelleri

 Yaptığınız spora uygun olarak hazırlanan tayt modellerine göz atarak sizin için uygun olanın hangisi olduğunu bulabilirsiniz.

Fitness Taytları: Fitness yaparken çoğu kadın tayt tercih etmektedir. Teri emen yapıya sahip tayt kumaşları fitness yaparken tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Vücudunuzu saran yapısı sayesinde oldukça rahat hareket ederek spor yaparken asla zorlanmazsınız.

Koşu Taytları: Koşu sırasında yarım taytlar tercih edebilirsiniz. Dizlerinizin rahat bükülmesini sağlayacak, terinizi emecek kumaşlar seçerseniz antrenmanlar sırasında daha rahat hareket edebilirsiniz. Kışın ise açık havada yapılan antrenmanlar için en uygun modeller normal uzun taytlardır. Bu taytlar termal etkileri sayesinde sizi soğuk havalardan korurlar. Böylece hava kaç derece olursa olsun dışarıda antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yarım Taytlar: Taytların kısa modelleridir. Dizin hemen altında biten modellerdir ve dizlerinizin rahat hareket etmesine yardımcı olurlar. Pilates yaparken ya da yoga yaparken en çok tercih edilen modellerdendir. Kış aylarında bu taytları kullanırken üşüyorsanız uzun modelleri seçebilir. Yarım taytları ise yaz ve bahar aylarında rahatça kullanabilirsiniz.

Bisiklet Taytları: Bisiklet kullanırken hızınızı kesmeyecek ve paraşüt etkisi yapmayacak giysilerin başında taytlar gelmektedir. Termal kumaşlardan yapılan modelleri ile soğuktan ve rüzgârdan korunmanıza da yardımcı olurlar. Bisiklet kullanıcıları için üretilen modelleri kullanıcılara oldukça büyük faydalar sağlamaktadır. Eşofman veya şort giydiğinizde rüzgâr sebebiyle hızınızı kesebilecekken taytlarda böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Bisiklet taytlarının uzun, yarım ve kısa modelleri de bulunmaktadır. Kısa modeller genellikle dizin üzerinde biterler ve yaz aylarında tercih edilirler. Yarım modelleri ise yaz ve bahar aylarında kullanabilirsiniz. Kışın havanın rüzgârlı ve yağışlı olması sebebiyle uzun tayt modellerini tercih etmeniz sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.

Transparan Taytlar: Taytların spor salonlarından, günlük hayata taşmasıyla beraber tasarımlarında yeniliklere gidilmektedir. Taytınızın bir bölümünde file detayı bulunuyor ve teniniz gözüküyor ise transparan bir tayta sahipseniz diyebiliriz. Bu taytları fitness yaparken veya koşu sırasında kullanabilirsiniz. Ancak filenin sizi rahatsız edip etmeyeceği tamamen sizin hassasiyetinize bağlı bir durumdur. Daha çok spora giderken ya da spordan çıkarken bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Desenli Taytlar: Son dönemin en trend ürünlerindendir. Spor yapan her genç kızın dolabında bir tane desenli tayt bulabilmeniz mümkün. Hatta yalnızca spor yapan genç kızlar değil spor yapmayan genç kızlarda bu modelleri günlük hayatta kullanmaktalar. Desenlerinin göz alıcılığı, renklerin ön planda oluşuyla grafik desenli taytlar oldukça iddialı seçimler. Bu taytları seçerken üzerinizde nasıl durduğuna dikkat ederek tercih yapmalısınız. Bazı modeller geniş ve büyük desenlere sahip olduğu için sizi daha geniş ve kilolu gösterebilirler.

Desenli taytların, transparan modelleri de bulunmaktadır. Transparan detayları ve renkleri seviyorsanız bu modellere göz atabilirsiniz.

Yüksek Bel Taytlar: Bu taytlar belinizi sıkıca sararak karın ve basenlerinizi sıkıca toparlamaktadır. Bu taytların üzerine spor sütyenlerinden giyerek tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Yüksek bel taytların desenli modellerden çok düz koyu renk modelleri kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Karın ve göbek problemi yaşıyor spor yaparken taytınızın vücudunuzu biraz toparlamasını istiyorsanız bu taytlar tam size göre.


 

Tayt Kullanırken ve Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Teknolojik kumaşlar seçmeye özen gösterin.

 Teknolojinin gelişmesi ve aynı zamanda spor giyim ürünlerine olan talebin de artmasıyla pamuklu kumaşların yanına teknolojik kumaşlarda eklenmiştir. Bu kumaşlar terinizin daha hızı emilmesine ve daha rahat hareket etmenize yardımcı olmak için tasarlanmaktadırlar. Tayt seçerken teknolojik kumaştan yapılmış olan bir taytı seçmeye özen göstererek spor yaparken daha rahat hareket etmenizi sağlayabilirsiniz.

 

Doğru iç çamaşırları seçmelisiniz.

 Spor yaparken seçtiğiniz iç çamaşırınız bile performansınızı etkilemektedir. Bu nedenle pamuklu sizi sıkmayacak iç çamaşırları seçebilirsiniz. Aynı zamanda iç çamaşırınızın belli olmaması için lazer kesim külotlardan satın alabilirsiniz. Bu külotlar sayesinde iç çamaşırınız belli olmayacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 G - string gibi iç çamaşırları spor sırasında sizi rahatsız edebilir ve cildinizin tahriş olmasını sağlayabilir. Terinizi emecek kumaşlardan yapılmış olan iç çamaşırı modellerine göz atmalısınız.


 

Taytlarınızı test edin.

 Beğendiğiniz bir taytı denerken mutlaka test edin. Bu testi eğilerek, zıplayarak ve çömelerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizi sıkan ve hareketlerinizi engelleyen bir durum söz konusu ise farklı modelleri denemelisiniz. Çünkü spor yaparken en kritik nokta rahat hareket edebilmektir. Üstelik bu test sayesinde spor yaparken nasıl gözüktüğünüzün farkına vararak spor esnasında bir yerim açıldı mı korkusu yaşamazsınız.


 

Spor Giyimden Günlük Kombinlere

 Tayt kullanımının giderek artmasıyla beraber çoğu kadın spor yaparken kullandığı taytlarını günlük stillerinde de kullanmaya başladı. Grafik desenli taytlar son dönemde oldukça trend halini almaya başladı. Desenleri ve renkleriyle herkesin beğenisini kazanan bu taytlar spor şık kombinlerinde başrolünde.

 Günlük stilinizde spor giysiler tercih ediyor ve her zaman rahatlıktan yanaysanız siz de bu taytları kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Spora giderken, spordan çıkıp arkadaşlarınızla buluşmaya giderken desenli taytlarınızı giyerek stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Sweatshirtlerle, düz renk basic tişörtlerle ya da yüzücü kesim bodylerle taytlar kombinlendiğinde oldukça şık ve cesur bir görünüme kavuşmuş olursunuz.


 

Tayt Fiyatları ve Markalar

 Taytlar modellerine ve kumaş çeşitlerine göre farklı fiyatlara sahiptirler. Ancak her kadın bütçesine uygun kullanışlı ürünler bulmakta zorlanmayacaktır. Tayt seçerken önceliğiniz ihtiyacınız olan üründe ve rahat kullanıp kullanamayacağınız konusunda olmalıdır. İşinize yaramayacak bir ürün seçtiyseniz spor yaparken kullanamaz veya hareketler sırasında zorlanabilirsiniz.

 Satın almak istediğiniz taytı fiyatına ve performansına göre değerlendirmek istiyorsanız fiyat filtrelerimizi kullanarak daha kolay ve kısa sürede seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz ürünü kolayca seçerek alışverişinizi tamamlayabilir, sporunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 Web sitemizde yer alan Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel, GAP, New Blance, Kalenji gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.