Gökyüzünde Seyahat Aşkı

Gökyüzünde Seyahat Aşkı

Seyahat özgürlüğünün verdiği mutluluğu yaşamak herkesin hakkı. Seyahat özgürlüğü ile beraber konfor, yüksek kalite ve güveni yaşamak ise seyahatlerin en çok aranılan özellikleri arasında yer alıyor. Özellikle yaz sezonun başlaması ve tatil planlarının yapılması ile birlikte; tatile giren öğrenciler, iznini koparan çalışanlar seyahat etmek için planlar kuruyor.

Son zamanların en çok tercih edilen seyahat şekillerinden olan hava yolları ulaşımı, seyahat özgürlüğünü yaşatıyor. Özellikle Türk Hava Yolları’nın müşterilerine sunduğu avantaj, konfor, güven ve dünyadaki 200’den fazla noktaya gerçekleştirdiği uçuş imkanı tercih edilirliğini arttırıyor.

Neden Türk Hava Yolları?

Türk Hava Yolları’nın web sitesinden tüm bilet alım işlemlerinizi, check-in ve rezervasyonlarınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Türk Hava Yolları, online işlemlerde sadece bilet odaklı çözümler getirerek sınırlı kalmıyor. Hava yolu ulaşımınızı da internet üzerinden araç kiralama sistemi ile çözebilir, otel rezervasyonları ile dünyanın neresinde olursanız olun konaklama sorununuzu pratik olarak çözebilirsiniz.

thy-online işlemler-vitringez

Seyahat deneyimlerinizi ise istediğiniz kategori standartlarında seçme fırsatı Türk Hava Yolları’nda sunuluyor. Economy Class, Comfort Class ve Business Class’daki ikram servisleri ile en keyifli ve lüks seyahatlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

thy-seyahat deneyimi-vitringez

Türk Hava Yolları’nın müşterilerine sunduğu bir diğer fırsat ise Miles&Smiles özelliği. Miles&Smiles ile gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan mil kazanabilir ve bu milleri dilediğiniz gibi harcayabilir; ödül biletiniz ile hediye seyahat fırsatını istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

thy-miles&smiles-vitringez

Türk Hava Yolları özelliği olan yolcuları da düşünüyor. Bebek ve çocuk yolcular için, hamile ve hastalar için sunduğu özel hizmetler ve ihtiyacı olanlara sağladığı ücretsiz sağlık hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanmayı hedefleyerek hareket ediyor.

thy-özelliği olan yolcular-vitringez

Türk Hava Yolları’nın web sitesinde minik bir keşfe çıkarak tüm fırsat ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir, bundan sonra gerçekleştireceğiniz uçuşlarınızın keyfini doyasıya sürebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK