Kadın Spor Tayt

Kadın Spor Tayt 5 farklı mağazada 587 ürün bulundu.
Kategoriler
Beden
Marka
  • (68)
  • (90)
  • (12)
  • (2)
  • (166)
  • (54)
  • (37)
  • (60)
  • (8)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Lescon
Kadın Tayt 69,90 TL
Hummel
Greta Legging Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Jane Legging Kadın Tayt 59,97 TL
Adidas
Tight Kadın Tayt 99,99 TL
Hummel
Reeta Leggings Kadın Tayt 59,97 TL
Parçalı Uzun Tayt 39,99 TL
Hummel
Clara Girls Tight Çocuk Tayt 38,97 TL
Trend Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Hummel
Alena Legging Kadın Tayt 59,97 TL
Hummel
Paradise Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Defacto
Sporcu Tayt 19,99 TL
  • Kapıda Ödeme
B'twin
300 ASKISIZ UZUN BİSİKLET TAYTI - ERKEK, SİYAH B'TWIN 84,99 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Upperness
Vivo Kadın Renkli Tayt 129,90 TL
Hummel
Diva 3/4 Legging Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Paradise 3/4 Leggings Kadın Tayt 35,97 TL
Hummel
Cloe Leggings-Aly Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Diva 3/4 Legging Kadın Tayt 53,97 TL
Joy Mid Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Parçalı Kısa Tayt 34,99 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Neo Kadın Tayt 54,99 TL
Adidas
Sportive Polo Pike Kadın T-shırt 46,90 TL 19,90 TL
%57 İNDİRİM
London Fitness Kadın Spor Tayt 39,99 TL
Lescon
Kadın Tayt 79,90 TL
EquinoxmidTYT Kadın Spor Tayt 44,99 TL
Puma
Explosive Tight Kadın Tayt 169,00 TL
Trigon Kadın Spor Tayt 29,99 TL
HYH Kadın Spor Tayt 34,99 TL
Lescon
Kadın Tayt 69,90 TL
Intensive Kadın Tayt 49,99 TL
Puma
Core-Run 3/4 Tight W Kadın Tayt 109,00 TL
Adidas
Mkx Tf Legging Kadın Tayt 69,99 TL
Leopard Kadın Spor Tayt 29,99 TL
HYS Kadın Spor Tayt 24,99 TL
EclipseTYT Kadın Spor Tayt 34,99 TL
EclipseTYT Kadın Spor Tayt 34,99 TL
Signature Kadın Kapri Tayt 69,00 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Vertecra Kadın Tayt 54,99 TL
FirestoneTYT Kadın Spor Tayt 34,99 TL
HYF Kadın Spor Tayt 29,99 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Lola 3/4 Legging Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Jane Legging Kadın Tayt 59,97 TL
HYS Kadın Spor Tayt 24,99 TL
Air Kadın Tayt 54,99 TL
Hummel
Tammy Long Tights Kadın Tayt 65,97 TL
Upperness
Ayshas Kadın Renkli Kısa Tayt 99,90 TL
Reebok
El Legging Kadın Tayt 79,99 TL
Seamless Tayt 34,99 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Hummel
Christina Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Spirit Kadın Tayt 59,99 TL
Hummel
Demi Leggings Kadın Tayt 53,97 TL
Nike
Nike Tayt Kadın Siyah xs 159,00 TL 94,99 TL
%40 İNDİRİM
Revolution Kadın Spor Tayt 39,99 TL
Hummel
Reeta Leggings Kadın Tayt 59,97 TL

Spor Giyimde Kadınların Vazgeçilmezi Taytlar

 Günlük hayatta kadınların en çok kullandığı alt giyim ürünlerinden olan taytlar sporda da sizleri yalnız bırakmıyor. Özel kumaşları farklı tasarımları sayesinde kısa zamanda kadınların gözdesi olan taytları neredeyse tüm kadınlar deneyimleme fırsatı yakaladı.

 Bir kere kullanmaya başladığınızda sürekli olarak tayt giymeye devam edebilirsiniz. Çünkü özel kumaşları sayesinde sizi spor yaparken asla rahatsız etmezler. Renkli giyinmeyi de seviyorsanız bu taytlar tam size göre demektir.

 Tarzınıza, zevkinize ve yaptığınız spora uygun tayt modelleri bulmanız artık çok kolay. Spor yaparken tayt giymenin avantajları oldukça fazladır. İlk olarak rahat hareket etmenize yardımcı olan giysilerdir. Pantolon şeklinde giyilebilmeleri ve sizi rahatsız etmeyecek bir sıkılıkla vücudunuzu toparlayan yapıları sayesinde spor yaparken performansınızın artmasına yardımcı olurlar.

 Spor yaparken kullanılan şortlar ve eşofmanlar zaman zaman hareket özgürlüğünüzü sınırlamakta ve özellikle şortlarda bir yerim açıldı mı korkusu yaşanmaktaydı. Taytlar size hareket özgürlüğünüzü geri kazandırmak için var. Yine de hala şort giymek istiyorsanız taytınızın üzerine kısa spor şortlarından giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Yarım taytlar şortlarınızla kullanmak için oldukça uygun modellerdir. İstediğiniz sporu yaparken kullanıma uygun tayt modellerinden seçerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tayt Modelleri

 Yaptığınız spora uygun olarak hazırlanan tayt modellerine göz atarak sizin için uygun olanın hangisi olduğunu bulabilirsiniz.

Fitness Taytları: Fitness yaparken çoğu kadın tayt tercih etmektedir. Teri emen yapıya sahip tayt kumaşları fitness yaparken tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Vücudunuzu saran yapısı sayesinde oldukça rahat hareket ederek spor yaparken asla zorlanmazsınız.

Koşu Taytları: Koşu sırasında yarım taytlar tercih edebilirsiniz. Dizlerinizin rahat bükülmesini sağlayacak, terinizi emecek kumaşlar seçerseniz antrenmanlar sırasında daha rahat hareket edebilirsiniz. Kışın ise açık havada yapılan antrenmanlar için en uygun modeller normal uzun taytlardır. Bu taytlar termal etkileri sayesinde sizi soğuk havalardan korurlar. Böylece hava kaç derece olursa olsun dışarıda antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yarım Taytlar: Taytların kısa modelleridir. Dizin hemen altında biten modellerdir ve dizlerinizin rahat hareket etmesine yardımcı olurlar. Pilates yaparken ya da yoga yaparken en çok tercih edilen modellerdendir. Kış aylarında bu taytları kullanırken üşüyorsanız uzun modelleri seçebilir. Yarım taytları ise yaz ve bahar aylarında rahatça kullanabilirsiniz.

Bisiklet Taytları: Bisiklet kullanırken hızınızı kesmeyecek ve paraşüt etkisi yapmayacak giysilerin başında taytlar gelmektedir. Termal kumaşlardan yapılan modelleri ile soğuktan ve rüzgârdan korunmanıza da yardımcı olurlar. Bisiklet kullanıcıları için üretilen modelleri kullanıcılara oldukça büyük faydalar sağlamaktadır. Eşofman veya şort giydiğinizde rüzgâr sebebiyle hızınızı kesebilecekken taytlarda böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Bisiklet taytlarının uzun, yarım ve kısa modelleri de bulunmaktadır. Kısa modeller genellikle dizin üzerinde biterler ve yaz aylarında tercih edilirler. Yarım modelleri ise yaz ve bahar aylarında kullanabilirsiniz. Kışın havanın rüzgârlı ve yağışlı olması sebebiyle uzun tayt modellerini tercih etmeniz sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.

Transparan Taytlar: Taytların spor salonlarından, günlük hayata taşmasıyla beraber tasarımlarında yeniliklere gidilmektedir. Taytınızın bir bölümünde file detayı bulunuyor ve teniniz gözüküyor ise transparan bir tayta sahipseniz diyebiliriz. Bu taytları fitness yaparken veya koşu sırasında kullanabilirsiniz. Ancak filenin sizi rahatsız edip etmeyeceği tamamen sizin hassasiyetinize bağlı bir durumdur. Daha çok spora giderken ya da spordan çıkarken bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Desenli Taytlar: Son dönemin en trend ürünlerindendir. Spor yapan her genç kızın dolabında bir tane desenli tayt bulabilmeniz mümkün. Hatta yalnızca spor yapan genç kızlar değil spor yapmayan genç kızlarda bu modelleri günlük hayatta kullanmaktalar. Desenlerinin göz alıcılığı, renklerin ön planda oluşuyla grafik desenli taytlar oldukça iddialı seçimler. Bu taytları seçerken üzerinizde nasıl durduğuna dikkat ederek tercih yapmalısınız. Bazı modeller geniş ve büyük desenlere sahip olduğu için sizi daha geniş ve kilolu gösterebilirler.

Desenli taytların, transparan modelleri de bulunmaktadır. Transparan detayları ve renkleri seviyorsanız bu modellere göz atabilirsiniz.

Yüksek Bel Taytlar: Bu taytlar belinizi sıkıca sararak karın ve basenlerinizi sıkıca toparlamaktadır. Bu taytların üzerine spor sütyenlerinden giyerek tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Yüksek bel taytların desenli modellerden çok düz koyu renk modelleri kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Karın ve göbek problemi yaşıyor spor yaparken taytınızın vücudunuzu biraz toparlamasını istiyorsanız bu taytlar tam size göre.


 

Tayt Kullanırken ve Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Teknolojik kumaşlar seçmeye özen gösterin.

 Teknolojinin gelişmesi ve aynı zamanda spor giyim ürünlerine olan talebin de artmasıyla pamuklu kumaşların yanına teknolojik kumaşlarda eklenmiştir. Bu kumaşlar terinizin daha hızı emilmesine ve daha rahat hareket etmenize yardımcı olmak için tasarlanmaktadırlar. Tayt seçerken teknolojik kumaştan yapılmış olan bir taytı seçmeye özen göstererek spor yaparken daha rahat hareket etmenizi sağlayabilirsiniz.

 

Doğru iç çamaşırları seçmelisiniz.

 Spor yaparken seçtiğiniz iç çamaşırınız bile performansınızı etkilemektedir. Bu nedenle pamuklu sizi sıkmayacak iç çamaşırları seçebilirsiniz. Aynı zamanda iç çamaşırınızın belli olmaması için lazer kesim külotlardan satın alabilirsiniz. Bu külotlar sayesinde iç çamaşırınız belli olmayacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 G - string gibi iç çamaşırları spor sırasında sizi rahatsız edebilir ve cildinizin tahriş olmasını sağlayabilir. Terinizi emecek kumaşlardan yapılmış olan iç çamaşırı modellerine göz atmalısınız.


 

Taytlarınızı test edin.

 Beğendiğiniz bir taytı denerken mutlaka test edin. Bu testi eğilerek, zıplayarak ve çömelerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizi sıkan ve hareketlerinizi engelleyen bir durum söz konusu ise farklı modelleri denemelisiniz. Çünkü spor yaparken en kritik nokta rahat hareket edebilmektir. Üstelik bu test sayesinde spor yaparken nasıl gözüktüğünüzün farkına vararak spor esnasında bir yerim açıldı mı korkusu yaşamazsınız.


 

Spor Giyimden Günlük Kombinlere

 Tayt kullanımının giderek artmasıyla beraber çoğu kadın spor yaparken kullandığı taytlarını günlük stillerinde de kullanmaya başladı. Grafik desenli taytlar son dönemde oldukça trend halini almaya başladı. Desenleri ve renkleriyle herkesin beğenisini kazanan bu taytlar spor şık kombinlerinde başrolünde.

 Günlük stilinizde spor giysiler tercih ediyor ve her zaman rahatlıktan yanaysanız siz de bu taytları kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Spora giderken, spordan çıkıp arkadaşlarınızla buluşmaya giderken desenli taytlarınızı giyerek stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Sweatshirtlerle, düz renk basic tişörtlerle ya da yüzücü kesim bodylerle taytlar kombinlendiğinde oldukça şık ve cesur bir görünüme kavuşmuş olursunuz.


 

Tayt Fiyatları ve Markalar

 Taytlar modellerine ve kumaş çeşitlerine göre farklı fiyatlara sahiptirler. Ancak her kadın bütçesine uygun kullanışlı ürünler bulmakta zorlanmayacaktır. Tayt seçerken önceliğiniz ihtiyacınız olan üründe ve rahat kullanıp kullanamayacağınız konusunda olmalıdır. İşinize yaramayacak bir ürün seçtiyseniz spor yaparken kullanamaz veya hareketler sırasında zorlanabilirsiniz.

 Satın almak istediğiniz taytı fiyatına ve performansına göre değerlendirmek istiyorsanız fiyat filtrelerimizi kullanarak daha kolay ve kısa sürede seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz ürünü kolayca seçerek alışverişinizi tamamlayabilir, sporunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 Web sitemizde yer alan Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel, GAP, New Blance, Kalenji gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.